Slovenija
20 ogledov

Štrukelj zmagal proti državi

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fužir Marjan 16:55 15.december 2012.

    (Ronald Reagan) torej mi ki pa delamo v javnem sektorju pa nismo pošteni delavci. Upam da ne boš kdaj rabi reševalcev ker po tvojem nismo pošteni in si ne zasluzimo regresa kot vsi ostali

  • tonek 19:07 17.december 2012.

    ja samo ti vsak mesec dobiš plačo če kaj delaš ali pa nič mi v gospodarstvo pa ko ni dela ni plač,pa ko je še delo včasih nič ne dobimo

  • mph 19:15 17.december 2012.

    O sindikatih imam sicer čisto drugačno mnenje, vendar pa se strinjam s tabo, da bi morali bolj agresivno ukrepati v primerih, ki si jih ti navedel. Vendar pa gre pri zadnjih stavkah za bolj globalno zadevo, pri neizplačanih plačah, odpravninah, ...prikaži več ... pa bolj za lokalne firme. Čeprav jih pa je toliko, da je že postala praksa.

  • mirko 18:47 15.december 2012.

    Ko vidim tega Štruklja se mi začne želodec obračat. Očitno so se levaki odločili, da rajše pokopljejo to državo, kot da pustijo škarje in platno v rokah tistim ljudem, ki imajo saj malo pojma kako se borit z globalno konkurenco ...prikaži več v gospodarstvu. Sicer pa bomo po propadu države vzhodni del Slovenije pod Avstrijo, Ljubljana in zahod pa pod Italijo. Ugibajte katerim bo boljše ?! Še le , ko se bo to resnično zgodilo, sebodo ti gospodje zavedali, kako neumno so pljuvali v svojo korito.

  • Ronald Reagan 13:00 15.december 2012.

    Poslušaj mph...pa ga plačaj...in vso njegovo javno upravo...nas poštene delavce pa pustite pri miru...

  • Darko 12:55 15.december 2012.

    Potrbno je denar zaslužiti, da lahko plačaš vso javno upravo, zdravstvo in šolstvo. Jaz bi recimo bil vesel. če bi imela učiteljica v drugem razredu 1500€ neto.

  • mph 14:01 15.december 2012.

    Že tvoj nick pove dovolj, če ti je ta pištolero vzor.

  • dodi13 14:20 15.december 2012.

    Odlične kolovodje imamo v Sloveniji. Za dražje vozovnice šolarjev v novem letu se jim tudi lahko zahvalimo

  • feferon 15:41 15.december 2012.

    Veš kaj Štrukelj! Ti skrbiš samo za svojo rit, kje si pa tedaj, ko delavci v gospodarstvu niti plač ne dobijo kaj šele regresa!!! Gospodarstvo daje denar za VAŠE PLAČE IN REGRESE in ne obratno! Če bi bilo pošteno, bi ...prikaži več morali najprej njim izplačat kar jim gre, šele nato javnemu sektorju!

  • recesija 16:22 15.december 2012.

    Štrukelj = Kučanov servilnež !

  • Kranjica 16:27 15.december 2012.

    Ni zmagal proti državi, temveč proti nam, državljanom, ki bomo na račun zaposlenih v javni upravi morali še bolj zategniti pasove. Le kaj pomagajo varčevalni ukrepi vlade, če se javni sektor iz tega vedno izmaže, če ne drugače, pa z referendumom.¨!

  • dragec 08:08 16.december 2012.

    briga me za tvoj želodec. Glavno je, da jaz dobim regres od lani!!!

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 11:28 16.december 2012.

    Jaz tudi ne... danes so sindikati izguba denarja..nič druga... dosežejo nena nič tam ko bi mogli.. ko niso isplačane odpravnine,.. , neizplačane plače.......itn. za drugo jih nerabimo.

  • tonek 19:07 17.december 2012.

    ja samo ti vsak mesec dobiš plačo če kaj delaš ali pa nič mi v gospodarstvo pa ko ni dela ni plač,pa ko je še delo včasih nič ne dobimo

  • tonek 19:07 17.december 2012.

    ja samo ti vsak mesec dobiš plačo če kaj delaš ali pa nič mi v gospodarstvo pa ko ni dela ni plač,pa ko je še delo včasih nič ne dobimo

  • mph 19:19 17.december 2012.

    Khm... in kaj je narobe s Kučanom? Kar vem je večini ostal v lepem spominu, zmagal pa je s plebiscitarno udeležbo in večino. Če pa govorimo o Majerju, pa je jasno zgodba čisto druga. Njega se nihče, razen obolelih od ...prikaži več janšitisa, ne bo spominjal po dobrem.

  • mph 12:05 15.december 2012.

    Bravo Štrukelj. Si zaslužiš vsak evro svoje plače, ki jo turbokapitalklerofašisti tako radi vlačijo v ospredje, da bi zameglili dejansko stanje problemov.

  • allstarr111 14:04 15.december 2012.

    Zmagal je on. plačali bomo pa mi, na rovaš megalomanske javne uprave je cela država talec pred dragimi krediti in EU. Nemčija ima 80.000.000 prebivalcev pa nima tolk folka ki bi mešal drek po pisarnah.

  • punca05 14:21 15.december 2012.

    štrukelj je en kučanov kreten

  • punca05 14:21 15.december 2012.

    Učiteljica ima toliko plače....ampak si jo ne zasluži

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.