Slovenija
14358 ogledov

Ta jesen bo najhujše obdobje od začetka epidemije

Komentarjev 140
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vozniček 14:15 20.avgust 2021.

    Če prav razumem imajo testiranje zastonj skoraj vsi, razen TAXISTI??? Janezov smisel za humor je brezmejen...

    • suineg7878 14:21 20.avgust 2021.

      Taksisti so zastonj vozili volilce na referendum za vodo. Za njih "nema đabe". :)

    • blayo 15:33 20.avgust 2021.

      Evo, se že pojavljajo izjeme ter izjeme na izjeme. Na koncu bo spet več izjem kot pravil in valovanje se bo nadaljevalo.

  • suineg7878 14:19 20.avgust 2021.

    "Ta jesen bo najhujše obdobje od začetka epidemije" Osebno tem imbecilom, ki nas rešujejo že od marca že zdavnaj ne verjamem več. Hkrati pa jim tudi ne priznavam nadnaravnih sposobnosti Babe Vange. Odgovor je lahko samo eden... nevretenčarski hlapci za ...prikaži več nekaj drobiža in željo po statusu sodelujejo pri kreiranju 4. vala plandemije... :) P.S. Kar ne pomeni, da ne bodo določeni imeli resne zdravstvene težav.... samo vzrok je vprašljiv.

    • blayo 15:27 20.avgust 2021.

      Ti bi seveda vse naredil drugače in rezultat bi bil tak da bi bili vsi rešeni. Predikcije IJS so se do zdaj izkazale za resnične.

    • si_rob 16:58 20.avgust 2021.

      Daj blayo, nehaj že enkrat blayat!!!

    • blayo 17:00 20.avgust 2021.

      Zakaj? Ker si ti tako rekel? Potem pa sploh ne bom nehal.

    • Ender3 17:46 20.avgust 2021.

      suineg7878, dober komentar, podpišem !

    • blayo 17:58 20.avgust 2021.

      Od vajinih komentarjev ni še noben ozdravel...

    • Ender3 18:41 20.avgust 2021.

      blayo od tvojih se ni nihče umsko opomogel, vsi ti pripenjajo 👎👎🖕.Očitno si kontraproduktiven in s tem se strinjam.

    • blayo 18:43 20.avgust 2021.

      O groza, vsi mi pripenjajo minuse! Groza in strah 😂

    • Covidinfo 19:36 20.avgust 2021.

      Vsecje povezano samo z denarjem igralcev je cedalje vec in seveda tudi namišljenih cepilcev in covidnih prebolevnikov

    • Covidinfo 19:37 20.avgust 2021.

      Ce bi mal se folk postavu v realnost bi blo drgač

    • blayo 20:13 20.avgust 2021.

      Sigurno. Ampak to se dogaja na obeh straneh. Anticepilski aktivizem je splošno poznan že od 90ih dalje. Zdaj bodo seveda antivaxerji skočili v luft, da to pa že ni res 😂

    • Ender3 20:34 20.avgust 2021.

      blayo, kje si ti bil l.90 ?. Nekako mladostno, nešolano, nesamozavestno mi deluješ..sicer zaščitni znak trola z več up.imeni.

    • blayo 21:02 20.avgust 2021.

      To kje sem jaz bil in kdaj nima nobene zveze s tem. https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Anti-vaccination_activists Od tebe pričakujem, da mi ponidiš kaj na temo vaccination activism.

    • Ender3 21:24 20.avgust 2021.

      blayo, želim odkrit dialog, brez žalitev, brez vsiljevanja argumentov. Ampak, ko želim preprost odgovor, dobim odgovor, da ni veze s komentarjem ali kot pravi krnekina12, da ji dol visi ali, da je 👎ne obremenjejejo itd. Ti obrambni mehanizem, je odraz ...prikaži več nemoči. Zakaj, torej vstrajati pri tem ? Btw.ne pišem kot, antivakser, zagovarjam zdrav razum in upam kritizirati tudi, zapriseženo stroko.

    • blayo 21:48 20.avgust 2021.

      OK, spoštujem to. Ampak ti trdiš, da je problem cepilski aktivizem, jaz pa pravim da ne. Podal sem ti link na anitcepilske aktiviste, cepilskih aktivistov pa ne najdem, pa bi rad da mi pomagaš. Moji argumenti so preprosti in vedno ...prikaži več temeljijo na številkah, ki so javno dostopne.

    • Ender3 22:50 20.avgust 2021.

      OK,številke v klinični med.so v povezavi s medikamentozno terapijo,s vrednostjo testov krvi, urina, odčitkov RTG, EKg. Številke, statistika, analize v epidemiloški stroki imajo drugačen pomen /lat. Epi&demos/ in so njeno glavno orodje.So pomembna pomoč drugim med.podsistemom,ko gre za oceno, velikosti, ...prikaži več ogroženosti..od nekega dejavnika,ki ogroža zdravje med populacijo.Omenjati te številke v javnosti nima smisla,ker interpretacija teh neukim omogoča manipulacije.In tako pridemo,do izvornega greha.

