Svet
52 ogledov

Streli in eksplozije v Parizu

Komentarjev 113
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:02 14.november 2015.

    Cerar in slovenski politiki so pri temu še najmanjši problem. Glavni problem so EVROPSKI politiki, ki uničujejo tisto, kar so pred njimi v tisočletjih ustvarili bistveno boljši ljudje pred njimi. Molyneux pove vse, kar je treba razumet pri temu: https://www.youtube.com/watch?v=cCOLcMqdpls. ...prikaži več Zločin je, kaj počnejo EU politiki s svojim nasledstvom.

  • mph 10:04 14.november 2015.

    Žal se moram strinjat. Ali to ali pa bomo (redki preživeli) Evropejci begunci v par desetletjih ali še prej iz novega kalifata. Ni mi jasno, kako se EU ne zaveda, kako sorodne ideje ima uradni islam (no, nisem še zasledil ...prikaži več negacije) glede na njihovo uradno sveteo knjigo z nacizmom. Zadnjega vsi vidijo kot zlo, kar je prav, ne vidijo pa istega problema pri islamu, ki je neke vrste Arabski nacizem.

  • boomouse 14:08 14.november 2015.

    Preden me cenzurirate.Universal Declaration of Human Rights Article 19.Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas ...prikaži več through any media and regardless of frontiers.Moje mnenje je: Edina razlika med "zmernim" in "radikalnim" muslimanom je, da zmernemu manjka orožje, da stori kar radikalne že počne.Viva la France.Po mojem mnenju bi bilo najbolje: Izgnat vse muslimane in vse ki jih podpirajo.

  • Avatar olor
    olor 10:11 16.november 2015.

    In kje je sedaj Merklova in vsi tisti ki so tako goreči zagovorniki teh prišlekov. Nikoli več ne bo miru v Evropi, ker ne moreš prepoznati zlobnega in človeka pomoči potrebnega. Kje je sedaj tisti Egipčan ki bi za te ...prikaži več ljudi kupil Grški otok? Zastonj mu ga dam.

  • antitrust 23:47 13.november 2015.

    inovak, zapomni si te svoje besede preden ti bodo prerezali vrat.Tebi je že zdaj en migrant bolj blizu kot jaz ? Fino...

  • razerznak 22:45 13.november 2015.

    evo merkel maš ti ta multikulti, baba ena

  • jakec1575 23:58 13.november 2015.

    Premalo mase, da bi se uresnicilo to. Mislim, da gre predvsem za iskanje vzrokov za militarizacijo Evrope in odzven dolocenih sbvoboscin po ZDA principu. Dovolis nekaj treroristicnih akcij, da narod dovoli kratenje dosezenih ČP. Ko bo država imela v roki ...prikaži več večje škarje in platno bo kapital še lazje obvaldoval mnozice. In zato gre pri vsem tem. Zakaj ni ene novice o 200 000 protestnikih zoper cezatlantske trgovinske sporazume, ki se sklepajo v teh mesecih? Vsi se ukvarjamo z begunci,v mes nam bodo pa speljalo celo credo tezko zasluzenih ovac. V tem je vsa igra. V amsterdamu neakj 10 000 protetnikov v Nemciji 200k. Kje so novice na to temo?

  • antitrust 23:59 13.november 2015.

    Pa saj mi sploh ne rabimo zunanjega sovražnika dokler se bomo delili na leve in desne.Mar nismo vsi najprej Slovenci ? Pravih beguncev je zelo malo, večina je ilegalnih migrantov ter zagotovo tudi nekaj teroristov. ISIS take prilike ne ...prikaži več bi izpustil iz rok. Če bi gor hodili samo Sirci, bi človek še nekako mirno požrl zadevo, vmes pa so afganistanci, pakistanci, kosovarji, srbi, makedonci, iračani, libanonci,....??

  • inovak 00:04 14.november 2015.

    Ja, to so dejstva.Sem vas videla večkrat, kako napihujete ljudi s strahom, čisto in natanko isti ste, kot tisti klerikalci, ki jim "gre" za "otroke"...Ko boš podučil še koga, ki se bistveno bolj sovražno izraža, ti ...prikaži več bom verjela, da so tvoji nameni iskreni. Sedaj si pa zame samo eden od njih, ki se delaš vljudnega... Pri meni ne bo šlo. Nisem naivna.Paranoiki ste. V vsakem napadu vidite islam. In to z zelo določenim namenom. Da še dodatno podpihujete ljudi. Tistih, ki razmišljamo s svojo glavo, seveda ne morete.

  • jakec1575 00:11 14.november 2015.

    Posilstva se dnevno dogajajo v zelo obseznem stevilu. tudi v Sloveniji. Nekaj 100 na leto. Pa jih niso storili begunci. Prvi primer malo temnejse koze, pa bi bil hit na portalih 3 dni. O tem ti govorim. Iskanje dlake v jajcu.

  • inovak 00:41 14.november 2015.

    In ti boš reševal to z žaljenjem svojih sodržavljanov? Zanimiv način reševanja problemov imaš.

  • jakec1575 00:48 14.november 2015.

    Razumem pomisleke ljudi. Dajmo samo prepoznati jabolka kot jabolka, hruske, kot hruske. Humanizem je edina vrednota, ki nas dvoguje nad krvolocnost. Videli smo v bosanski vojni kako hitro in kako globoko lahko pademo nrmalni ljudje, ko se zver spusti iz ...prikaži več ograde. pravilno ovrednotimo dogodke. Ne trdim, da imam vedno prav. Nisem bozanstven. Vendar iscimo objektivnost.

  • jakec1575 00:58 14.november 2015.

    Lahko sem tudi teslo. :) jaz s tem nimam problema. ampak se enkrat preberi članek. ponavadi judeži zakrijejo svojo vpletenost s svojimi prvimi odzivi. Glede na državnika, ti je kaj hitro jasno, da je igra precej umazan in veliko širša ...prikaži več od 6 fanatikov s kalasnikovkami. kaksnik je precej draga puska tudi na crnem trgu. Če jo kdo kupi se za to zve. Od preprodajalcev naprej do podzemlja, ki ne mara vojn ana svojih teritorijih. kako to, da frnacoska policija ne ve nic?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.