Popotnik
39533 ogledov

Ta potrdila potrebujete za izlet ali dopust na Hrvaškem

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miha.z 09:46 08.maj 2021.

    Klinc pa hrvaška pa kune... ne bom rabil testa ;)

  • Decko 11:33 08.maj 2021.

    A ima samo Hrvaška morje?

  • Avatar drecos
    drecos 13:27 08.maj 2021.

    klinc gleda tista posrana hrvaska, ZE 20 LET ME NI BILO IN ME TUDI NIKOLI NE BO, nočem tega sranja

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:47 08.maj 2021.

    Nič še eno leto doma ob bazenu, bo že. Družba se vedno najde, pa makar ob piknikih

  • krucefiks 08:04 08.maj 2021.

    turizem bo propadel ,čisto preprosto povedano.Dokler se plandemija izvaja ne bo nič od nič,prej ko slej bo denarja zmanjkalo ,ker se vse od a do ž uničuje ,vso gospodarstvo pada.Za jesti pa za piti bo še ,pa še to bo ...prikaži več treba doma predelat,ker bodo cene v nebo.Če se vsem na vladi da bluzit s to masko na sebi in v nedogled izvajat ukrepe ,pa se naj,od nakradenga denarja ne bodo mirno živeli ,skozi v strahu .Karma jih še čaka .

  • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 14:13 08.maj 2021.

    Bom tako kot vsa leta na najlepši obali daleč na okoli.Slovenski. Alternativa pa potem Italija,tam do Gradeža... .

  • JZekspert 09:49 08.maj 2021.

    Ne, krucefiks, jezeran, lažejo vam, o vsem, od a do ž! Čisto lepo lahko pridete na Hrvaško in kamorkoli - samo iti morate. Nekaj vam bo nabijal tisti topoumni policaj na meji, ampak na koncu vas bo spustil. Čarobni stavek:'' ...prikaži več Ako me ne pustite, nikad više neću doć u Hrvatsku.'' In ste noter, čez 3 sekunde. Nobenih idiotskih testov ne rabite, če ste zdravi. Ne nasedajte lažem, gnusnih plačancev, koronafašistov in njihovih kolaborantov. Pravijo, da je grožnja vedno hujša od njene uresničitve...

  • rd2dmk2 10:07 09.maj 2021.

    primer danske. gostinc vas testira ( ne zaston) pivo pa vas časti. če bo hrvatom teklo morje v grlo, bodo še po vas prišli, pa uredili vse dokumente. če ne.. pa kdor hoče naj gre, kdor noče, ga pa noben ne tera.

  • igorgeus 11:20 09.maj 2021.

    Se pravi tudi ce si cepljen in si zbolel ali si prenasalec, tega nihce ne preverja. Zanimivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.