Slovenija
136 ogledov

Strupena ugriznila na Piramidi

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 20:16 07.maj 2013.

    Zaščitniki kač , pojdite no kdaj pa kdaj , predno klobasate traparije o kačah , na peš in sprehajalnih poteh nekega mesta , na infekcijsko kliniko , pogledati kako zgleda rekovalescenca po kačjem ugrizu. Ma pobijem vam vse modrase in ...prikaži večin gade , ki mi samo pridejo v vidni krog , kaj šele v položaj , da me pićijo !

  • crvit 08:43 07.maj 2013.

    Po moje tudi ja sedaj je kača bolj zaščitena kot človek ma saj niste normalni

  • Ferluci 10:10 07.maj 2013.

    O zaščiti kač lahko govori le tisti, ki jih ne videva skoraj vsak dan. V zadnjih letih jih je čedalje več. Še dobro, da nisem kačji okoljevarstvenik in takšne stvari opravim po svoje.

  • Pinoki 10:22 07.maj 2013.

    ...in prav je, da so zaščitene. Najbolj strupena kača v Evropi je modras, ki pa človeku ni nevaren. V primeru ugriza, odraslemu človeku ni potrebno dati niti protistrupa. Tako da crvit, ne moreš kar ubit vsega, česar se zaradi lastne ignorance bojiš.

  • Oseba_ 10:22 07.maj 2013.

    kdo pa misli ščitit ljudi pred temi groznimi živalmi ?!

  • McBobo 10:28 07.maj 2013.

    Rad bi videl tistega, ki bo meni grozil, ko bi branil svoje zdravje in življenje ter svojih otrok.

  • McBobo 11:03 07.maj 2013.

    Govorim v smislu; me piči kača, jo ubijem, potem se me pa po zakonu še oglobi, ker sem ubil zaščiteno žival. Sicer se pa že iz konteksta da razbrati, kaj sem mislil v prejšnjem postu.

  • Ziga Sivka 13:13 07.maj 2013.

    youtube.com/watch?v=amYzBQMT4VI

  • mph 13:31 07.maj 2013.

    Khm ... če bi zbežala, sigurno ne bi tekel za njo, ampak, če bi še naprej ogrožala, ne bi čakal še en ugriz. Enako za psa. V tem smislu sem mislil.

  • siesta 13:31 07.maj 2013.

    kaj je zmanjkalo medvedov pa so se slovenčki na kače sprvli?

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:44 07.maj 2013.

    jaz se bi umaknil a da mi je ptrok blizu moj ali pa drug jo takoj fentam

  • mph 11:37 07.maj 2013.

    To pa se strinjam, sem slabo potem razumel.

  • MK 13:27 07.maj 2013.

    zakaj bi jo ubil, če te je pičila. še posebej če si ti v njenem svetu. pač čimprej pejt do zdravnika. ni ona kriva da se brani v svojem svetu, če si ti štorast da stopiš nanjo. a slona v ...prikaži več afriki boš tudi ubil, če te pošprica z vodo iz rilca. Psa ali mačko tudi zakolješ, če te šavsne?Budale...

  • mph 10:42 07.maj 2013.

    Kaj misliš s tem? Da ti bodo kače naredile zasedo in te napadle? Ne dramatiziraj. Se pa povsem strinjam s tabo, če si to mislil, da pa sigurno leglo kač ne bi ostalo pri npr. moji hiši, če bi prišlo ...prikaži več do tega. To je drugo. Tukaj pa govorimo o sprehodih v naravo, kjer pa veljajo določena PRAVILA. Kot veljajo pravila pri npr. prečkanju ceste, kar se hitro nauči tudi otroke. Če se ne, je problem s starši.

  • mph 10:40 07.maj 2013.

    Se povsem strinjam s tabo. Seveda ne bi rad, da me ugrizne kje kača, vendar so del ekosistema, učinkovito odstranjujejo glodavce, ki prenašajo več bolezni in naredijo bistveno več škode. Je na 1000x več škode zaradi klopov, meningitisov, borelije, ... ...prikaži več Če sledimo logiko vrlih bralcev zgoraj, pa bo najbolje, da se zaplini ali drugače izkorenini kar vse življenje po vseh gozdovih, za vsak slučaj. Mislim ...

  • Luka Lovše 16:21 07.maj 2013.

    Pustite živali pri miru, tudi sam pri košnji okoli hiše pokosim kakšnega slepca(nenamerno) čeprav vem da so zelo koristni. Predvsem pa glejte kam stopite v naravi, sam sicer nisem ljubitelj kač se jim pa odmaknem.

  • McBobo 17:45 07.maj 2013.

    Tebi svetujem, da ugasneš računalnik in greš raziskovat svet izven 4 sten. Jah takle mamo, za ene je virtualni svet edini pravi. Zabito tele.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.