Slovenija
24809 ogledov

Zaradi vse večjega števila okužb pripravili nove odloke

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 15:03 13.julij 2021.

    Nobeno cepljenje ne preprečuje okužbe. Preprečuje bolezen. Cepljenje je že v bistvu kontrolirana okužba. Cov 'cepivo' pa ni cepivo, ker ni prestalo za cepiva zahtevane procedure in ker ne vsebuje patogenov v nikakršni obliki. Naj pa bi preprečevalo hujše oblike ...prikaži večke zapletov oz lažje prebolevanje. Cov 'cepivo' je le navodilo celici, kako naj simulira okuženost. Na to pa reagira imunski sistem in tudi napade celice. Kdaj pa celica s tem preneha ? In kje vse se v organizmu to dogaja? Ruska ruleta

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:33 13.julij 2021.

    Janez je že povedal, da bo vse zaprl, ker nismo pridni...Zaprl bi nas tudi, če bi bili 110% precepljeni....samo zato ker je ljudstvo takrat zaprlo njega...žal le simbolično...Tokrat bo drugače, Zemlja je okrogla in Avstralija ni na Luni..

    • Avatar R_D
      R_D 16:16 13.julij 2021.

      Kaj pametuješ, za tebe in ljudstvo o katerem pišeš, je Zemlja ravna, v Avstraliji pa ima Janez poseben oddelek zate in tvoje 'ljudstvo'.

    • Ender3 16:23 13.julij 2021.

      R_D, kaj se oglašaš, če nisi sposoben napisati komentarja. Ponavljaš si mantro enoumja !

  • evelux 15:16 13.julij 2021.

    cepljenje pri nas možno le na lastno odgovornost Kao z mesanjem cepiv oni so strokovnjaki a cepili bi na lastno odgovornost pa kdo potrebuje taksno stroko. Zaradi taksnega neznanja nasih ocitno samo kupljenih strokovnjakov se nocem cepit. Naj malo razmislijo ...prikaži večo in se poslusajo...

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 16:04 13.julij 2021.

    Pristojni naj si nove odloke vtaknejo ve se kam ;)

  • Ender3 15:14 13.julij 2021.

    Kakšne nesmisle širi Pokljukec, sedijo in prebirajo dogajanja v okolici in po svetu, nasvete potem posredujejo vladi, ta pa odloča o ukrepih, ki so bolj v interesu politike ne pa stroke in potreb in želja državljanov. In dokler bo tako, ...prikaži več kakšnega vidnega napredka ne bo, saj to počnejo že, več kot leto in pol, učinkov pa ni in jih očitno, ne bo.

    • dusan2 15:27 13.julij 2021.

      Prav ugotavljaš, učinek sicer je, a vidnega napredka ni, seveda, da ni, saj tudi Tomićka ni balerina, a obnaša se, kot da jo špara samo zate, a dolgotrajne posledice sledijo, odmru ti bo pimpek

    • Ender3 15:47 13.julij 2021.

      dusan2 , hvala za tvojo skrb, kakor veš znam jaz zase dobro poskrbeti, za razliko od tebe, ki visiš na popkovini staršev in aktivizma. Kaj danes je Violeta aktualna tema za trolanje ?, je Tanja na počitku.? Kakorkoli, bolje oni ...prikaži več dve, kot vaša nesposobna Jerebova Kopriva . Kapiš ?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 23:37 13.julij 2021.

      Ender3 danes jih pa streljaš! Všeč mi je ta tvoj stil! 😇

  • gilgant 15:40 13.julij 2021.

    še ene dva mesca,pa konc turistične sezone..ve se kaj sledi..ovce se bodo lažje šišale..vse to je svetovna ureditev..ne samo od tega ispranoglavca ivana..nikad kraja..kako so že rekl,ko so vidl,da ni izhoda...nabrusimo kose...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 17:40 13.julij 2021.

    "Minister za zdravje Janez Poklukar je potrdil, da je strokovna skupina pripravila nove odloke, o katerih bo odločala vlada".... .No, to je pa dober črni humor...V bistvu se je Janez odločil kako bo kaznoval "nagajive" Slovence, ki mu niti vode ...prikaži več ne dajo za prodat... Pripravite se na policijsko uro in prepoved zborovanj na prostem...Če boste hoteli protestirat, boste morali v cerkve, tam ni omejitev---Pa molite..Janez naš, ki si predsednik v parlamentu in nebesih..usmili se nas..

  • Avatar erof
    erof 15:08 13.julij 2021.

    ČIPREJ TREBA VLADO ZAPRT LOCKDOWN DA NE BODO NEUMNOSTI TROSILI

  • LetherHossen 14:51 13.julij 2021.

    Predlagam, da zaprejo vse šole s 1.8. ...

