Popotnik
53728 ogledov

Tako Avstrijci poročajo o brutalnih hrvaških cenah

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 11:55 30.junij 2023.

    Super, zdaj bojo poleg nas slovencev postali pašteta turisti tudi drugi. Kako vas hrvati nategujejo pove dejstvo, da nimajo vec enotnega pdvja. Ko je bila v sloveniji pov.placa 150000sit je kepica stala 90sit. Toje 1667 kepic. Danes za pov. Neto ...prikaži več placo 1500eur dobis po ceni 5eur 300kepic na hrvaskem. Obalna hrvaska zivi v vzporednem vesolju. Trd pristanek bo

    • Ender3 13:12 30.junij 2023.

      jakec👍 morali bi že pristati pa jim pohlep to preprečuje..Cigani so in to kockasti..

    • Oko.sokolovo 15:26 01.julij 2023.

      Ja. Kakšni cigani smo mi slovenci po tvoje? Triglavi!? Po tvojem logičnem razmišljanju, al kako?

  • Soljatar 11:49 30.junij 2023.

    v kerem filmu so te blesavi Hrvati?...pa naj si pogledajo kakšen standard in plače ima njihovo lokalno prebivalstvo, pol pa naj oblikujejo cene temu primerno...ne morš pa imet cen kot na Azurni obali, infrastruktura na nivoju Bolgarije, plače prebivalstva pa ...prikaži več 600 ojrov...to ne gre, Hrvati so še zelo daleč, da bi lahko parirali Španiji, Grčiji, Italij, Franciji v turističnem smislu, zato so takšne cene neupravičene in oderuške.

    • SlavkoKrizman 12:11 30.junij 2023.

      Dokler so ovce, ki se jih da nategovat....bi tudi jaz dvigoval cene....

    • Soljatar 13:42 30.junij 2023.

      ja itak da bi ti dvigoval cene, ker imaš balkansko natugunsko mentaliteto...

    • SlavkoKrizman 06:13 01.julij 2023.

      ja, ker tvoja zahodna mentaliteta pa takih stvari nikoli ne počne....daj že glavo ven iz peska....

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:55 01.julij 2023.

      Je pa res,da se da najti poceni hotel s polpenzionom v istri že danes,ker znižujejo cene

    • SlavkoKrizman 09:22 01.julij 2023.

      Se strinjam, res se da dobit poceni zadeve, pa še več se bo našlo, če cen nebodo spustili, bodo pač imeli zanič sezono...

    • Oko.sokolovo 15:31 01.julij 2023.

      Sigurno niso v istem filmu kot slovenci. Nevem kaj je tu tako šokantnega, valda da so videli priliko in bodo probali izmolsti kravo kolikor se bo dalo. V najslabsem primeru bodo cene znižali, turisti pa bodo vedno prihajali.

  • Kondor 15:58 30.junij 2023.

    Ni kriva uvedba evra ampak pohlep. Zato pa kelnarji stojijo pred restvracijami na pločniko in fehtajo mimoidpče naj gredo nekj jest in pit.

    • novis 21:39 30.junij 2023.

      Ja, precej bizarna scena bi rekel. Kar naj se imajo fajn brez mene !

    • Igxigx 23:26 30.junij 2023.

      Pohlep že, ampak to imo ni razlog, da stojijo pred bifeji in novačijo stranke. Prej bi rekel, da je razlog precejšnja konkurenca. Zato so potrebni bolj agresivni "marketinski" prijemi.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:51 01.julij 2023.

      A se je že začelo?Fehtanje na pločniku

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:04 01.julij 2023.

      Taka scena je že bila,in so eno sezono popušili,takoj naslednja pa so bile normalne cene

  • Igxigx 10:06 30.junij 2023.

    Pričakovano. Kdor je pričakoval kaj drugega, je haupt naivčina. Normalno, da se ustasem (tistim, ki kaj prodajajo) zdi vse drobiž, če so bile njihove cene nominalno čez palec sedemkratnik evrskih cen. Rešitev: don't go there. Ali pa imejte vse s ...prikaži več seboj. In ne hodite v njihove bifeje.

    • h4ck3r 11:13 30.junij 2023.

      Tako je...če se je nekaj let nazaj trend "čehov", ki so imeli še wc papir s seboj obrnil in se je vedno več kupovalo kar na hrvaškem, ter so restavracije bile vedno bolj polne...bo očitno trend postal obraten in bomo ...prikaži več spet vedno več vozili s seboj in tokrat bo to še lažje, saj kontrol na meji ni več in torej bo tudi meso lažje prepeljati. Ni boljšega kot domači stejk in pica (pri takih cenah imam že konec dopusta peč povrnjeno). :-D

    • Igxigx 11:34 30.junij 2023.

      Tudi prej ni bilo težav. Mi smo že tudi prej. Malo zaradi cen, ker so bile akcijske cene pro nas še vedno nižje od njihovih, malo pa zaradi tega, ker določenih stvari dol ni bilo za dobit.

  • skopuh1 15:31 01.julij 2023.

    NADELJEVANJE Ne bom imenoval nobenega, breskve, češnje, čebula gnilo.....,, pakiran česen po 2 kg od tega med 40 in 60%, gnil in PRAZEN in še in še. Sicer ni mi jasno če je vse tako drago zakaj solijo dol. 100 ...prikaži več00 000 Slo. Državljanov imajo vikende in vile na Hrvaškem. Zanima me če bo kateri zaradi tega prodal in si kupil v Grčiji, Turčiji???? Se pa strinjam da je to pohlep, ampak bojo dobili bumerang nazaj drugo leto. Zanima me tisti kateri jamrajo ali bodo prišli drugo leto nazaj v Lepo našo.

  • sandi76 09:06 01.julij 2023.

    Pivo v zanikrnem lokalu za ceno 4,9 eur v plastičnem kozarcu !!!

  • skopuh1 15:19 01.julij 2023.

    Ja res čudno glede uvedbe evra in dviga cen na Hrvaškem. Se spomnim ko je Nemčija uvedla evro. Sem bil tam, kar je stalo eno nemško marko se je spremenilo v en evro. Glede nase dežele smo pozabili kako je ...prikaži več tedi bilo. Sicer sicer vam svetujem da mal obiščete Slovenske toplice, Bled ali pa navadne gostilne, pol pa primerjajte cene. Za spremembo pojdite v bilo kateri trgovski center. Ne bom imenoval nobenega, breskve, češnje, čebula gnilo.....,, pakiran česen po 2 kg od tega med 40 in 60%,

  • danny 09:26 01.julij 2023.

    kdo. va sili tja raje ista ite doma AVSTRIJCI SO ITAK ZNANI SKRTASI KOT NEKDAJ CEHI

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:52 30.junij 2023.

    Avstrijci so znani škrtuhi zato so hodili na Hrvaško, očitno se bo ta folklora nehala.

    • novis 21:38 30.junij 2023.

      Jah, eni škrtuhi, drugi oderuhi, pa ne gredo skupaj.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:53 01.julij 2023.

      Avstrijci so skoz enaki,tudi mi smo postali njim podobni,škrt,ampak kar je predrago je pa predrago.Hrvati naj dajo iste cene kot na dunaju,potem pa si naj privošči,kdor si more.

  • ico8 10:11 30.junij 2023.

    Ce je avstrijskemu cigotu, ki se prezivlja iz samopostrezbe, kockasta dezela predraga, naj gre pa v Sudan na dopust. Tam bo skoraj vse zastonj...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.