Svet
209 ogledov

Strašljivo: 14-letnica zaradi stave stokrat seksala

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 17:44 28.november 2011.

    LOL, pod tem člankom piše: Potešil sestradanega tiča, Aretirani parček seksal na poti v zapor, Obdelala me je seksi natakarica, Seksi prepotene boksarke... Žurnal, kako sporočilo pa vi dajete najstnikom? xD (mene boli k*** za te "probleme", samo, izpadete pa smešno)

  • Zlatko Nemec 11:15 29.november 2011.

    to je druga generacija in tisti problemčki bodo take bedarije delali. odobravamo ali ne, morali bomo sprejeti, da v mladi generaciji se bodo take nepravilnosti dogajale.trudi v mojem kraju se je nekaj takega zgodilo in po dogodku se ni dekle ...prikaži več čutilo krivo. hodila je po šoli kot nekaka frajerka. z drugo vzgojo, kot pred desetletji so se tut mladi odzvali drugače, ko so v puberteti. če smo se stari odločili vzgajati mlade drugače, moramo vse drugač-e od njih tudi pričakovati. kar sejemo, to žanjemo...ja v moji generaciji pač nekaj takega bilo ni

  • Žurnalček 10:38 29.november 2011.

    Men tu ni jasno, kdaj je hodila v šolo in kdo jih je štel. Mislim, da je številka čista laž razen , če se ni naga nastavla na fuzbal tekmi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.