Slovenija
6991 ogledov

Svetovni strokovnjaki glede mask v prihodnjih letih

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 19:02 25.oktober 2020.

    Upam,da se vsi troti pocepite. Senkam svojo dozo. In potem srcno upam,da spizdite iz obzorja.

  • lulibuc 20:07 25.oktober 2020.

    Cepivo? Koliko ovc nosi ta zemlja, koliko kretenov. Gatesov strup, ne pa cepivo. Naj pocrkajo ve svetovne elitne podgane z Gatesom na čelu.

    • blayo 21:21 25.oktober 2020.

      Katerega Gatesa imaš v mislih?

    • erikkk 09:28 26.oktober 2020.

      lillbuc popolnoma se strinjam. Za ovce pa takole, kar naj pocrkajo...

  • kapibara1 19:50 25.oktober 2020.

    https://lbry.tv/@jevn.sir:a/Img-3251-1:d - SAM vztrajaj in poglej do konca... !!

  • mph 21:24 25.oktober 2020.

    Škoda, ker ni cepiva proti človeški neumnosti. Si težko zamislim kakšna zmeda vlada nekaterim na podstrešju, kar zmrazi me.

    • Covid_1984 22:07 25.oktober 2020.

      tebe je gates že od zadaj in te mrazi na podstrešju, ker te je pregloboko

  • Avatar ovca
    ovca 08:14 26.oktober 2020.

    Tudi normalne zmrazi, ko vidimo koliko butalcev je v banana republiki. Sicer ste v manjšini, ste pa glasni. Marš v vrsto pa se cepit! Sploh nima veze s čim.

  • erikkk 09:26 26.oktober 2020.

    Strokovnjaki pri tem opozarjajo, da pri naglici, pri kateri se razvijajo cepiva zoper novi koronavirus, ne moremo pričakovati magičnih uspehov. ČEMU POTEM CEPLJENJE !!?? da bomo pocrkali ?? pa ne bo noben odgovarju ?? JAZ SE CEPIL NE BOM ! ...prikaži več NITI MOJA DRUŽINA NE !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.