Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
9135 ogledov

Ta navodila NIJZ je zdaj res treba upoštevati

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 10:13 20.oktober 2020.

    Zračiti vsako uro? Cool. Je to lažje in ceneje, kot it na sveži zrak. Ah ja, z nagobčnikom se ga ne da nadihati. B*U*T*A*L*C*I*!

  • kontrahan 10:30 20.oktober 2020.

    Ma dajte no zračit kar naprej, pa imeti 21 stopinj v stanovanju. Sicer pa nas navajajo na mraz, ko stojimo pred zaprtimi vrati ZD in bolnišnic. Pol pa nas spustijo 5 minut prej v čakalnice, tam je pa vse ok, ...prikaži več ko nas je 10 ali več skupaj. Se vprašam kdo je tu bedak. Aja po jelinčiču je narod GLUP.

  • lulibuc 13:56 20.oktober 2020.

    Barabe nategatorske a sploh še veste kaj pišete? Enkrat na prosto, ker je zdravo, drugič spet z masko, tretjič policijska ura in zaprite se za 4 stene, poptem spet zračite,.... itd... Ma gonite se v 3 PM za vedno.

  • munja 08:25 20.oktober 2020.

    Zdaj pa že malo pretiravate s tem zračenjem. Kako bo pa vsako uro zračil tisti, ki je 10 ali pa še več ur v službi???

  • Marcelko 13:58 20.oktober 2020.

    Preklete barabe zarotniške z Gatesom in ostalo mafijo na čelu.

  • Avatar Leon
    Leon 14:51 20.oktober 2020.

    Zračenje ob jutranjem smogu in delcih PM 10 je obvezno za totalno izumrtje ene generacije. Inšpektorji MOP delajo od doma ,tako se jim sladko hebe za ljudstvo ...in še dodatek za Covid 19 prejemajo .

  • forex 13:36 20.oktober 2020.

    Ne nijz,ne vlada ne daje nerazumljivim informacij! Vzpodbuja pa jih medijska srednja z pomočjo nekaterih od nas komentatorjev. Žal bi takim ljudem sam enostavno predal oblast,pa,da vidimo dejansko Bergamo v Sloveniji,a če se to zgodi,kdo bo že kriv? JA SDS ...prikaži več IN JANŠA KDO PA? Niste resni.

    • Avatar Leon
      Leon 14:52 20.oktober 2020.

      O čem ti to ?

    • Avatar ovca
      ovca 08:17 21.oktober 2020.

      Leon pojma nima, je pač trol s trstenjakove :) Napiše, kar mu naročijo, razumeti mu pa ni treba :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.