Slovenija
60581 ogledov

Alojz Ihan napoveduje, koliko časa bodo trajali ukrepi

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 21:33 03.april 2020.

    pa jest ne vem, toliko različnih informacij, celo tukaj na tem portalu malo morje, povsem različnih in celo nasprotujočih, folk je že malo zmešan ... tolikšne zmede pa res še ni bilo, maske, ja-ne, dezinfekcija ja-ne, nemci ugotavljajo, da virusa ...prikaži več na predmetih ni, NIJZ govori o nepravilni uporabi zaščitnih sredstev, kitajci, ne razumejo zakaj okol ne hodmo z njimi, who spet pravi, to je nepotrebno ... čisti kaos in čista zmeda .in zakaj bo to po nekaj tednih minilo? razlog??? ... spet en mojster

    • Avatar ovca
      ovca 08:24 04.april 2020.

      Praufo,poanta je v tem,kot sem ze omenila,da so "novice" za tiste,ki znajo locit zrnje od plevela. Tu pa se izkaze domet mozganov. Npr.maske so koristne,ce z njimi pravilno rokujes.Ce ne,si si naredil medvedjo uslugo. Zakaj,dala ti je lazen obcutek varnosti,obnasas ...prikaži več se,kot da si varen. Ce bi bil brez nje,bi definitivno bolj pazil na razdaljo,na higieno,itd.,ker bi vedel,da si bolj ogrozen. Razumes? Navedla sem samo 1 primer.

    • Avatar praufo
      praufo 14:34 04.april 2020.

      roko si redno umivam že od mladosti, ko pridem od nekod, ker dobim na rokah nek "umazan" občutek, tudi po umazanem delu, itd ... kar se mask tiče, je to maškarada, ker to spada, bolnice ali laboratorije, oz. v zdravstvo, ...prikaži več v tem okolju trgovine in podobno, je pa ... mah ... se pa najdejo taki, ki hodijo ali celo tečejo v maskah in še kaj, mogoče je seks v maskah bolj varen, kondomi niso več aktualni ... bolezen psihopatov

    • janko90 16:18 04.april 2020.

      Vsekakor je dobro vprašanje, zakaj bi sredi maja to minilo. Pri gripi je drugače. Ni karantene, ki bi epidemijo zadrževala in gre zato svojo narvno pot- in po krivulji se lahko napove vspon vrh in konec. Pri covid pa karantena ...prikaži večna zadržujemo epidemijo, oziroma kot pravijo: "da bomo zajezili virus". Morda, ampak "zajezili" smo tudi ljudi, ki bi sicer že zboleli in sedaj imamo veliko akumulacijo ljudi na katere virus samo čaka, da jih napade.

    • Avatar praufo
      praufo 20:10 04.april 2020.

      ja , malo si zakompliciral, čeprav, je drugi del zanimiv, ja, ja ... res tud meni ni jasno zakaj bo čez en mesec konec cirkusa, poznam ljudi , ki so za pljučnico zboleli tudi poleti in to hudo, je pa ...prikaži več res da je plučnic malo morje vrs, v osnovi bakterijska ali virusna, zelo je pa pogojeno z načinom življenja, vse je možno ... ničesar ne moreš zajeziti in strinjam se, da bo okužb še mnogo, ampak s tem se ne bo potem nihče ukvarjal, tako kot HIV virus, kakšno je stanje?

  • Ivo 20:57 03.april 2020.

    Kakšen maj neki? Do maja bo že v vsaki cvetličarni šank za pijačko spit ;)

    • kapibara1 09:56 04.april 2020.

      O da le.. mam tri v bližnji okolici.. četrta je pa državna, pa sigurno ne bode dodatne ponudbe" namožene rožce"..

    • Ivo 23:36 04.april 2020.

      "Taužentroža", mati vseh rož ali pa vsaj Jagermeister ;)

  • trebor 17:46 04.april 2020.

    Ne morem verjet koliko vas je s svojimi debilnimi komentarji, bodisi na ta ali kateri drug članek. Ja, najlažje je kritizirat vse povprek. A ste u lajfu sploh kaj pametnega naredili?

  • pancsorpwing 15:03 06.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:40 03.april 2020.

    Do Maja bomo pocrkal tako gospodarsko,kot psihično!Golazen ranocelniška pa kvasi nebuloze in daje izjave,kot,da je vse skup tržnica s zelenjavo!Nej gredo naši vodilni ranocelniki v PM!

    • kapibara1 09:57 04.april 2020.

      Dej skuleri se , pa pržgi en pižon.. pa pejt vun..pa vse do Bergama..

    • Vunny 10:00 04.april 2020.

      Pa "pocrkaj", upam, da boš med prvimi, ostali bomo preminuli, umrli... Noben ne bo ostal!

    • mulc1 14:11 04.april 2020.

      A si spet na prostosti?

  • srecko53 11:21 04.april 2020.

    že par dni na forumih predlagam vse starostnike rizične obolele v karantene, zagnati gospodarstvo sp šole turizem drugače nas bodo prehiteli. torej vsi na delo... enak predlog sedaj izvaja Nemčija

    • Avatar right
      right 13:50 04.april 2020.

      TROL NEUMNI

    • janko90 16:07 04.april 2020.

      To bi morali narediti konec februarja..zaščititi najbolj ogrožene. Takrat se je že vedelo, da je bila v Italiji povrečna starost žrtve covid-19 blizu 90 let.

    • srecko53 17:53 04.april 2020.

      haj right saj te nisem vprašal po tvojem imenu in priimku le zakaj mi ji pošiljaš

    • munja 20:25 04.april 2020.

      Da,j Srečko ne bluzi po vseh forumih. Pejd na vlado do Janše, pa mu to osebno povej, drugače ne bodo vedeli, kako si pameten.

    • srecko53 21:04 04.april 2020.

      sem mu že osebno ampak kaj ko ma taki ego da potrese povzroča ko mumalo pade da me sploh ni poslušal, pa še bal sem se da se okužim saj je ja iz italije prišel s smučanja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.