Svet
33 ogledov

Take so bile dekličine nogice po pol ure nošenja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:19 08.junij 2016.

    "Prosili smo, da omenjene čevlje vrnejo, da lahko opravimo popolno analizo"Upam da boste pisal tud ko bo analiza narejena do katereih ugotovitev so prišli.

  • JONIJONI 19:35 08.junij 2016.

    Tisti, ki je kdaj nosil ali vsaj prijel v roke te plastik-fantastik sandale bo vedel, da niso primerni za nežno kožo otrok.

  • mph 19:41 08.junij 2016.

    Jaz bi na mestu staršev vsekakor vrnil samo 1 kos, drugi pa obdržal kot dokaz. S predanim se lahko marsikaj "zgodi".

  • blayo 20:33 08.junij 2016.

    Ehh, oster (neobrušen) zunanji rob se ji je zarezal na zunanji strani gležnja, to je vse. Vse je krvavo zato, ker se kri iz ureznine ni imela kam vpiti.Take sandale so 30 let in več nazaj nosili vsi ...prikaži več otroci, vsaj na morju (tudi sam sem jih). Ja verjetno se je kdo ob njih tudi urezal, vsekakor pa v nobenem cajtngu tisti čas niso tega obešali na velik zvon...

  • blayo 20:35 08.junij 2016.

    Nosil kot otrok vsake počitnice na morju. Še sem živ.

  • Zmago 10:39 09.junij 2016.

    Ja in to znamke Borovo, ne pa nek kemijsko dvomljiv kitajski klumprt !!

  • janez 13:44 09.junij 2016.

    Dodobra ima umazane črne podplate poleg treh kapljic krvi ki se je razmazala.

  • kapibara 09:07 09.junij 2016.

    Dobro si oglej posnetke in najdi Neobrušene robove..O takih kitajskih kemičnih problemih, se že dolgo govori+ piše v EU..

  • kapibara 09:06 09.junij 2016.

    Pred kolko leti.. ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.