Slovenija
18515 ogledov

Takšne spremembe se obetajo pri otroškem dodatku

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marcel Pravnik 10:20 07.junij 2019.

    Sistem je zgrešen. Enostavno bi bilo treba za otroka določiti fiksen otroški dodatek - znesek do 18. leta; od 18.leta dalje pa dokler se šola štipendija (in dodatek če se odseli od doma); v obeh primerih pa bi moral biti ...prikaži več znesek fiksen za vse otroke ne glede na dohodek staršev; olajšave pa ukinit.

    • Skippy 19:49 07.junij 2019.

      S čim pa bi se potem ljudje ukvarjali cele dneve? :) Ker zdaj se večina ukvarja s tem, kako ogoljufati pri otroškem dodatku in vrtcu.

  • mucek4 09:29 07.junij 2019.

    Za začetek naj ukinejo "stopničasto" lestvico. Ker potem zaslužiš 10€ več in dobiš 100€ manj.

  • fiston 15:56 07.junij 2019.

    Prokleti bolniki nesposobni. To je že bolno. Pa izvzeli so več regresa, pa izvzeli so 13. plačo, zdaj bodo še otroške dodatke. Že to sta v najboljšem primeru 2,5 plači neobdavčeni. No problem je ko eni od tega dobijo samo ...prikaži več obvezno, to je regres v višini minimalne plače. Zdaj bodo še to izvzeli... Vsi prihodki bi morali iti v dohodnino, vključno s kapitalskimi dobički, ki so obdavčeni 25% in potem postaviti neko normalno dohodninsko lestvico.

    • fiston 15:59 07.junij 2019.

      Namesto tega bi raje dvignili splošno davčno olajšavo in one cenzuse za ostale stvari. No, da je denar namenjen otroku pa ne pije vode, ker potem bi morali po logiki dobiti vsi otroci enako in bi moral biti otroški dodatek ...prikaži več za vse enak. Ne vem, koga hočejo prepričati s tako butastim argumentom. Pa da to ni socialni korektiv. Če ni zakaj so pa enim ukinili, pa enim znižali, ko je bila kriza.

  • kapibara1 19:14 08.junij 2019.

    Spet se bodo omastila tujerodna invenozna plemena

  • melita41 10:57 10.oktober 2019.

    Otroški dodatek so mi znižali.Sem se pozanimala in povedano mi je bilo da zaradi tega ker so zvišali socialno pomoč. Se pravi da mi kateri hodimo pošteno delat za poplačilo položnic ,plačujemo ceno nekaterih ki so celo življenje na socialki ...prikaži več in doma uživajo. To je naša preljuba Slovenija. Zadnje čase se sramujem svojega državljanstva. V našem parlamentu imamo same nesposobneže.😥😣😥

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.