Slovenija
3964 ogledov

Svetlana Makarovič bo ostala brez nagrade, to je razlog

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 12:02 02.februar 2023.

    Prešernova nagrada ji je bila podeljena ! Njena stvar je kdaj in od koga jo želi dobiti ! Če jo želi prevzerti, ji to ne more preprečiti nihče ! Kakšno prošnjo bi morala izpolniti ? So v tem odboru normalni ?

    • pravičnik77 13:08 02.februar 2023.

      pošlejo ji naj po pošti, nepriporočeno. tako se ziher zgubi, kot toliko druge pošte. s svojim obnašanjem si ne zasluži ne nagrade, ne to, da se jo kje sploh kjerkoli omenja. pa napiše že vnaprej da nisem SĐS pristaš, še ...prikaži več manj Janeza, pa tudi Goloba in Jankovića ne.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 15:22 02.februar 2023.

    @matermila, vsaj 137 komentatorjev je včeraj prebralo in komentiralo prispevek z naslovom: Po dolgem času spet nabit Trg republike protestnikov, zahtevali so..." Sedaj pa res ne vem ali si ti slep, ali čorav, ali pa oboje skupaj!?

    • matermila 11:46 03.februar 2023.

      Protest je bil 1.2.23, 2.2. 23 nobenega članka v zvezi s tem, ko pa una groza od kovačeve ima kao novinarsko konferenco pred parlamentom ( ko je več novinarjev kot njenih), pa cel teden pisarijo. O tej stari sovi, pa ...prikaži več ne mislim več zgubljati besed. Pa da ti pomagam, ker očitno ne veš, čorav al slep je isti k...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 20:32 03.februar 2023.

      Enostavno ne razumem kaj tebi ni jasno? Prispevek z naslovom, ki sem ga napisal ima na tem portalu oznako objave 1. FEBRUAR 2023, OB 17:47! Tudi sam sem ga prebral ta dan nekaj po 19 uri ko sem prišel domov.

  • popokatopetl 12:06 02.februar 2023.

    Če prav berem, so člani odbora s tem dopisom vložili na ministrstvo prošnjo za svojo razrešitev :)

  • Luksi 15:50 02.februar 2023.

    Nekaj, kar ti ni bilo nikoli odvzeto se ne more vrniti. Baba je nagrado vehamentno zavrnila, zdaj si je pa premislila in sanja o vračilu. Ampak ni to tako...

  • Kmodri 18:32 02.februar 2023.

    Naj ji dajo metlo!

  • pravičnik77 11:54 02.februar 2023.

    Ta baba mi gre na k.... tako kot SĐS in Janković... nje ne prebavljam, pa ne zaradi njenih del, ampak zaradi vulgarnega, prepotentnega obnašanja.. sej verjamem, da imajo tam dol to v krvi in mislijo, da sej jim bo ves ...prikaži več svet klanjal, pa se jim ne bo!

    • pravičnik77 14:48 02.februar 2023.

      sem danes enmu že napisal, pa bom še zebi... MAMA TI JE JANŠIT. sploh nisi prebral, kaj sem napisal, pa nekej blebečeš tja v luno. dej se skulirej. očitno imam prav, ko v življenju še nisem bil član nobene stranke, ...prikaži več, ideolog nobene stranke ne levo ne desno, preberem pa tisto, kar komentiram. IQ ti je pa enak ku unim tardečim ali pa tabelim..

  • matermila 11:57 02.februar 2023.

    Bila bi sramota brez primere, če bi ji "podelili" nekaj kar je pred 23 leti zavrnila. Stara sova naj uživa v penziji (za katero ni vplačala niti ficka), še teh nekaj let, kar ji je preostalo in naj več ne ...prikaži več najeda slovenskega folka.

    • matermila 12:02 02.februar 2023.

      Pa še to: o tej babnici pisarite ob vsakem njenem prdcu, o včerajšnjem protestu upokojencev, ko se je zbralo po tamalem vsaj 15000 ljudi, pa se vam ne zdi vredno napisati niti besede. Ste sramota za novinarstvo.

    • pravičnik77 13:09 02.februar 2023.

      @ matermila.. šele sedaj se bo šopirila kot pav, ki bi ji bilo treba malo perja porezat, ker previsoko leta

    • pravičnik77 14:50 02.februar 2023.

      komu ti to Herkules?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.