Slovenija
23 ogledov

"Svetih krav ni več"

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 11:47 25.oktober 2013.

    vsekakor vem da se G. Virant trudi.!! Kaj pa lahko sploh en človek naredi??? Nič...le trudi se lahko ali v prenesenem smislu če plava v grezeci pošten človek ..on samo meša drek!

  • privat 11:06 23.oktober 2013.

    kaj ga laže virant...kaj ni svetih krav?? So svete krave in sveti biki!!!!!!!!!!!! Danes se lovi samo svete miši in male svete bakterije! Samo noben še ni niti dotaknil sveto kravo ali bika...ti so v svetih prostorih!!!!! In kaj je ...prikaži večje rekel v prevodu.?..nikoli ne bomo dotikali svetih krav? Jaz nisem zadovoljen z takim delom oz. nedelom pristojnih služb in organov...jaz sem prepričan da je vse to samo...lopovščina! Tukaj ni kulture,ni zakona ,ni živlenja....je samo mafija in suženstvo!! Danes je zelo zelo škodljivo in nevarno bivati pod tako sužensko kurupcijsko, prevarantsko ...vlado ...no ne vlado...kaj pa je beseda vlada?? politika ima gnile pokvarjene ,lopovske temelje. Samo poglejmo kateri nam vladajo in sužensko upravljajo nas male ljudi ter politiko bivanja ,polživljenja..!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.