    • blayo 23:06 20.avgust 2021.

      Ampak jaz nič ne manipuliram. Statistični podatki o SARI hospitalizacijah ali smtih se v kontekstu povečevanja in zmanjševanja skozi čas, ne da napačno interpretirati, lahko pa me prepričaš v nasprotno. Poleg tega se epidemija ne tiče samo zdravja, ogrožena je ...prikaži več lahko večina družbenih podsistemov.

    • suineg7878 14:28 21.avgust 2021.

      Statistični podatki so definitivno izračunani točno. Problem je v netočnosti testov (vhodnih podatkov) in "pripenjanju" diagnoze covid pacientom. Kar želim povedat je, da je na obeh straneh to "statistiko" potrebno vzet z neko rezervo.

    • Covidinfo 20:14 30.avgust 2021.

      S tto korono brezvezno je vpleten ceu svet in samo to se poslusamo korona korona pozor prihaja jesen baje bo prsla kr naenkret in bo ful ukuzenih halooooo mislm cepivo iznajdeno leta 2018 in kroona prisla 2019 bilo je use ...prikaži več9 bilo je use namirno

  • Avatar Leon
    Leon 14:00 20.avgust 2021.

    Kljukec koliko si dobil plačano za svoja prerokovanja od Janeza ?

    • blayo 15:31 20.avgust 2021.

      A ti višino svoje plače al pa penzije vsem poveš? Daj objavi prosim.

    • Ender3 17:40 20.avgust 2021.

      blayo, jaz sem z njegovim očetom in njim imel službeno opraviti. Verjetno te ne zanima, kaj si osebno mislim o njiju. Še predno je postal minister, sem svoje mnenje povedal na MMC rekoč, naj odgovorni premislijo, ko gorjanca imenujejo na ...prikaži več to mesto. Niso mi brisali komentarja, trajno so mi blokirali uporabniški račun.

    • blayo 18:16 20.avgust 2021.

      Ne, zanima me višina tvoje in Leonove penzije.

    • Ender3 18:35 20.avgust 2021.

      blayu, meni še najmanj tvoji, bedni prazni trol komentarji. Napiši, kaj bolj uporabnega, ne da pišeš, kot mesija stroke, čeprav si daleč od nje. 🖕🖕👇

    • blayo 18:42 20.avgust 2021.

      Ti samo številko napiši, saj ni tako težko.

    • blayo 18:42 20.avgust 2021.

      Aja pa plusa si ne pozabi stisnit 😂

    • Ender3 20:29 20.avgust 2021.

      blayo, ostane ti samo blayat po drugih, številke pa ti, tako napišejo drugi, da jih ščitiš in zagovarjaš, nimaš pa blage veze, kaj pomenijo. Z njihovo statistiko in projekcijo nihče ne bo kos virusni nadlogi, naj si jo zataknejo tja, ...prikaži več kjer ne posije sonce.🖕🖕

    • blayo 20:50 20.avgust 2021.

      Jaz nič ne blayam, jaz samo vaše neosnovane trditve in ugibanja s parimi številkami, ki so enako dostopne vsem, razblinim. Ker ne znate štet do 20, pričakujete da vas bo vlada to naučila. Malo prepozno.

    • Ender3 21:05 20.avgust 2021.

      blayo, kaj mešaš politiko,vlado ! Ti komentiraš stroko skozi politično agendo, to mi je znano. Ampak ti se vmešavaš tudi v komentarje, ki nimajo ne/osnovane trditve, zgolj mnenje, komentar. In nek drugi forumaš, je to označil, kot blayanje in s ...prikaži več tem, se strinjam in ponavljam isto.

    • blayo 21:21 20.avgust 2021.

      To reče vsak ki ne prebere vseh mojih komentarjev ali mu pa spomin že malce peša. Za ene sem Janšist, za druge Fajonist. In taki potem mislijo kako so oni nepristranski 😂

    • Ender3 23:07 20.avgust 2021.

      blayo, zaradi mene si lahko tudi daltonist, s katerim naslavljam aktiviste. Meni je vseeno, s čim se posameznik deklarira, tudi ne etiketiram drugih, če se z njimi ne strinjam. Enostavno ne želim, da se ljudi deli na leve, desne zgornje ...prikaži več leve, cepilne anticepilne...Preveč smo soodvisni in odvisni od zamlje, planeta, ki nas globalno kaznuje tudi zaradi takšnega neodgovornega življenja in postopanja.

    • blayo 23:17 20.avgust 2021.

      Saj point je ravno v tem, da se jaz z ničimer od tega ne deklariram, obstajajo pa osebki, ki mislijo, da me lahko deklarirajo pa jim nikakor ne rata. Kako deklariraš človeka, ki ti reče da je 5 manj od ...prikaži več 10? A je deklaracija tukaj sploh potrebna?

