Slovenija
12627 ogledov

Ministrica za takšen model testiranja učencev

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 18:49 22.januar 2021.

    Naj prenehajo s temi neumnimi ukrepi in pustijo otroke pri miru. In jim že enkrat pustijo normalno otroštvo.

  • Tana 20:23 22.januar 2021.

    To je res neverjetno, kako je narod klecnil pred to tiranijo. Žalostno!

  • Albatroz 20:07 22.januar 2021.

    Zanimivo da se držijo dejstva svobode otrok in nedotakljivosti, drznejo pa si govoriti o posledicah če se ne testiraš. Nevem kje je slovenski narod, je res zaspal ali jim je vse eno kako bodo zlorabljali njihove otroke.

  • Avatar tupatam
    tupatam 23:19 22.januar 2021.

    Zbudite se starši!!!! Stopite skupaj in odnesite te barabe,ki"kao" rešujejo Slovenijo!! Da vam otrokom dvakrat na teden rinejo kol v nos,do možganov! Če to dovolite,niste vredni,da ste starši!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:34 23.januar 2021.

    Ni dovolj, da otroke uničujejo psihično, jim jemljejo pravico do brezskrbnega otroštva, jim jemljejo pravico do normalnega razvoja, ne zdaj so se jih lotili še fizično. Banda pokvarjena, zdaj ko smo mesece igrali učitelje, bi pa radi še da smo ...prikaži več zdravstveni delavci in lastne otroke testiramo oziroma celo, da se testirajo sami. A to vse skupaj ni zrelo za kakšno višje sodišče na EU ravni?

  • Janez 08:04 23.januar 2021.

    Če že testiranje otrok, potem bris iz ust. Ne dovolim pa da se jim tisti kol rine vse do možganov in se jih poškoduje. To bi naj počeli celo sami?? Kdo bo odgovarjal za poškodbe??

    • francek 11:04 23.januar 2021.

      Nihče ne bo odgovarjal, bodo rekli prostovoljno je bilo, kaj ste pa.

  • leonardo 08:14 23.januar 2021.

    Samo enkrat sem dovolil, da so mi kol porivali skozi nos. Ja zdelo se mi je, da to ni paličica ampak debel kol. Ne vem, če bo otrok dovolil ponovni test ko bo skusil prvega. Ni samo neprijetno, kot mi ...prikaži več je rekla zdravnica, je boleče in to zelo boleče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.