Slovenija
3046 ogledov

Svoboda: "Popolne izmišljotine!"; Janša: "Več laži kot stavkov!"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 15:04 02.november 2023.

    Janša bo v globokem dreku!

    • Ender3 15:20 02.november 2023.

      👍saj je že, mediji pa tekmujejo z njegovimi objavami..Kdo hudiča mu pripisuje toliko publicitete ker, če ne drugega meša zgolj drek v javnosti..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:38 02.november 2023.

    Oh Toninček mamin sinček, sedaj, ko te ne eni in ne drugi ne šlivijo, boš pa med ljudmi dvom sejal. Če bi bile Toninove navedbe pravilne, kaj res mislite, da bi Golobček in Janez priznala? Lepo vas prosim.

  • Facja 15:29 02.november 2023.

    Tonin me vedno spravi v dobro voljo in smeh. Kadar so volitve in ga vidim na jumbo plakatu se tako smejim, da moram prav paziti, da me ne vrže s ceste. Moj sodelavec je bil Toninov sošolec v gimnaziji. Pravi, ...prikaži več da je Matej taka p(t)ička, da ga sošolci nikoli ne povabijo na drink, kadar se dobijo. Ko pa imajo obletnico mature, pa jim, s svojo prisotnostjo, vedno pokvari večer.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 15:48 02.november 2023.

    Neki se je toninko od jajota naucil, zavajati in preusmerjati pozornost, ko njega ali njegove ujmejo s prsti v marmeladi. Tukaj seveda obstaja velika verjetnost, da so nsi-ejcki zgolj gresni kozlicki za jajotove rabote, kar pa jih postavlja v se ...prikaži več slabso luc. Kakorkoli ze, stranka bo morala opraviti s toninkotom in si izbrati pokoncnega liderja ali liderko, ne pa cepetvcka s kompleksom mocnega oceta.

  • bobubob 16:50 02.november 2023.

    Matej in Janez, pa še vsi ostali - še pomnite vse laži iz let 2020,21,22 ? Seveda ne, jih je bilo preveč. Spokajte. Z golobnjakom vred, saj niste dovolj boljši od njih, da bi vam sploh še karkoli verjel !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.