Slovenija
24568 ogledov

Tako bi omejevala svetovalna skupina

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alexander6 14:09 31.avgust 2021.

    Medtem pa si prizadevajo, da bi bile šole ves čas epidemije odprte. Mi lahko kdo odgovori na tole vprašanje? Kdaj je bila razglašena epidemija? Hvala za odgovor že vnaprej!

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 15:46 31.avgust 2021.

    Spet se gredo neke skrivalnice glede ukrepov. Pa kaj te mislijo, da nas lahko v nedogled nategujejo? Itak jih nihče več ne upošteva, če pa so vsak dan druga pravila.

  • 71ec01873cb51205e2be0293d47412ebc9012328 15:35 31.avgust 2021.

    A ni ranocelniška golazen še mesec nazaj trobila, da je delta manj nevarna saj ma oboleli blažjo obliko od originala?? Lažete, da sami sebi verjamete banda požrešna, edini cilj napolnit bolnice je vlečt dodatke in si nabasat žepe z €€€€€€€€€€€€€€€€€€!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 18:12 31.avgust 2021.

    Skoraj ne morem tega komentirat, ker sem brez besed...Prosim povejte koliko ljudi je v zadnjih 6 mesecih umrlo ZARADI COVIDA...in ne s Covidom...Vam povem na pamet, manj kot jih je umrlo z gripo leta 2019, kjer pa se tudi ni ...prikaži več hotelo cepiti več kot 90% "stroke v UKC...Vas to morda na kaj spominja ?1 Butalci...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:12 31.avgust 2021.

    Razen, da se bodo bodo rihtale nove postelje po slo bolnišnicah, sorazmerno z rastjo obolelih, ne potrebujemo cvikati, kdaj in kam nas bodo spet zaprli? Drugače pa velja samo PCT in to je to, al kaj? DSe kar prelepo sliši, da bi bilo res.

  • marko345 14:13 31.avgust 2021.

    Dodati bi morali še vse partizanske bolnice- Franja ipd., za zdravljenje samo necepljenih bolnikov, saj za njih covod itak ne obstaja. Pa brez ugovarjanja prosim

    • Slavko Krizman 15:09 31.avgust 2021.

      takoj,ko bo to isto veljalo za: kadilce,alkoholike,narkomane in vso ostalo nesnago vključno s teboj

    • marko345 15:38 31.avgust 2021.

      A obstaja cepivo za kadilce, alkoholike in take bedake kot si ti. Ni ga, se pa vidi, da ničesar ne razumeš.

    • Slavko Krizman 15:47 31.avgust 2021.

      obstaja še boljša zadeva kot cepivo ... nehajo naj s svojimi razvadami pa je...zame covid obstaja kljub temu da nisem cepljen...držim se vseh priporočil....in ne ogrožam nikogar. če pa že posiljuješ s posebnimi bolnicami in mogoče še samoplačniškimi...komot...za 30 let ...prikaži več delovne dobe naj mi nazaj vrnejo vse kar sem dal v zdravstveno blagajno pa bom imel dovolj za covid zdravljenje

    • Slavko Krizman 15:50 31.avgust 2021.

      pa še to:tudi temperaturo si vsak dan merim v službi...medtem ko pa vi cepljeni,ki lahko ravnotako okužite druge in tudi sami zbolite se vam pa ni treba držati ničesar,niti se vam ni treba testirati...pa veselo raznašajte še naprej(da v veliko ...prikaži več manjšem obsegu,ampak vseeno)

    • marko345 16:08 31.avgust 2021.

      Ja od kje pa cepljeni dobijo virus, ja od necepljenih, bolanih, ki niti v karanteno nočejo. Cepi se, kot sem se sam, da ne boš ogrožal kogarkoli. Tisto o 30 let nebolezni in zato vračilo je pa nevredno človeških besed, ...prikaži več, a misliš, da nas ni zelo veliko ki 40 let nismo rabili zdravnika pa ne govorimo takih bedarij kot ti. Strezni se, še je čas.

    • Ender3 16:47 31.avgust 2021.

      Slavko K. 👍👍👌👌👏👏

    • rd2dmk2 20:50 31.avgust 2021.

      marko 345, jest sem necepljen pa sem zdrav, kako boš od mene dobil virus ? ima pa virus cepljena ga ministrica ( mimgrede kje pa je ? ), torej kdo te lahko obdari jest ali ga ministrica. vmes pa še ...prikaži veče neki. jest se MORAM preverjat ali sem zdrav, tebi , ga. ministrici in ostalim cepljenim se ni treba, dokler migate. in marko345 zakaj nihče od pozitivnih noče povedat kontaktov ?

    • Slavko Krizman 21:12 31.avgust 2021.

      a res? cepljeni dobijo virus od necepljenih? od tistih,ki se moramo za vsak drek testirati.....od vas cepljenih,ki ne potrebujete ničesar je pa vse ok...ma dej dej...sploh od tistih,ki niste sposobni ostat brez hrvaškega morja eno leto...ampak vseeno..jaz se bom tudi ...prikaži več naslednjega zaprtja držal...ti cepljen boš pa itak lahko trosil virus okoli kakor ti paše..

    • radsemastimzmesom 21:38 31.avgust 2021.

      Marko34566, ti ne govoris taksnih bedarij? Pa ravno ti si zacel, s svojim prvim komentarjem, da naj si vsak necepljeni sam placa svoje zdravljenje (Franja)?? Res si na ravni osnovnosolca.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.