Slovenija
41 ogledov

"Svoboda in solidarnost sta istospolni par"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 22:03 15.junij 2013.

    @zic jaz pa ne prenesem tok zaplankanga folka kot si ti! Vsak živi po svoje - kaj se obremenjuješ z drugimi? Sam s sabo se daj - da ne boš tako trd v glavo. Kaj bo šele, ko boš star... ...prikaži več. in betežen... in boš obležal... in te bo kje v bolnici futral in tvojo usrano rit brisal bolničar ki bo gay. In kaj boš potem storil? NIČ! Prav NIČ ne boš storil. Lepo boš tiho!

  • joc2013 09:51 16.junij 2013.

    Oxxo, ko boš pa ti nemočen ležal upam, da te bo bolničar obdelal in boš srečen, kot sedaj, ko lahko deliš modre nasvete in trde misli.

  • Šemefuky 12:02 15.junij 2013.

    V prvi vrsti pričakujem paradiranje PreViranta, da podpre svoje. Če ga ne bo bo to še ena njegova PreVirantska strahopetna poteza. Naj jih pomaga zdebirokratizirati in jim uredi, da ne bodo več pisali obrazcev za poroko, ker jim bo on ...prikaži več kar sam izpolnil elektronski obrazec.

  • vladek 14:59 15.junij 2013.

    Ma kakšna parada ponosa,prej je tole parada sramote i pedera.FUJ

  • Pepe007 18:27 15.junij 2013.

    Janković je izjavil, da želi do konca svojega mandata poročiti istospolni par. Težava je v tem, da je najprej potrebno spremeniti SSKJ. Poroka je namreč opisna kot obred, s katerim moški in ženska postaneta pred družbo, javnostjo priznana kot ...prikaži več mož in žena.Kdo je to pisal? Toporišič?

  • Oxxo 22:00 15.junij 2013.

    Ti si res premaknjen @Šemefuky

  • Oxxo 22:03 15.junij 2013.

    Čefurji raus!

  • Oxxo 22:04 15.junij 2013.

    @Pojdi se zdravit Senior

  • privat 22:35 15.junij 2013.

    kaj ni čas za demokracijo?? dost imamo lopovov,naj se začnejo pregoni!

  • vico 00:14 16.junij 2013.

    sam neki bom reku unim ki so zokija obmetaval,,,ce njega ne bi blo tut parade ne bi mel bedaki u svojo skledo ste si jo cist popluval.dru let vas ne bo vec...

  • Oxxo 10:59 16.junij 2013.

    Joc & Joc A si živčen? To ti škoduje! By the way = napiše se GAY in ne GUY

  • joc2013 11:12 16.junij 2013.

    Oxxo kaj ne premoreš nič več, kot papagajevsko ponavljanje mojih ugotovitev o tvoji pripadnosti, daj spelji se že enkrat

  • joc2013 15:32 15.junij 2013.

    Zoki, zoki, tkole ti bom povedu: te ne marajo, ker vedo, da si hetero in da jebeš vse hkrati, tako da se te bodo zapomnili po praznih denarnicah.Kar tvojih narodnjakov se drži, ne siliti tam kamor ne spadaš, balkanac ...prikaži več - balkancem, trubačem.

  • Žvižgač 16:15 15.junij 2013.

    Kako lepo se je president zlil z okolico v teh oblačilih. Bi rekel, da je njihov fun, če ne pripadnik. Take parade je pametno podpirati, jih na polno reklamirati in svojim otrokom pripovedovati in jih podučiti, kako lepo in pametno ...prikaži več je, če se podpira tako lep kulturni dogodek, ki pripomore k razvoju človeštva. Da vas vidim junaki, kako bi vi kaj zložili skupaj s samimi vijaki ali s samimi maticami vi napredneži. Jaz vas podpiram, sem pa za to, da plačujete višje zdravstvene prispevke, ker ste bolj rizična skupina za hujše bolezni, kot jaz, ker vedno isto ženo nabijam.

  • nergač 16:11 15.junij 2013.

    Groteska na Kongresnem trgu. Gre bolj za reklamiranje in populariziranje njihove spolne usmerjenosti iz katere hočejo seveda tudi lokalni politiki potegniti kaj koristi in se zato nastavljajo tako vneto z njimi v prvih vrstah, da se bo videlo, kako so ...prikaži več "napredni in v duhu časa"

  • Oxxo 11:00 16.junij 2013.

    @Joc & Joc Obžalujem, da se počutiš ogroženega in da nisi sposoben sam sebi priznati...

  • joc2013 11:31 16.junij 2013.

    vico jaz ne bom zaradi tega nič prikrajšan, pa otrokom ne bo potrebno pojasnjevati, da to niso poletne maškare. Kar se Zokija tiče, pa je itak povedu, da ma vsak pravico do svojga mnenja, in nekateri so mu povedali njihovo ...prikaži več mnenje o njemu. Demokracija pač.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.