Slovenija
617 ogledov

Stop za izplačila dobitkov

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 14:32 25.september 2013.

    sportna loterija in loterija slovenije imata monopol nad igrami na srecoponudba in dobitki so smesni v primerjavi z ponudbo v sosednjih drzavah da o online stavnicah sploh ne govorim torej bom kot drzavljan EU odprl racun v sosednji avstriji ...prikaži več in vsa nakazila in izplacila opravljal uradno in brez tezav slovenija se bo pa pod nosom obrisala za se tistih par evrov ki sem jih namenjal estavam ter loteriji upam da tudi ostali igralci razmiljajo podobno pa da vidimo nase kretenckove ko ne bo v malhi nic vec

  • majster1 15:17 25.september 2013.

    Ja, bwin lahko še vedno vplačaš preko paypala. Ko boš pa hotel, da ti izplačajo preko paypala, ti bodo poslali zahtevo za skeniran osebni dokument, ker se podatki na njem ne bodo ujemali s tistimi, ki si jih vnesel(država ni ...prikaži večni ista) - Slovenije več ne ponujajo med možnostmi , ti zadeve ne bodo izplačali. Tako kot meni.Skratka, denar še vedno lahko daš noter, samo ven ga boš težje dobil.

  • Hooha Haa 16:25 25.september 2013.

    kateri debili so pisali ta zakon? poglejte člen 58.> Skupna vrednost dobitkov pri stavah mora znašati najmanj 40 % od vrednosti vplačanih stav.kako lahko oni kontrolirajo kolikšen delež stav je dobiten ? samo dokazuje, da kdorkoli ...prikaži več je pisal ta zakon nima abstolutno nobenega pojma kako a) stave delujejo in b) da to ni klasična igra na srečo, kot je npr, slot machinemislim adijo, kdo bo šel do odvetnika da damo ta zakon v ustavno presojo?

  • fowler 18:58 25.september 2013.

    odpreš moneybookers oz. skrill, daš nardit eurocard za borih 10 evrov... in vse laufaš preko te kartice... problem rešen... sej kdo pa še igra na slo stavnicah oz. uporabla slo banke...

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:22 25.september 2013.

    In zakaj to javno razlagaš? Sedaj bodo pa še PayPal nakazila blokirali.

  • nostradamus 14:34 25.september 2013.

    pri lotu je se slabse za dobitke gre le 50% vplacil potem je treba pri eventualnem dobitku visjem od 299,99 eur odsteti se 15% davek torej je za dobitke ostalo borih 35% in potem se cudijo da igramo drugje

  • Hooha Haa 15:43 25.september 2013.

    nič. zakaj si sploh šel odpirat račun z napačnimi podatki?sicer pa lahko obstoječi uporabniki še naprej stavljajo na bwinu, vprašanje je, kaj bojo naredili s temi? včasih izplačajo izključno na bančnega, kaj bojo naredili sedaj če te opcije ...prikaži več ne bo? a bojo dal na moneybookers al bojo obdržal keš?

  • bolimelud 16:08 25.september 2013.

    Zakaj sploh puščaš keš na raznih stavnicah ? Jaz takoj prenakažem na paypal in od tam ekspresno hitro na mastercard.

  • Hooha Haa 16:47 25.september 2013.

    vem da se ne da, moj point je bolj v stilu, kva si mislu da si šel?!?obstoječe uporabnike rabiš.sam pomoje bojo še te skenslal ker jih bo strah tega zakona. kazni so abnormalne.

  • Presvetli 18:48 25.september 2013.

    Lud jebe zbunjenog!!

  • jocif 14:30 25.september 2013.

    Res so "GENIJALCI" tile naši finančniki, naj se še tako trudijo in ščitijo monopol Športne loterije, ne bo nič pomagalo, ne bo jim uspelo! Kdo pa je tak bedak, da bo pri Športni loteriji ob vplačilu stave najprej moral plačati ...prikaži več 10% davek, nato pa ob izplačilu dobitka še 15% davek? Torej dvojni davek, ali ni to protiustavno? Za 25%, ki mi jih vzame država, se bom brez slabe vesti odpeljal na Hrvaško ali v Avstrijo, kjer obdavčitve NI. !

  • radsemastimzmesom 15:18 25.september 2013.

    To delam že sedaj, oziroma že nekaj let. Opažam pa, da tudi vedno več ljudi, ki so prej stavili na slovenski monopolistični stavnici odhaja na druge, tuje stavnice. Od kar so sprejeli nov 10% davek, sem pomagal že 3 prijateljem ...prikaži več ustvarit račun na online stavnici in s tem pokasiral še dodatni bonus.

  • majster1 15:24 25.september 2013.

    Samo povej kaj lahko narediš, če ti tako kot meni pošljejo(BWIN) zahtevo po skeniranem osebnem dokumentu in se podatki na njem, natančneje država, ne ujemajo, Slovenije pa več ne ponujajo med možnostmi.

  • Trovlak 20:52 25.september 2013.

    Najdi dobrega kolega, sorodnika ipd. v tujini. Ko imaš na PayPalu denar od dobitka, ga nakažeš osebi npr. v Avstriji ali Nemčiji oziroma kje drugje in ona ti ga potem ali fizično pošlje ali pa nakaže na navaden bančni račun.

  • Aleš Črešnar 15:05 23.julij 2016.

    eurocard? mi lahko malo vec poves o tem ki se to nardi?

  • Marko Kos 13:44 25.september 2013.

    Ja, bomo pač izplačevali na banke v tujini. Smrdljiva Športna loterija....

  • Stolp 13:51 25.september 2013.

    Temu se da enostavno izogniti z uporabo takoimenovanih spletnih denarnic a la Paypal in podobno. Večina stavnic ima možnost takega poslovanja. Stavnice vam nakažejo denar na npr. Paypal, vi pa iz njega na banko. Slaba stran je da si pač ...prikaži več še Paypal vzame nekaj provizije.

  • Hooha Haa 16:30 25.september 2013.

    al pa ta, hahahaOrganizirano igranje igralniških iger, ki so uvrščene v eno od vrst igralniških iger iz prvega odstavkaprejšnjega člena, ne glede na to, da za udeležbo pri igri ni zahtevano vplačilo, za osebe, ki nimajo <br ...prikaži več />koncesije, dane s tem zakonom, ni dovoljeno.sem spada tudi poker. da, tudi pokra ne smeš več doma igrat s prijatelji.hahahaha

  • majster1 16:40 25.september 2013.

    Ker se s pravimi podatki, tj. država Slovenija ni dalo odpreti računa.Lahko bi nas vsaj opozorili, tako kot npr. Američane na prvi strani, da pač ne moremo odpreti računov. Dobro, prvič, zadnjič in nikoli več. Mojega denarja spletne stavnice ...prikaži več več ne vidijo. S temi 10. € naj naredijo kar jih je volja, če mi jih nočejo izplačati

  • Hooha Haa 16:46 25.september 2013.

    pa še to; dovoljeno je pa organiziranje konjskih dirk ter tudi stav na to in to brez koncesije 25-krat na leto, tko da pričakujte da bo zraslo ene par dirkališ skupaj z stavnicami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.