Svet
6292 ogledov

Svetnik: "Migrante bi mirne duše streljal"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 10:09 05.avgust 2020.

    Kako so desnosucni agresivni... pobijali bi...za odpustke pa ne bo dovolj 5 ocenasov,3 zdrave marije,pa nekaj neobdavcljivega v puscico. Ce se ne motim,je bozja zapoved:"Ne ubijaj"! In seveda,smrtni greh. Joj,joj,desnosucni,kjer se pojavite je eno samo sr*anje. Omejenci pac!

  • Friderik1950 17:16 05.avgust 2020.

    Mene čudi, da na primer v Italiji, ali pa na primer v Ameriki ne začnejo migranti 'kar na enkrat' izginjati. Dali bi se namreč koristno uporabiti. Kot sem slišal od nekega znanca, lahko kot ilegalec na Kitajskem kaj lahko končaš ...prikaži veččaš v kaki konzervi. Grozno, ali pa tudi ne. No, morda pa nič ni res.

  • andrej084 10:31 05.avgust 2020.

    Nekateri se pač zavedajo, da je uvoz tuje kulture genocid nad lastnim narodom. Najbolj zavednim je prekipelo, saj neodgovorni politiki z svojim ravnanjem menjajo narodnostno strukturo prebivalstva. Neodgovorno in kaznivo dejanje???

    • optimist11 11:13 05.avgust 2020.

      se strinjam s tabo. Zanimivo bi bilo videti % slovencev v mestih. Predvsem Velenje, Kranj, Maribor, Slovenska bistrica, Portorož...

  • gregor51 09:13 05.avgust 2020.

    car

    • alen009 09:17 05.avgust 2020.

      Podpišem!!!!

    • leonardo 10:57 05.avgust 2020.

      No, vsekakor ne moreš ljudi pobijati kot podgane. Res pa je, da mi ni všeč, da ljudje pobašejo kufer in zapustijo državo, ko jim ne odgovarja trenutna politika. Treba se je boriti. To je tako kot da bi mi, ki ...prikaži več se ne strinjamo s trenutno oblastjo v Sloveniji pobasali in šli. Jok.

    • alen009 12:09 05.avgust 2020.

      leonardo, po tej logiki lahko begunci, migranti lahko pobijajo naše ljudi, ker so tega vajeni od tam kjer prihajajo. Kraji od koder prihajajo je pretepanje, posiljevanje žensk nekaj normalnega. Vprašajmo se zakaj tega v Yugi ni bilo? Mrtva straža? Dobor ...prikaži večr bi bilo tole imeti v teh časih. Sodišča in ostali shit so glih za to, da zadostijo zahtevam EU....demokracija, človekove pravice...kje so pravice posiljenih in brutalno umorjenih žensk? Podpiram tega carja in vse, ki so enako misleči.

    • Gandolf 15:31 05.avgust 2020.

      Prave človekove pravice imajo samo migraniti. Imajo vse pravice in nobene dolžnosti in družbene odgovornosti. Mene kaznujejo na vsakem koraku. Ne plačam položnice mi rubijo. Da lahko prestopim mejo moram kupiti dokumente. Če se prehitro pelem me oglobi ze vsak ...prikaži večk bedak. Čakam za vask dokument kot budala. Zdravstvene storitve so mi skoz manj dosegljive. "Lepo je biti Azilant! " He,he.Na nekaj me spominja

    • alen009 08:20 07.avgust 2020.

      Podpišem Gandolf.

  • kapibara1 17:38 06.avgust 2020.

    Človek pove resnico in je GRD..?? !! Za kaj..?? Podpihovanje sovraštva..?? Nihče ga ne podpihuje, prišleki ga prinsejo s seboj in nam ga Vsiljujejo..!!

  • Gandolf 11:23 05.avgust 2020.

    Ko bo dovolj velika masa prišlekov bodo udarili po avtohtonem prebivalstvu. Seveda ne bodo gledali kdo je levi ali desni. Razen če bo leva stran kolaborilara z njimi pri vspostvavitvi njihovega sanskega sveta kjer so vsi prebivalci zemlje enakopravni in ...prikaži večn ene vere. Muslimanske seveda!

  • Avatar Leon
    Leon 14:06 05.avgust 2020.

    Glavni krivci za migracije so vojne ,ki jih povzročajo kolonizatorji ! Migranti prihajajo na njihove domove .

    • Gandolf 15:20 05.avgust 2020.

      Leon . Predvsem je problem, neizobraženost, vera in razmnoževanje.

    • Avatar Leon
      Leon 19:03 05.avgust 2020.

      Misliš,da prihajajo na versko izobraževanje v Nemčijo ?

    • kapibara1 17:36 06.avgust 2020.

      Ni potrebe da prihajajo bilo kam..

    • Avatar Leon
      Leon 17:42 06.avgust 2020.

      kapibara1....kam bi ti šel če ti uničijo dom in uničijo domovino ? Kaj ostane tistim ,ki ničesar nimajo ?

  • bogdan76 09:18 05.avgust 2020.

    POTEM JE SD OB ŠOLDE.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.