Magazin /magazin/vip
67291 ogledov

Taiji Tokuhisa svojo ženo Ano "lovil" dolgih 15 let

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leona_Carroll 10:05 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Leona_Carroll 10:07 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:51 12.avgust 2021.

    15 let jo je lovil? Totaln luzer. Kaj misli da se v teh 15 letih ni z nikomer dol dajala. Pol se ga je pa usmilila, ko je nihče več ni povohal

    • smejka 11:41 12.avgust 2021.

      Diši po foušiji?😉Sicer "dajanje dol" ni odraz ljubezni, je pa del ljubezenske zveze.In, če povem v vašem žargonu: tudi on ga je verjetno namoču.Če pa znata skupaj živeti, je pa lepo.To je umetnost, posebej v teh instant časih. Malo za ...prikaži več hec: ste vi vašo hitro ujeli?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 16:05 12.avgust 2021.

      In potem sta srečno živela do konca svojih dni. Kok pocukrano. In zakaj je treba te stvari javno objavljati. Ko se zalomi in se ločujejo pazahtevajo zasebnost in varstvo pred vdorom v njihovo zasebnost.

  • Avatar Arif Kendić
    arif71 15:28 12.avgust 2021.

    Bravo Taiiji

  • TistoPravo 13:54 12.avgust 2021.

    Men se zdi po napisanem, da je to tisto pravo. Sj ta slabih trenutkov pa ne potrebujemo vedeti, so pa....kjer jih ni, tudi ljubezni ni. In lepo, da oba rada osrečujeta živali

  • Porko2 19:02 15.avgust 2021.

    BK! Kaj to je znani slovenec?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.