Svet
44 ogledov

Svoje bogastvo bo podaril v dobrodelne namene

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 12:15 20.januar 2013.

    "in da se je treba do ljudi obnašati tako, kot bi si želeli, da se oni do nas."Tako se kot direktor Microsofta sicer niti malo ni obnašal ampak vseeno pohvale. Njegov zgled tudi kaže kako je pomembno da ...prikaži več človek najprej zase poskrbi predno začne skrbeti za druge.Novčič ki ga je v svetopisemski priliki vdova darovala v templju je bil sicer res bolj iz srca ampak tisto kar je pa daroval bogatin je pa vseeno bolj koristilo revežem.

  • tralala 11:14 20.januar 2013.

    Bravo. Taki ljudje mi vlivajo upanje.

  • Srečni Felix 12:32 20.januar 2013.

    Njegovi cilji so čisto drugačni. "Redukcija populacije je resnična - Slovenski podnapisi" vtipkajte v y o u t u b e in videli boste tega človekoljuba v čisto drugačni luči.

  • North Korea 18:13 20.januar 2013.

    naivnez

  • leonardo 12:06 20.januar 2013.

    In koliko je pri nas takšnih junakov? Samo reveži dajejo za reveže, naši milijonarji ne dajo nič. Mi je povedal poverjenik o neki fundaciji, da je obiskal našega vidnega funkcionarja, ki se valja v zlatu, da mu je žena rekla. ...prikaži več. Ne, nič ne bomo dali, naši otroci so zdravi. Vem pa, da bo tudi on padel na tnalo Hvala ti Gates za vzgled, ki ga daješ.

  • Igor Đukanović 13:24 20.januar 2013.

    Mene milijarderji in njihove milijarde asocirajo na školjke in bisere. Školjko iritira zrno peska in naredi okoli njega zaščitni sloj. Zgodi se, da jo tako nastali biser iritira še bolj in ga ovija v nove in nove "zaščitne" sloje, ki ...prikaži večki školjki sami samo škodijo. Podobno je najbrž tudi z milijarderji. Toliko denarja sam ne more ne porabiti ne sečuvati za svoje potomce čez tisoč let (ko jih bo dovolj, da bi lahko porabili). Podobno se mi zdi, da je z velikimi revolucionarji, ki jih kakšna krivica iz otroštva boli še dolgo potem, ko njim samim že dobro gre. In premikajo cele narode... Pa najboljši športniki, ki pogosto prihajajo iz ponižanih držav... In še bi se dalo naštevati. Tako da se veselim za Billa Gatesa, da se je znebil svojega prevelikega bisera. A sploh ne razmišljam, da bi se z Linuxa vrnil na Windowse, ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.