Svet
167 ogledov

Tako bo videtil "novi" Beograd na vodi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 09:40 28.september 2015.

    jakec1575, motiš se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne ni nas strah !!!!!!!!!!!!Le vsakdo krade, kdor ima 5 minut časa.In če že ne more spraviti v žep milijone, potem tudi noče ustvarjati in delati.

  • Papaja Popi 17:33 27.september 2015.

    Ja tako je to !!!!!!!!!!!!!!!!!!Vsi balkanci nas bodo prehiteli.Na žalost.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 19:16 27.september 2015.

    Sem fejst pobrskal po svojem spominu: http://www.rtvslo.si/tureavanture/evropa/beograd-trepeta-in-se-pripravlja-na-brezdusno-prenovo-v-slogu-dubaja/361817 Takrat sem menil da je prvoaprilska šala. Ampak očitno ni bila? V bistvu sem presenečen zlo. Res sm mislu da je prvoaprilska.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:55 27.september 2015.

    Zakaj je bil isti članek objavljen prvega aprila letos kot šala zdej je pa objavljen kot da bi bilo zares? Ne štekam?!

  • dezurni 18:30 27.september 2015.

    Pozdravljeni! Ne razumem, kaj vas je zmedlo. Zgornja novica ni "prvoaprilska šala", prav tako je nismo objavili 1. aprila. Takrat smo vas sicer skušali potegniti s tremi prispevki, a glede na odzive a nismo povsem prepričani, da nam je ...prikaži veče uspelo. http://www.zurnal24.si/kako-smo-vas-skusali-potegniti-clanek-247827Lep pozdrav, Barbara Eržen

  • jakec1575 19:20 27.september 2015.

    Za drznost je treba imeti moda. V Sloveniji nas je pa vsega strah. Še lastne sence včasih. Mi bi radi ostali alpska vasica. V Ljubljani zardi majhnosti ne moremo pripeljati niti resnih investitorjev za prvzem emonike in poglobitev zeleznice. Da ...prikaži več ne govorimo o mahinacijah Rastoderja in zupana glede stozic. Je pa res, da je ljubljana ze prepolna trgovniskih centrov. V stozicah bi morali iskati drugo kvaliteto. Se dobro da imamo drznih nekaj 100 podjetnikov, ki orjejo ledino doma in v tujini.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.