Zdravje /zdravje/prehrana
11917 ogledov

Strokovnjaki: Banane za zajtrk so zelo slaba izbira

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:19 07.februar 2020.

    Teorija kislosti je bila ze zdavnaj znanstveno ovržena. In ja namesto banane bom raje en rogljicek?! Zelena banana nima toliko sladkorjev. Glukoza je hrana za mozgane. Valjda ne bom jedel nekaj mastnega, če bom takoj zacel resevati zahtevne probleme. Preglejte ...prikaži več zgodovino nasprotujocih objav, ki ste jih fliknli gor na ta portal.

  • fiston 16:02 07.februar 2020.

    Ne vem, sem bral tudi obratno. Da je dobra za zajtrk, ker naredi v želodcu neko oblogo... Ja od ene banane bo ravno sladkor narasel, sicer možno če bi ono jedel, ki je že preveč zrela. No baje za zvečer ...prikaži več ni ravno dobra, ker je že malo pretežka. Nimam pa pojma, katera teorija od vseh je prava. Bi rekel, da če ti paše zjutraj banana, potem ni problem, ni neka škodljiva stvar. Je pa sigurno dosti bolje od kave in cigarete.

  • Avatar praufo
    praufo 15:03 07.februar 2020.

    joj kako so eni pametni, skoraj sem dobil orgazem ko sem tole na brzino prebral ... sicer pa sploh ne vam kakšne banane pri nas žremo, v štacun so vse zelene, al pa čist črne, prodajajo nam nezrelo sadje, ampak ...prikaži več za banane je to logično sicer pa banane morajo bit v evropi, ker se ved od kod prihajajo ... zraven pa še koka, biznis

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.