    • Avatar Leon
      Leon 08:05 21.avgust 2021.

      Ender3 .....Nikoli se ne kregajte z idiotom ,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami . Tako sem jaz rešil zadevo z idioti .😁

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:24 20.avgust 2021.

    "Imamo orožje, moč in vzvod" Žal nimate nič od tega, le bolestno željo porabiti čim več. cepiva, ki pa zelo očitno žal ne deluje...Će ne verjamete, se posvetujte z Islandsko ali Izraelsko stroko...Tam se kljub mnogo višji precepljenosti kot pri ...prikaži več nas bolnišnice pospešeno polnijo..

    • Covidinfo 19:38 20.avgust 2021.

      Kaksno prebolevanje in cepljenje to je samo hladna vojna nic druga

    • blayo 19:43 20.avgust 2021.

      Hmm, glede na okužbe in incidenco (2,8x večja kot je pri nas) ima Islandija presenetljivo malo hospitalizacij, samo 20 kar je (ne boš verjel) točno 2,8x manj kot jih imamo mi.

    • Covidinfo 07:19 23.avgust 2021.

      Ja no vidiš foro ane 😄😄😄😄😄

    • blayo 11:47 23.avgust 2021.

      Ne, fore ne vidim, ker je ni. Vidim samo da na potek vpliva veliko različnih dejavnikov. Izrael ne moreš primerjati z Islandijo, obeh pa ne s Slovenijo. Na vseh treh primerih pa se dejansko vidi, da cepivo deluje, samo eni ...prikaži več pač to vztrajno zanikajo. Ne vem, mogoče imajo boljši plan, samo nekako jim ga ne uspe predstaviti 😂😂😂

    • Covidinfo 15:12 31.avgust 2021.

      Usecskup je tak vlek bla bla in fore take in drugacne 😄😄😄😄😄

    • Covidinfo 15:15 31.avgust 2021.

      Ki ti je fora cepivo pa se cepit ce sploh nic ni če nič ni tut nemore nic bit halooo mislm pa preboleli pa nevem ka velik sester in medicinskega osebja je prisiljeno stvar napihovati in povecevati okuženost s samo ...prikaži več s samo stevilkami to je usee

  • Avatar erof
    erof 14:10 20.avgust 2021.

    Polovico ljudi je cepljenih neaaa serije več klanf

    • blayo 15:34 20.avgust 2021.

      Daj ide te vun te zakuri kak radar čuj...

    • Ender3 17:43 20.avgust 2021.

      erof 👍klamfe so že mimo, sedaj serjejo že na prazno. 😁

  • Slavko Krizman 15:00 20.avgust 2021.

    po številu cepljenih bi pričakoval ravno obratno...ampak kaj jaz vem...

    • blayo 15:28 20.avgust 2021.

      Obratno kaj?

    • Slavko Krizman 17:14 20.avgust 2021.

      da bo na račun cepljenih,prebolelih sedaj slika boljša? 40% cepljenih pa še 40% prebolelih...bi moralo se poznat na boljše ali pač ne

    • Ender3 17:52 20.avgust 2021.

      S.K s stopnjo prekuženosti je objektivno pričakovati blažjo epidemiološko sliko. Tega se morajo tudi odločevalci zavedati, ne pa vnaprej govoriti, kaj bo, če bo in vnašati nemir, strah in kaos.

    • blayo 18:01 20.avgust 2021.

      Slavko, ne, ker smo ukinili druge ukrepe. Če 20 ukrepov ukineš in dodaš samo enega, potem ni variante da se slika izboljša, to bi pa že lahko vedel.

    • blayo 18:08 20.avgust 2021.

      Ender, točno tako, in cepivo ter vsi ostali ukrepi so tukaj zato, da se ne bi slučajno zgodilo, da bi se kompletna populacija prehitro prekuževala po naravni poti in s tem popolnoma ohromila zdravstveni sistem ter podražila konjederske storitve. Poleg ...prikaži več tega cepivo bistveno pripomore pri prekuževanju z minimalnim obremenjevanjem zdravstvenega sistema.

    • blayo 18:11 20.avgust 2021.

      Slavko, pa še to, zdaj , ko imamo približno enako cepljenih in neceplenih, je odličen čas, ko lahko dejansko primerjamo kakšno razmerje med cepljenimi in necepljenimi imamo pri SARI hospitalizacijah.

    • Slavko Krizman 18:21 20.avgust 2021.

      bomo predebatirali konec leta

    • blayo 18:29 20.avgust 2021.

      A tako kot smo konec leta 2020? Za 2020 imaš že vse statistične podatke na voljo in komot lahko preveriš vsa razmerja. Recimo SARI smrti pred kovidom in leta 2020.

