Slovenija
57264 ogledov

To morate od polnoči imeti s seboj, če se vračate s Hrvaške

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 16:40 03.julij 2020.

    v glavnem... na tak fasisticni nacin,mi nebo nihce odrejal bilokaksnih pravil...v bistvu mi jih bo...ampak uposteval tega ne bom...endura pa cez gozdne poti... ta korona je ena velika izmisljotina,se vecja laz...in ce se nam lazejo vsi ti strokovnjaki ...se lahko ...prikaži več lazem tudi jaz...tudi ce me zaprejo v corko not,to ne bo spremenilo...zgoraj napisanega...pa ce sem sem priso iz hrvaske al pa iz kitajske... ce jih je tak strah,se naj zaprejo v svoje luknje...

  • Skipi 15:12 03.julij 2020.

    Hojs pravi račun z gostilne bo dovolj. Super vsak ki se bo vračal iz Srbije, Bosne ali makedonije se bo ustavil na enem piru na Hrvaškem.

  • Avatar ovca
    ovca 18:59 03.julij 2020.

    Minister za notranje zadeve Hojs? Odstopil je,odstop je bil sprejet,pa je se kar minister?

  • Ivo 14:49 03.julij 2020.

    Iz Vinice me bo neki policajček poslal v Metliko po svoji lastni diskrecijski pravici?!? To si Hops rihta, da si ga bomo zapomnili v najslabši možni luči?!?

  • Ender3 13:46 03.julij 2020.

    Aleš, kaj bomo mi, brez tebe, ? Kar puško si vrgel v Ivanovo koruzo, pa tako zdrava je izgledala, koruza namreč😎

  • MihaPu 18:10 04.julij 2020.

    Vsi skupaj s Kacinom se v času letne sezone pejte fukat! Prekleti pe..i in gnoji, pustite ljudi, da lepo uživajo v počitnicah in tranzit v vse možne države in nazaj brez karantene, kako si upate blokirati ljudi, medtem ko pa ...prikaži več migranti hodijo nenadzorovano. Drek en vladni.

  • jakec42 07:12 04.julij 2020.

    Ko prideš iz Bosneali Srbije na Hrvaško spiješ kavo in in to je dokazilo da si bil na hrvaškem Ha-ha!

  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 18:19 03.julij 2020.

    zdaj boste pa dva dni komentirali ukrep, ki sploh ni ukrep. poskrbite za sebe, to je edino pravilo, ki velja do nadaljnjega.

  • francl12 19:44 03.julij 2020.

    TAKOJ ZAPRET MEJO Z USTAŠI!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.