Magazin /magazin/vip
109 ogledov

Suzana toži zavarovalnico

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 08:09 10.december 2013.

    Tale čopa misli, da lahko dobi gnar za svoj strah. Me zanima ker odvetnik ji je tole natvezil!! Se pravi , če priletiš nekomu v škarje , lahko tožiš njegovo zavarovalnico za pretrpljen strah, samo najprej ga moraš ujeti. Ruknjena oba v glavo!

  • rompi 08:32 10.december 2013.

    ruknjena predvsem ona, odvetnik je plačan za svoje "nasvete"

  • kovinar 09:27 10.december 2013.

    Če si bil poškodovan imaš v primeru zavarovanja pravico do odškodnine. Tudi zaradi strahu.Zavarovalnice pa bi le pobirale denar, si delile mastne dobičke in nikomur nič izplačale. To je narobe in nič drugega. Če bi se to dogajalo vam, ...prikaži več tega ne bi nihče objavil, ker niste znana oseba. Zato je vsekakor prav, da se ve, kako zavarovalnivce poslujejo.Le tako bomo videli, da se zavarovanje sploh ne izplača.

  • Ronald Reagan 09:33 10.december 2013.

    Veliko slovenskih mater in očetov je strah kako bodo preživeli čeprav delajo...in koga naj oni tožijo za ta strah???Ta kvočka pa nič ne dela in jo po cajtngih vlačite da jo je v avtu strah...mater...in imela bi 4,5 k€Pa kaj še

  • 1111 09:42 10.december 2013.

    ...a meni tudi pripada odškodnina, ko berem take bedarije...prebavne motnje?

  • EuroA4 12:05 10.december 2013.

    res odmevna novica... od kdaj je pa Suzana "zvezda"?

  • patron 12:35 10.december 2013.

    ja, naša velika zvezda se je preselila v hotel......buhahaha.....tudi jaz dobim prebavne motnje....

  • Marko Slovenia 13:24 10.december 2013.

    odkar je to časopis :)

  • sintesi 02:27 12.december 2013.

    zaradi takih ki so se prestrašili in za strah tožijo zavarovalnice MI PLAČUJEMO VISOKE ZNESKE ZAVAROVANJA! Kaj pa če se ne bi zaletela, a pol bi pa brez da se je nesreča zgodila tožila zavarovalnico, ker se je usrala ko ...prikaži več se je za las izognila nesreči. Dobila je odškodnino za poškodbo in pika......Pove naj kakšen avto vozi pa ji bom jaz pokazal kaj je to strah brez odškodnine

  • Speedy006 09:07 10.december 2013.

    Jaz sem pa včeraj gledal televizijo. A lahko še o tem napišete članek? Včasih bi bili v vaših člankih lahko v ospredju ljudje, ki nekaj pomenijo zaradi svoje izobrazbe, položaja ali dosežkov, ne pa tele kvazi zvezde. Očitno je spet ...prikaži več brez denarja, tako da mora jamrat po medijih. Svašta

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.