Slovenija
3240 ogledov

Ta aplikacija bo prostovoljna. Naslednja morda ne več.

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg78 12:48 21.julij 2020.

    Da pa bo aplikacija še bolj zanesljiva se Koritniku še posebej mudi z implementacijo 5G omrežja. Iz tega razloga je za državnega sekretarja pripeljal strokovnjaka iz IBM. Hkrati pa ignorira vse pozive civilne družbe, da se počaka z implemetacijo, dokler ...prikaži več ne bo znanih več študij, ki bodo pokazale dejanski biološki vpliv EMS-a na človeka. Vse skupaj lepo zapakirano pod okrilje kibernetske varnosti.

    • jakec1575 12:50 21.julij 2020.

      sevanje je manjse kot 4g. Poskusna bazna na A1 ni nesla dalec. ;) mislim, da je vecji problem cena implementacije, ker je zaradi nizkih jakosti potrebnih veliko baznih postaj.

    • suineg78 13:00 21.julij 2020.

      Kar sem si jaz kot laik uspel prebrat zadeva ni čisto tako preprosta. Od lažiranih varnih vrednosti sevanja, ki jih postavlja "kao" neodvisna agencija ICNIRP dalje... Za kaj več si pa lahko pogledaš https://www.zaslovenijobrez5g.si/

  • albert 13:10 21.julij 2020.

    Prišel do korita in sedaj je božanstvo.

  • Kmodri 23:06 21.julij 2020.

    Sledila bo orbanizacija in čistke.

  • Snežinko 13:51 21.julij 2020.

    Če mi bo država tudi kupila pametni telefon, potem naj bo obvezna. Če ga bom moral pa sam nabavit pa... žal, imam nokio 3310, telefoniram, pošiljam SMS. To je vse, kar rabim. Če gre nanjo aplikacija ni problema.

  • nateg 15:19 21.julij 2020.

    Pridi in mi namesti kakršnokoli aplikacijo! Osebno! Jebite se vi in vaše aplikacije! Svoboda je moja in mi je ne bo nihče kratil!!!!! ODJEBITE GNOJI!!!!

  • Kmodri 17:23 21.julij 2020.

    Dogajanje samo utemeljuje počassno kuhanje žabe v mlačni vodi. Obvezna aplikacija se Velelikemu vodji v spanju prikazuje kot mokre sanje, ki vodijo v diktaturo in abs. oblast.

  • Avatar Leon
    Leon 14:53 21.julij 2020.

    Koritnik ...pridite na kozjansko in mi namestite aplikacijo ! To bo smeha !

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 13:58 21.julij 2020.

    AMPAK RES ZADNJIČ. GOSPOD MINISTER NE ZAVAJAJTE, ČE ŽELITE OBVEŠČATI, MORATE SLEDITI. Vir: https://privacyinternational.org/explainer/3536/bluetooth-tracking-and-covid-19-tech-primer

  • Avatar ovca
    ovca 18:04 21.julij 2020.

    Kar se pa aplikacije tice: ODJ*EBITE! Razumljivo ali potrebujete dodatno razlago?

  • Covid_1984 20:40 21.julij 2020.

    ranocelniki izvajajo svoj fašizem za naše dobro. nagobčniki, ki jih moramo nositi, so samo preverba, kako daleč bomo pripravljeni slediti ukazom, vse dokler ne bomo srečno cepljeni

  • Skipi 18:20 21.julij 2020.

    Minister je malo naiven pa samo govori ker drugega ne zna. Aplikacije s sledenjem ne bo nikoli spravil preko našega pravnega reda niti preko googla ali appla. Tako da lahko je vesel če bomo vsaj to dobili.

  • Avatar praufo
    praufo 15:13 21.julij 2020.

    ta oblast bi lahko svojim podložnikom za začetek povedala, kaj sploh pomeni beseda aplikacija ... pa ne bi zdej o strukturi ali izobrazbi ... mislim, da marsikdo ne ve kaj je to, čeprav ima moderno dilco, smartfon!, ki jo boža ...prikaži več samo zato, da gre v korak s časom, no vsaj misli tako

  • SonnyBlack 19:06 21.julij 2020.

    aplikacija...naslednja ze ksr...po naslovu sodec...obvezna????😆😆😆ja pa ja da tudi ce mi za to da si jo nalozim,placajo...se lshko jebejo...nikoli in nikdar...v nobeno napravo mojo...sledijo nas tako ali drugace,pa tudi naj,nimam kaj skrivat,ce ze smo pri tem...ampak vseeno...naj se sami jebejo ...prikaži več s tem...NIKOLI mi tega nebojo vlozli

  • Avatar ovca
    ovca 18:02 21.julij 2020.

    Resnica boli, minister ne zna anglescine. Potrebuje prevod. Pa kljub temu,ne bi razumel,kaj pise. Problemi,problemi 🤣🤣🤣

  • Kmodri 19:08 21.julij 2020.

    Ta vlada je grožnja za demokracijo v Sloveniji.

  • Avatar jate
    jate 17:05 21.julij 2020.

    jaz imam nokio 206 modre barve ga ne menjam za nobenga brihtnega fona.

  • Avatar right
    right 12:34 21.julij 2020.

    levaki, zdaj vas bo pa imela Trstenjakova na muhi hihihihihi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.