Šport /sport/kolesarstvo
46010 ogledov

Tadeja provocirali, zakaj je Slovenija bolj za Roglo, Pogi z odličnim odgovorom

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rok8 21:01 11.julij 2021.

    Tino tudi ogromno Slovencev ni maralo ker je bila fokusirana takšni pač so šampioni... isto je z Pogačarjem, šampion Slovenci pa tega ne prenašamo dobro

  • Avatar Boris Hribljan
    boris199 16:04 11.julij 2021.

    Saj ni res, da smo bolj za Rogliča! Razlika je, ker je Roglič, dalj časa prisoten v medijih in, ker ga prikazujejo kot športnika, ki je v preteklosti trpel (ko se je polomil na skakalnicu!) ter so zato njega predstavili ...prikaži več kot nekakšno zgodbo o uspehu, , zato se nekaterim kar malo smili, še posebej sedaj, ko je Pogi tako dober...Ljudje pa bi mu zato privoščili zmago na Touru!!! Sicer pa saj ima dve Vuelti, pa tudi sveta še ni konec!!!

  • tomaz696 16:42 11.julij 2021.

    Vecina novinarjev,ne vsi,so zahrbtne hijene ki komaj cakajo da se nekdo spotakne..in potem jim je cudno ko dobijo iskren odgovor..Pogacar je za vas prevec cist v duso da bi sploh smeli pisat o njemu voluharji neandertalski..isto o drugih vrhunskih slovenskih ...prikaži več sportnikih ki bi jih morali kovati v zvezde in jim dajati moralne vzpodbude...razmislite malo o tem..

  • Alison_Evans 11:52 12.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Johan7777 07:27 13.julij 2021.

    Ne moreš verjeti, kaj komentirajo slovenski kolesarski strokovnjaki.

  • munja 14:21 18.julij 2021.

    Vsak športnik se mora zelo zelo potruditi in se marsičemu odpovedati, da pride do vrhunskih rezultatov, zato ne pišite neumnosti. Rad bi vas videl v njihovi koži, bedniki s kavča.

  • marijan7 18:58 11.julij 2021.

    "Vsa Slovenija stoji za Pogačarjem" ??? Mogoče , če le ne bi bilo lanskega toura .

  • marsal22 19:06 11.julij 2021.

    Pogačar nam je kar zoprn !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.