  • miran881 17:24 13.julij 2021.

    Kakšno zavajanje pa si ta minister in vlada dovolita pa je že višek nesramnosti. Cepljenje proti Covid-19 je že zdaj prostovoljno. V nasprotnem bi jaz sedaj po zapletih s cepljenjem in 100+ dnevih odsotnosti od dela dobil odškodnino. Pa je ...prikaži več ne bom, saj za cepljenje in zaplete ne odgovarja niti vlada, še manj pa proizvajalec cepiv. To počasi že meji na genocid nad človeštvom.

    • bobubob 23:23 13.julij 2021.

      Tako tudi je. Skupina mednarodnih pravnikov se pripravlja na tožbe. Pravijo, da bo to Nürnberg št. 2. Opozorilno pismo Civilne iniciative slovenskih pravnikov (CISP) te dni dobivajo zdravniki in Zbornica... z navedbo kršitev vrste predpisov. EU resolucija 2361 v točki ...prikaži večki 7.3.2 prepoveduje diskriminacijo necepljenih.... Strokovne avtoritete v svetu opozarjajo pred uporabo te genske terapije (to namreč NI cepljenje) brez zelo utemeljenega razloga pri vsakem primeru posebej....

    • si_rob 06:32 14.julij 2021.

      Pa saj je jasno , da Pfaizer in Moderna prodajata gensko terapijo in ne cepivo. To je prepovedano!!!! Da je to genska terapija piše v njihovih dokumentih. In za vse to je kriva WHO in naša vlada z EU na čelu.

  • martin72 18:33 13.julij 2021.

    Cepiva nam je pač treba vsiliti ker jim julija preteče rok.

  • munja 17:26 13.julij 2021.

    Vse pustit odprto, pa kar bo, bo.

  • srecnii 22:58 13.julij 2021.

    Kdo te osle še resno jemlje, jaz jih ne, še v času hudih ukrepov, se vozil čez regije, občine, brez razkuževanja rok, brez distance in podobno. Parlament treba v karanteno in izklopit jim telefone. računalnike.

  • Avatar @narhist
    @narhist 22:32 13.julij 2021.

    Ko se pri nas še vedno le grozi in ustrahuje, po napovedih kanclerja Kurza Avstrija povsem spreminja koronapolitiko . Končno. Bravo Kurz.

  • si_rob 06:39 14.julij 2021.

    Za strah ni cepiva ne zdravila. ONI to vedo in zato stalno nabijajo. Stokrat izgovorjena laž postane resnica. To poznamo. Zato ljudje mislite s svojo glavo in ne nasedajte razno raznim strokovnjakom. V to skupino posebno spadajo politiki nekateri zdravniki ...prikaži več in novinarji. Ne razumem pa zakaj se ne oglasijo drugače misleči strokovnjaki. Saj so načini.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:42 13.julij 2021.

    Ma naj se da že mir s tem cepljenjem. Vsak naj se ravna po svojem prepričanju in svoji vesti. Kakšna jebena demokracija je to, da se nas na dnevni bazi posiljuje z cepljenjem, se nam žuga in grozi. Bay the ...prikaži veče way, sem cepljena, pa ne zato, ker je Janez tako rekel.

  • Michael_Colon 10:19 14.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Michael_Colon 10:19 14.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 18:47 13.julij 2021.

    Samo dosledno upoštevajte USRTAVNE PRAVICE državljanov ( USTAVO) pa ne bo nobene zamere in jeze...

  • Solton 15:06 13.julij 2021.

    čimprej je potrebno zapret gostinske lokale in vse mejne prehode...čimprej!

    • dusan2 15:22 13.julij 2021.

      Čim prej pa tebe v kletko s Tomićko kjer te bo osrečevala do sodnega dne

    • Naklonsky 15:29 13.julij 2021.

      Vse naj bo odprto, zakaj bi zapirali? Vstop pa tistim, ko so cepljeni. Kaj tukaj ni jasno?

    • Ender3 15:54 13.julij 2021.

      Le, v enkup, enkup uboga, aktivistična raja. Ivek vam bo hvaležen, ker širite enoumje in sovraštvo. Oprosti gospod, saj ne vedo, kaj si počnejo.😎

    • evelux 16:10 13.julij 2021.

      Cepljeni mislijo da so sedaj imuni in mislijo da se jih virus izogiba 2 metra vstran jaja pameten je tale virus .... in ravno ti so najvecji prenasalci in okuzevalci zato pa imamo to kar se nam sedaj dogaja in ...prikaži več dokler bo zako nam bog pomagaj.

    • bi_ba 16:13 13.julij 2021.

      Migrante in cigane ste že pocepili?

    • Ender3 16:27 13.julij 2021.

      evelux ,👍👍👌

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.