Slovenija
24085 ogledov

Strašljiv video, ki so ga demokrati predstavili ob začetku procesa proti Trumpu

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 09:44 11.februar 2021.

    Zanimivo, da niso po instrumentu ustavne obtožbe posegli denimo pri predsedniku, ki je s prikazom lažnih obveščevalnih podatkov dosegel napad na Irak, kjer je umrlo več kot 5 ljudi.

  • kapibara 07:52 11.februar 2021.

    Fejk: Prirejeni zmontirani film.. Ista zgodba s št. 6-9.. odvisno s katere strani jo gledaš !!

  • suineg7878 09:36 11.februar 2021.

    Ustavna obtožba NI možna, ker ji ne predseduje sodnik vrhovnega sodišča in ker Trump ni več predsednik. Ne glede na to, da je kongres izglasoval po prvem dnevu, da se postopek nadaljuje, le ta pravno formalno nima nobene procesne vrednosti. ...prikaži več Gre le za nadaljevanje 4 letnega blatenja Trumpa. Zaključek bo fantastičen! :)

  • Mkovac22 22:03 10.februar 2021.

    Strašljivo je, kako so demokrati priredili video in izpustili Trumpov poziv k mirnim protestom, ki so v demokraciji vedno dovoljeni, da lahko ljudstvo izrazi svoje nestrinjanje. Je pa res, da je v Ameriki demokracija z Bidenom umrla.

    • suineg7878 22:23 10.februar 2021.

      Točno to. Režije se ne bi sramovali niti v Pedowoodu. Baje se ga je celo lotila neka firma iz tega žanra. Danes imajo "demorats" svojih 8 ur. Propaganda je takšna, da to ni mogoče gledat. Jutri je na vrsti obramba.

    • Borut_Bavarski 00:25 11.februar 2021.

      Mirni protesti? A vi, low life desničarska zalega, sploh znate razmišljat? Fuj, tudi v Sloveniji boste padli na realna tla. Smradi neizobraženi, primitivni, raka rana slovenstva.

    • viljem 08:25 11.februar 2021.

      Tebi je odmrla zadnja celica pameti, ne pa demokracija.

    • suineg7878 08:34 11.februar 2021.

      BB... Premalo je prostora, da bi ti vse lepo razložil. Glede na tvoj stil pisanja, močno dvomim, da bi razumel. Ne želim pa se spuščat na tvoj nivo, ker bi me "uničil z izkušnjami" P.S. V življenju nisem volil desne ...prikaži več stranke. Nisem pa noben fan levih voluharjev. Bi razumel, če bi ti rekel, da razmišljam s svojo glavo? :)

  • jakec1575 10:10 11.februar 2021.

    false flag. zdaej samo ne vem kdo ga je izvedel demokrati, da dokoncno spravijo trumpa iz prometa ali pa dovolj burasti konservativci. ce je v sluzbi na tak dan 1/5 zaposlenih kaipotlskih policistov brez vnaprej pripravljenih barikad, potem ves, da ...prikaži več je zadeva nastiama. V Ameriki ni nakljucij. Pentagon 3 dni prej ponudil gardo, zavrnjeno, FBI resno opozarjal kapitlosko policijo. Tako da buce prodajajmo drugje.

  • jakec1575 10:06 11.februar 2021.

    kreditna kartica ali id? za ogled tega videa. povlecite mi ga.

  • viljem 08:26 11.februar 2021.

    Upam, da ne bo smel več opravljati javnih funkcij, enako bi morali storiti njegovemu liliputanskemu sledilcu v Sloveniji.

  • Jernej65 23:04 10.februar 2021.

    Me zanima kako bi svet izgledal, če bi v vseh državah vladali voditelji ranga Tramp. Visoki zidovi okrog držav, 500 % carine, tisoč in ena prepoved, kaj podjetja ne smejo ali lahko delajo, v drugo državo bi bilo nemogoče priti. ...prikaži več Naj si kdo zamisli kako bi 100 in več Trampov sodelovalo med seboj. Eden drugega ne bi prenesli, egoti na višku. Iskreno, tega si ne bi želel videti.

    • Jernej65 11:04 11.februar 2021.

      To je moje videnje. Čeprav ti razmišljaš drugače, te ne bom imenoval da si kreten. Tudi ne bom razglabljal ali si levi ali desni. Edino kar je razvidno je, da nimaš nobene kulture izražanja. Tudi nikjer nisem zapisal da mi ...prikaži več je pri srcu novi predsednik. Volivci so izbrali pač manjše zlo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.