Šport /sport/nogomet
2964 ogledov

Šuler: Mene je sram. Jaz ne bom tiho

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:21 07.maj 2023.

    Šuler ti tele zabito, a sodnik ti je v zadnjih minutah rednega dela zastreljal penal s katerim bi lahko razrešili vse!???

  • Gandi123 09:01 07.maj 2023.

    Maribor je kot Kalimero. To je krivica😭😭😭

  • Avatar Leon
    Leon 09:06 07.maj 2023.

    Šuler je problem NK Maribora ! Direktor mora biti avtoriteta in karizmatična oseba .

  • Avatar Leon
    Leon 09:07 07.maj 2023.

    Igra obeh ekip nima šans v EU ligah !

  • ferdopis59 09:52 07.maj 2023.

    Šuler, že kot igralec ni bi kaj dosti, sedaj kot direkro pa še manj. Obogi JAMREK. Glede nogometa kot sistema pa je veliko vprašanj ČE je vse realno? Ko bosta igrali ekipi Maribora in Olimpije v Evropi bi bilo dobro, ...prikaži več da iz obeh ekip nardijo eno, da bo vaj nekaj!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:01 07.maj 2023.

    Pokala si ni prigrala Olimpija ampak so jim ga je podarili sodniki!! Sramota Slovenskih sodnikov se nadaljuje!! Nekaj boste morali narediti ali ne prenašati tekem po televiziji,da narod ne bo videl kaj z vso to tehnologijo počnejo podkupljivi sodniki!! Da ...prikaži več so moje besede resnične boste videli že na prvi tekmi v Evropi kjer ne bo sramote od sodnikov iz Slovenije!!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:39 07.maj 2023.

      Pokala Olimpiji niso podarili sodniki, ampak jim ga je podaril Maribor sam, s tem ko so v zadnji minuti rednega dela tako lahkotno zapravili najstrožjo kazen!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.