    • Ender3 18:47 20.avgust 2021.

      blayo slep je tisti, ki ti, kot alternativo ponuja, reklamira samo cepivo. Če bi kaj vedel o njih, jih ne bi označeval kot sveti gral. Ni seno za goske in tudi vsaka žvaka za seljaka ne. 😊

    • blayo 18:52 20.avgust 2021.

      Saj jih ne! Pa od kod ti to? Kdaj sem kaj takega napisal??? Še tebe vprašam. Imamo problem... Zdaj. Kaj naredit?

    • Slavko Krizman 19:20 20.avgust 2021.

      ma za lani ni kej debatirat je blo kar je blo...edina rešitev je socialna distanca...katera pa v sloveniji nebo nikoli zaživela....preveč je tistih,ki nemorejo potrpeti 14 dni doma...žal...pa kljub temu cepivo mogoče pomaga...ampak dokler tudi cepljenih ne testiramo je vse brez veze žal

    • Ender3 20:45 20.avgust 2021.

      Slavko K. strinjam se, kar se tiče distance in ne/upoštevanja ukrepov. Res je tudi, da cepivo nekaterim pomaga, povsod se mora namreč upoštevati placebo učinek. Nihče pa nikoli v povezavi s cepivi ni opravil teh študij. Za vsa cepiva do ...prikaži več sedaj, to ni bilo potrebno izjema je gripa, kjer je bila maksimalna učinkovitost, brez nepričakovanih stranskih učinkov.

    • blayo 21:15 20.avgust 2021.

      Ender, zdaj se pa že norca delaš. Klinične študije so opravljene s placebom in cepivom ravno zato, da se ugotovi učinkovitost slednjega.

  • martin72 15:42 20.avgust 2021.

    Glede na to koliko je kupljenega cepiva,po nekaterih podatkih naj bi ga bilo več miljonov,potem se ne čudim da je 4.val.Lahko po tem pričakujemo še 5.val,6.val,le koliko jih se bo.Me pa zanima zakaj zdravi 2krat cepljeni zbolevajo,vprašanj je tu še ...prikaži več veliko....Pravega odgovora ni bilo in tudi ga ne bo.

    • krnekina12 15:55 20.avgust 2021.

      "zakaj zdravi 2krat cepljeni zbolevajo" - Zato, ker nobeno cepivo ni 100% ucinkovito. | "vprašanj je tu še veliko" - Odgovorov tud, samo ce si zatiskas oci in usesa kot en trmast mulc, ki se mu ne da nic dopovedat, pol ti ni pomoci.

    • Ender3 18:06 20.avgust 2021.

      martin72 👍podobno razmišljam. Globalisti rešujejo $, kot najbolj razširjeno plačilno, ki izgublja vrednosti in se vzdržeje le s tiskanjem, brez podlage. In v pomoč jim je farmacevtski kartel, ki preko precenjenih, ne/učinkovitih cepiv uspostavlja globalno finančno ravnotežje. Ne razumem pa, ...prikaži več zakaj bi ljudje morali to vzdrževati na osnovi, svojega zdravja.

    • blayo 19:51 20.avgust 2021.

      Da Ender, vendar alternative ne ponudiš.

    • krnekina12 19:58 20.avgust 2021.

      Njegova alternativa je zretje tablet za lupus in parazite do konc zivljenja. xD

    • Ender3 20:52 20.avgust 2021.

      krnekina12 alias blayo, če bi, kaj vedel o tem, potem bi lahko točno vedel koliko mg dnevno na kg teže rabiš v treh odmerkih, da zaustaviš replikacijo virusa in ustaviš okužbo. Res ste troli bebci, pišete nekaj, o čem ne ...prikaži veče veste nič. Doživljenska je samo terapija vašega enoumja.

    • blayo 21:18 20.avgust 2021.

      Aha Ender, torej ti točno veš koliko virusa lahko zavžiješ med vsakim potencialnim prenosom in to vedenje ti narekuje koliko protiteles si boš naredil da boš z njimi pariral virusu. Ohh, sveta preproščina 😂

    • krnekina12 22:43 20.avgust 2021.

      "krnekina12 alias blayo" - Res si bolan u glavo lol. "če bi, kaj vedel o tem, potem bi lahko točno vedel koliko mg dnevno na kg teže rabiš v treh odmerkih, da zaustaviš replikacijo virusa in ustaviš okužbo." - No, ...prikaži več nared studijo pa objav te svoje trditve. Al pa pejd raj na vrt cebulo pobrat, ker za znanost ti nisi. xD

  • Avatar jate
    jate 16:34 20.avgust 2021.

    seveda bo najhujša, saj so se ljudje vendarle cepili in smrti bo ogromno več kot sicer

    • krnekina12 17:22 20.avgust 2021.

      Aja, uau. In po keri logiki si to zracunala? Ker po trenutni statistiki v bolnic pristane ~40 necepljenih na teden, cepljenih pa ~8. Vas, antivaxerje, mal jebe logika u temu lajfu zgleda. xD

    • Ender3 18:55 20.avgust 2021.

      krnekina12, vroče vam je, četudi ni vladno političnih tem. Nekaj pač morate predplačani aktivisti pisati .

