Slovenija
812 ogledov

Tako bo izgledala škatlica cigaret

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:35 14.februar 2016.

    Zelo lepe škatlice - lepo oblikovane slike

  • dragec 08:36 14.februar 2016.

    Predlagam, da prenehaš z zvijanjem doma in, da kadiš nekaj bolj zdravega

  • gogi3 08:58 14.februar 2016.

    Skrajni čas.... najprej cigareti, nato pa naj še uredijo na prehrambenih izdelkih s veliko količino dodanega sladkorja in nasičenih maščob ala junk food :)

  • micika 10:15 14.februar 2016.

    se strinjam stabo,sam dej to dopovej našim ovcam političarom zabitimi....folk je kadil in bo kadil,jaz bi zadnji cent dala za čik rajš kot za kruh,pač tak je,malo razvada,malo tako....

  • Hari 12:39 14.februar 2016.

    Si mislil kapitalistično!!!!!!

  • micika 22:35 13.februar 2016.

    v 90"smo švercal kavo,riž....zdj pa čike,kam smo to prišli a?

  • wingspan15 13:00 12.februar 2016.

    Glede na % kadilcev v Sloveniji, so vsi ti protikadilski ukrepi brez veze, saj nihče ni prenehal kaditi zaradi tega. Sama sem ena izmed srećnežev, ki mi je uspelo, vendar ne zaradi napisov na škadlicah, ker smo preprosto kupili lep ...prikaži več etui za cigarete in to je bilo to, ampak izključno zaradi sebe in kvalitete življenja, s katero je tobak definitivno povezan. Kot za vse škodljive stvari, pa naj si gre za alkohol, tobak, hrano, je potrebno pričeti vzgajati in to že v vrtecu. Tovrstna propaganda z slikicami na ovitku pa mislim, da je precej zgrešena, ker je potrebno korak narediti v glavi.

  • Ladko Lipovsek 10:45 13.februar 2016.

    Isto je potrebno narediti na steklenice z vinom in ostale pijače, ki vsebujejo alkohol. Mislim pa, da si to ne upajo.Vse to je hinavščina, nabiranje volilnih točk, v resnici nobenega ne briga, če kdo kadi ali pije.

  • Lavdan 12:30 12.februar 2016.

    In kdaj bo na steklenici alkohola slika pokozlanega pijanca ali cirozna jetra.V demokraciji lahko dela vsak kar hoče, če s tem ne škoduje drugemu.

  • watcher 12:51 12.februar 2016.

    Kadilci še kako škodujejo drugim. Če eden pije pivo pol metra od tebe ali če kadi, je velika razlika. Oboji pa ti škodujejo, ko jih je treba zdravit. Saj zapravljajo 'tvoj' denar, ki ga plačuješ za zdravstvo. Plačuješ ga celo ...prikaži več življenje, k zdravniku pa si šel parkat. Pa še to samo po kakšen lekadol. Ko pa enkrat pošteno zboliš pa ti rečejo, da ni denarja in da boš moral čakat 2 leti, ker so ves denar porabili za alkoholike in kadilce. Boš potem še vedno rekel, da ne škodujejo drugim?

  • AnzeSmolej 12:52 12.februar 2016.

    Vsi kadilci bi z veseljem mogoče še bolj puhali, da bi s tem izkazali svojo podporo alahovim ovčicam. En čik na dan odžene begunca stran pa to...hehe

  • fiston 17:20 12.februar 2016.

    Heh, če bi imel denar, bi jih tožil. Po moje bi zunaj tožbo moral dobiti.Recimo, ko sem začel kaditi je bila cena škatlice približno enako kot ona mala čokolada od par dekagramov. Samo ono si zmazal v parih sekundah, ...prikaži več oni čiki so bili pa takrat za 2 dni.No na ta način te potem zasvojijo, potem te pa derejo z davki.To je v bistvu podobno, kot bi ti drogo ponujali zastonj, potem pa drago prodajali, v bistvu enak postopek kot narkomafija..Ampak vse se poklapa z moralno držo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.