Svet
11338 ogledov

Strah od jedrske vojne. To je danes povedal Putin.

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • basketas 22:43 01.avgust 2022.

    Strah OD jedrske vojne??? Kaj pa, če bi se slovenski novinarji naučili Slovensko: strah PRED jedrsko vojno?

  • Boschtjan Zupanchich 05:15 02.avgust 2022.

    Prav JE Povedal, ... vsaj toliko pameti mu je še ostalo . Zahvala Bogu , da mu je vsaj še toliko pameti pustil.

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 06:03 02.avgust 2022.

    SLAVA RUSIJI - Z -

    • osojnikowski 20:23 02.avgust 2022.

      Nekam počasno so..."z"-ji jim že malo bledijo...sem mislil da Z pomeni zmago, ne pa Zaostajanje...pa Islam se bori za kristjane, kaka občudovanja vredna kondicija! Zahodni najemniki so pa teroristi, slabo gre vašim prijateljem.

  • bobubob 18:28 02.avgust 2022.

    Še dobro, da smo tako celostno poučeni o resničnih razmerah po svetu. Hvala našim pogumnim neodvisnim medijem. Neodvisnim od resnice. Mnenje zarotnika.

  • osojnikowski 20:15 02.avgust 2022.

    Brez jedrskega orožja bodo spet velike vojne...je koristno! Putin bi sprožil, samo ljudje okrog njega živijo v realnem svetu...imajo žene, otroke, položnice, itd, on pa živii v nebesih...

  • Jernej65 23:09 01.avgust 2022.

    Putko se že obnaša kot da je že dobil tretjo svetovno vojno. Oznanil je že meje na svetovnem zemljevidu, kjer bi naj padla železna zavesa. Še vedno živi v preteklosti in sanja o Sovjetski zvezi, ki jo že dobrih 30 ...prikaži več let ni več. E moj Putko zbudi se.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:07 01.avgust 2022.

    Putin je že nekajkrat požrl svojo besedo, ne deluje tudi kot zaupanja vreden človek, zato me skrbi že cel čas vojne v Ukrajini, da bo pozabil vzeti zdravilo in bo emnostavno pritisnil na sprožilec za jedersko vojno.

  • ico8 22:25 01.avgust 2022.

    En veeeelik gruuu-gruuu-gruuu iz ruskega golobnjaka. Ko Putka pritisne na prvi rdeci gumb, lahko sprejmete novo stanje na vzhodu kot: Kremlja in Moskve ni vec, iz putkinega skrivalisca v (ne na!) Uralu je nastal najlepsi Emmentaler sir z rekordno najvecjimi luknjami!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.