    • dani5 19:14 20.avgust 2021.

      Krneki12 Dober plačan posel maš

    • krnekina12 19:29 20.avgust 2021.

      Ce bi bil placan za ves cas in vso zdravo pamet, ki jo moram raznim kretenom na temu planetu dopovedovat, bi bil ze miljonar.

    • krnekina12 19:37 20.avgust 2021.

      Ender3, kolikor lahko vidis, zmeraj ODGOVARJAM na vase butaste antivax poste. Ste vi tisti, ki neumorno nabijate te kretenizme. Zdej vam zgleda tud stevilke niso vsec, ki so objavlene lol. Me zanima kasno licenco si ti mel res....iz refleksoterapije predvidevam. xD

    • blayo 19:48 20.avgust 2021.

      Ender, tebe tudi ne zanimajo številke ane, pomemben ti je senzacionalizem, ta te napaja. BTW za razliko od anticepilnega aktivizma cepilni aktivizem ne obstaja (razen v tvoji glavi).

    • blayo 19:48 20.avgust 2021.

      dani5, klasičen odgovor nekoga, ki ne zna štet do 20 in ne ve kaj je to cink.

    • dani5 19:53 20.avgust 2021.

      Blayo Pametni ljudje vedo , da je kemična medicina z ogromnim denarjem od farmacije velika zabloda.

    • krnekina12 19:59 20.avgust 2021.

      Pametni ljudje ne zastopjo sploh kaj napisu hahahhaha. Kemicna medicina? wtf? xD

    • blayo 20:16 20.avgust 2021.

      dani5, tvoj veterinarski protiparazitni preparat je seveda popolnoma naraven.

    • dani5 21:52 20.avgust 2021.

      Blebetanje ne da rezultatov. Kaj hočeta povedat?

    • Ender3 22:07 20.avgust 2021.

      blayo alias krnekina12, ponavljam nisem in ne želim biti antivakser. Še vedno pa zaradi prof.devijacije zagovarjam med.stroko. Nikomur ne odgovarjam, še vedno imam uradno zaprisego, živim in delam odgovorno, uporabljam pa razum, znanje in izkušnje. Medicina v ozadju je velik ...prikaži večk biznis farmacija, ponudniki pripomočkov, materijala so glavni akterji. Vse to gre bolj, kot pomoč na škodo zdravja državljanov. Nesluten denar se pretaka za to, da večina verjame, da dobi pomoč, če/ko je potrebuje.

    • blayo 22:26 20.avgust 2021.

      Ja, se pretaka. Ampak kaj zdaj? Zaradi česa naj se ne cepimo? Zato ker se pretaka denar ali zato ker cepivo čisto nič ne pomaga? Ali zaradi tega ker je baje fuuul nevarno? Ali pa dajmo razčistit koliko pomaga, in ...prikaži več če imamo kakšno sprejemljivo alternativo, ki bi nadomestila cepivo. Pa ne zdaj z ivermektinom začet, ker je zadeva nepotrjena.

    • blayo 22:26 20.avgust 2021.

      Rabimo torej ukrep (zdaj), ki ga lahko apliciramo na vseh, in bo zaviral potencialno okuževanje ali pa zbolevanje. Ta ukrep mora biti torej takšen, da bomo z njim lahko kontrolirali število hospitalizacij in število bolniških odsotnosti. Ukrep pa je lahko ...prikaži večo medicinski ali fizičen, to pa do zdaj že vemo, ane. In ne, nisem krnekina12.

    • blayo 22:29 20.avgust 2021.

      Eden od argumentov proti cepljenju, ki ga priznavam je strah, da ni še dobro preizkušen. Še kakšen?

  • onyxx 19:51 20.avgust 2021.

    Protiteles imam 9 mesecev po prebolelosti dvakrat več, kot pred pol leta. Nobenega cepljenja ne potrebujem.

  • Carbon 18:31 20.avgust 2021.

    090 123 456 minuta brez ddv € 4.90 z vami na tel.liniji Krek 😂😂😂

  • krucefiks 20:08 20.avgust 2021.

    nadaljuje se plandemija na podlagi fake testih

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:52 20.avgust 2021.

    Tale mali Poklukarjev škrat, meni od vseh vladnih bebotov, zgleda še najbolj inteligenten in vsaj nek nivo komunikacije ime. Se mi zdi, da on celo razume, da z prisilo delaš kontra učinek, kar je precej razvidno na več različnih nivojih, ...prikaži več najbolj pa sigurno na področju cepljenja. Žal zardi vlade veliko ljudi raje v svojo skledo pljuva, kot da bi upoštevala navodila vlade,

  • igorgeus 09:14 21.avgust 2021.

    Kako je lahko hujše kot lani, ko ni bil nihče cepljen? A ni cepivo alfa in omega? Potem pa se čudijo, če kdo ne verjame.

  • molka 22:27 20.avgust 2021.

    trend lazi in nategovanja folka se nadaljuje laznivi pokljukar lopovski

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 15:14 20.avgust 2021.

    Draga vlada spet kleče plazis pred šolstvom in zdravstvom spet jim daješ bonbončke. Pa kakšno sporočilo je to nam cepljenim da se kompletno zdravstvo ne cepi??????

  • marko345 14:07 20.avgust 2021.

    Vse ki se nočejo cepit v primeru da zbolijo poslati npr. V gospodatsko razstavišče, nabadne poszelje, pa še plačajo naj zdravljenje in hrano, saj so si sami to želeli. Mi cepljeni pa nobenih omejitelv, le maske in razkuževanje.

    • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 15:11 20.avgust 2021.

      Bravo podpiram.

    • Avatar jate
      jate 16:40 20.avgust 2021.

      marko,kaj tudi tisti ,ki zbolijo za aids in druga obolenja in tisti ki se bašejo z mastno hrano in imajo srčno.žilne bolezni holesterol ,sladkor,visok pritisk itd.????zakaj sploh plačujemo davke in zdravstvo še poseno kurčevo dodatno zdr. zavar.

    • Avatar jate
      jate 16:41 20.avgust 2021.

      pa še to lih vi cepljeni ki niste testirani,nevedoč prenašate največ okužb

    • si_rob 17:03 20.avgust 2021.

      Bravo Marko, še ena idijotska.

    • Avatar @narhist
      @narhist 17:40 20.avgust 2021.

      Haha, Marko pa Brko bi to hitr zrihtala. Vseeno vama želim, da vaju ne zadane karma.

    • marko345 18:07 20.avgust 2021.

      Butlom ne odgovarjam, ker če to ne bi bili takih neumnosti ne bi pisali.

    • Ender3 18:12 20.avgust 2021.

      Bravo Marko, čisti trol idiotizem !

    • kontrahan 18:20 20.avgust 2021.

      ja ker tako reče idiot marko345, ko pa cepljeni zbolijo pa v krematorij ,ane . A se bojiš, da boš prehitro tam pristal. IDIOT

    • Carbon 18:36 20.avgust 2021.

      Markoooo 😂😂😂😂😂😂😂

    • blayo 19:56 20.avgust 2021.

      jate, res da se ne strinjam z markotom v tem primeru ampak razlika je velika. Država ti je ponudila alternativo v začiti pred CoV-2. V Primeru HIV-a, in drugih naštetih stvari pa ne.

    • blayo 19:59 20.avgust 2021.

      kontra, pa saj vi necepljeni se ne boste okužili, kamoli zboleli. Zakaj se sekiraš?

    • Avatar jate
      jate 06:32 21.avgust 2021.

      blayo.ne trdim da mi necepljeni ne bomo zboleli....zanimivo da vi cepljeni torej ste zaščiteni se bolj sekirate za nas ki nismo cepljeni...podobno ti si kupiš bmw in se sekiraš ker jaz vozim fičota

    • kontrahan 21:37 21.avgust 2021.

      https://www.mojvideo.com/video-ce-je-to-res-se-cepljenim-slabo-pise/7d890f60181eab3ca8c6

    • blayo 12:38 22.avgust 2021.

      Haha, torej bolje zate da se ne cepiš, ker se ti lahko to zgodi 😂😂😂

  • Avatar MS
    MS 13:58 20.avgust 2021.

    Žal pa so med nami saboterji-anticepilci ki bojkotirajo vse ukrepe, zato bo uvedba obveznega cepljenja očitno nujen ukrep, kot je to bil v stari jugi v primeru črnih koz! S tem ukrepom je stari jugi uspelo v pičlih 3 tednih ...prikaži večh premagati pandemijo ki jo je povzročil bistveno bolj kužen virus od korone! Bilo je cepljenih cca 18 milijonov ljudi!

    • blayo 15:30 20.avgust 2021.

      MS, žal ne bo šlo. Razen če spremenimo ustavo, izstopimo iz EU ter nazaj uvedemo komunizem.

    • Avatar MS
      MS 15:44 20.avgust 2021.

      blayo. najbrž res! A med tvojimi vrsticami berem da je bil socializem (ne komunizem, tega v jugi nismo živeli) veliko bolj efikasen kot to nekaj, kar živimo sedaj! Ali nas bo demokracija ugonobila? Veš blayo, jaz mislim da je treba ...prikaži več demokracijo dozirati ravno toliko kolikor je narod zrel za njo in nič več! Meja med demokracijo in anarhijo se čemdalje bolj kaže kot zelo prepustna! Seveda bi bila druga skrajnost Totalitarizem! Kje smo torej?

    • blayo 16:11 20.avgust 2021.

      Socializem bo premalo, ker se ne izključuje z demokracijo... več socializma ne pomeni hkrati manj demokracije...

    • Avatar MS
      MS 16:26 20.avgust 2021.

      blajo glej, v stari jugi smo živeli socializem a ko je bilo to potrebno je takratnii sistem pragmatično ukrepal! Zadeva je bila alarmantna zato so uvedli enkratni ukrep mimo demokracije in zapovedali obvezno cepljenje! V treh tednih je bilo cepljenih ...prikaži večh 18 mio ljudi in konec epidemije! Prilagajanje danim razmeram je vedno zagotavljalo preživetje!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 16:30 20.avgust 2021.

      V tistem primeru je cepivo DELOVALO...Ne moreš primerjati s tem kar imamo danes...Kjer je smrtnost enaka ali manjša kot pri gripi in cepiva dokazano ne delujejo...Je pa res, da se morajo prodati...

    • blayo 16:39 20.avgust 2021.

      Pragmatično ukrepati v komunizmu ni noben problem, ker imaš na razpolago vzvode za ukrepe, ki jim nihče niti ne sme oporekat in jih v demokraciji niti izreči ne smemo. Uvedena je bila (prava) policijska ura, izolacija je bila 100%, cepljenje ...prikaži več je bilo obvezno, uvedena je bila prisilna privedba. Ne vem kako si drugače lahko pri 30-35% smrtnosti predstavljaš samo 26 smrti.

    • blayo 16:40 20.avgust 2021.

      lluckyss, zanimiv tale kovid ane, pri tako nizki smrtnosti pa tako veliko mrtvih s to boleznijo...

    • blayo 16:41 20.avgust 2021.

      lluckyss, no zdaj pa ti, ker si pameten in veš kako se stvari streže, povej kaj pa pri koroni dokazano deluje?

    • blayo 16:48 20.avgust 2021.

      lluckyss, danes sploh ni več bistveno kakšna je smrtnost, ta kategorija je passe. Če recimo danes vsem zidarjem na svetu cegu na nogo pade imamo problem, pa ni nujno da bo sploh kdo umrl. Če se vsi adrenalinski odvisneži danes ...prikaži več ponesrečijo imamo prav tako problem. Ampak tebi je itak vseeno, ker ne veš v čem je problem.

    • si_rob 17:02 20.avgust 2021.

      Ne primerjajte črnih koz z tole "gripo". Pri črnih kozah je smrtnost 10%, tu pa 0,02%; malo več kot za gripo.

    • Avatar MS
      MS 17:05 20.avgust 2021.

      blayo, a po tebi torej nimamo izhoda? Ali bomo v imenu demokracije in tako propagiranih človekovih pravic stoično in pasivno gledali kako nas ta zlodej covid 19 gospodarsko uničuje, in kar je še veliko huje, kar dosti ljudi pošilja onkraj ...prikaži več mavrice! Smo mar že izgubili bitko? Smo se predali neukim antivaxerjem?

    • Avatar MS
      MS 17:26 20.avgust 2021.

      si_rob, časovna komponenta ni v prid tvojim rezonom! Res da je smrtnost večja pri črnih kozah kot pri kovidu, a z ustreznimi ukrepi je v trajanju epidemije v celi bivši jugi (3tedne) zaradi črnih koz umrlo le 26 ljudi in ...prikaži več je bilo konec možne katastrofe! Danes po letu in pol cincanja z ukrepi je pa število umrlih od kovida samo v Sloveniji že kar 4438! Aproksimativno na celotno področje bivše juge cca 50.000 ludi! Torej?

    • blayo 17:47 20.avgust 2021.

      MS, pazi da te ne bo zdaj napadel, ker si napisal "od kovida"! Moral bi napisati "s kovidom", ker po antivaxxerski interpretaciji so zaradi kovida umrli trije, vsi ostali pa kar tako...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:50 20.avgust 2021.

      Ja blayo, pravilno si napisal "pa toliko mrtvih s to boleznijo"...Morda si hotel reči toliko mrtvih zaradi te bolezni....Glej, letos ni gripe zaradi katere so množično umirali upokojenci pretekla leta...Sedaj so le ljudje, ki po uradnih podatkih umirajo s Covidom ...prikaži več in ne zaradi njega...Ampak zate, dežurnega trola je to že višja matematika...Torej bi te prosil, da nas resne komentatorje počastiš s svojo odsotnostjo..hvala..

    • blayo 17:50 20.avgust 2021.

      Ne, bitke nismo izgubili. Pač iščemo boljše "odgovore" na ta virus in se od njega učimo, vmes je pa dobro da vsaj tisto ponucamo kar imamo, ker si s tem vsaj malo dodatnega časa lahko kupimo.

    • blayo 17:54 20.avgust 2021.

      lluckyss, tukaj si se zmotil. Primerjaj umrle za SARI v letu 2019 in 2020. Potem se javi.

    • blayo 17:56 20.avgust 2021.

      Pe če si že natančen, potem bodi natančen tudi pri gripi. Ljudje so umirali z gripo, ne zaradi nje. Zaradi gripe se ne umira.

    • kontrahan 18:18 20.avgust 2021.

      blayo je blefer prve klase, pri njemu so vsi drugi krivi on pa res nikoli, ker on ve kako je treba stvari steći. Pa sem rekel da temu bleferju prve klase ne bom več odgovarjal, sedaj neprej res ne, ker ...prikaži več take serje da glava peče.

    • blayo 18:21 20.avgust 2021.

      kontra, daj me prosim citiraj kje sem jaz koga krivil? To bi rad videl.

    • blayo 18:23 20.avgust 2021.

      ...zdaj če antivaxxerji nočete primerjati podatkov ki so javno dostopni je to vaš problem. Verjetno so po vaše prirejeni, ane.

    • Carbon 18:35 20.avgust 2021.

      Js sem blayotu dal vse minuse v vsakem postu posebej,ko itak ni eden kredibilen njegovo pametovanje izpred 7 tisoc let pred nasim stetjem😂😂😂😂😂😂

    • blayo 18:40 20.avgust 2021.

      O, minusi, že jokam. Saj drugega tako ne znaš kot z miško klikat. Še dobro da ti je sebi ratalo dati plus 😂

    • kontrahan 20:43 20.avgust 2021.

      evo blayo nič kriv, kot zmeraj. To je tapravi sds, ga bo treba povišat. Daj jj pobožaj ga in mu daj kak cuker, a veš kot bo vesel. Bo še naprej taprave bedastoče pisal. Take rabimo.

    • blayo 21:08 20.avgust 2021.

      HAHAHA kontra, ko ti zmanjka argumentov, so zate vsi SDS pa klet na Trstenjakovi. S številkami tako ne znate operirati, tako da vam na koncu ne preostane drugega kot da me označite za SDS-ovca 😂

    • kontrahan 21:29 20.avgust 2021.

      blayo ok sem falil nisi sds, neumen pa ravno toliko kot oni, če ne še bolj. Pa spet nič kriv. Vodi v svoji neumnosti lepo, jaz se ne oglašam več.

    • igorgeus 09:17 21.avgust 2021.

      Hahaha, korono primerjas s crnimi kozami, se dobro da ne s srednjeveško kugo, bi jih 1/3 pomrlo, pa bi začeli spet kurit čarovnice, hahaha, jao, eni ste neverjetni.

    • igorgeus 09:19 21.avgust 2021.

      Blayo, žal te moram razočarat, z nedemokracijo najboljše sodeluje kapitalizem, ki nas spet potiska nazaj v fevdalizem, kjer je veliko dobička za elite in nič pravic za rajo.

    • Carbon 18:59 21.avgust 2021.

      Blayo js ne uporablam miške,sm ti napisu da si ti pred nasim stetjem,zdj si se pa izdau.kaka miska pa kdo se uporabla to,touch je fancy😂😂😂

    • blayo 12:31 22.avgust 2021.

      igorg, ja, se je za bat ja. Noben kapitalist se s tabo ne bi strinjal saj so v fevdalizmu od raje pobirali desetino, kvečjemu sedmino. Daj malo se izobrazi potem se pa javi.

    • igorgeus 16:00 22.avgust 2021.

      haha blayo, in ti mislis, da bo zato avtomatsko spet posegel po desetinah? haha, nikoli. kapitalizem je odlicno sodeloval z nacizmom, tudi s komunizmom, fevdalizmom, suznjelastnistvom itd, nobenega dopusta, regresa, malice, potnih stroskov, edino demokracija mu gre na zivce, ker ...prikaži večr daje prevec pravic in premalo dobicka.

    • blayo 23:30 22.avgust 2021.

      Zanimivo razmišljanje. Malice, potnih stroškov, regresa... ne pozna nobena demokracija. To je pogruntavščina jugo socializma (niti ne komunizma) in smo jo podedovali, ker se nam je zdela fajn. Zdaj vidim da se tudi tebi to zdi fajn. Z demokracijo ima ...prikaži več pa bore malo skupnega.

    • igorgeus 11:03 23.avgust 2021.

      govorim seveda primeroma, ce nisi razumel, nic hudega, zdaj mi je jasen tvoj domet, debata je ocitno nesmiselna, ne da se mi vsako stvar razlagat. /overandout

    • blayo 11:32 23.avgust 2021.

      Skratka, napačne primere podajaš. Zakaj je kapitalizem tako dober (to si deloma tudi sam ugotovil)? Ne ker odlično sodeluje s katerim koli političnim sistemom, ampak ker ga lahko odlično izkorišča. Kaj je problem komunizma na pram kapitalizmu? To da komunizem ...prikaži več ob kapitalizmu nima perspektive, kapitalizem ob komunizmu pa zato toliko večjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.