Slovenija
2915 ogledov

Tako glede prireditve odgovarja OKS. V teku je inšpekcijski nadzor.

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 05:54 23.september 2020.

    Predstava za javnost :)

  • evelux 20:04 22.september 2020.

    In nihče nebo dobil kazni vse se bo po tihem pozabilo .....mi ovce pa lepo delajmo za to bando in ubogajmo kot prave beeeee ovce

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:42 22.september 2020.

    56,000€ če jim razdelijo položnice z najnižjo zagroženo kaznijo (lahko bi jim jih diskretno servirali že ob desertu), sicer ne vem kako bi lahko inšpektor komurkoli še kdaj za kaj takega izrekel kazen.

  • DasAuto 21:26 22.september 2020.

    če je to 1,5m razdalje, kar je na slikah, potem nekomu meter ne dela prav...je pa žalostno, da ob splošnem javnem nezadovoljstvu nad ukrepi vlade, tudi sami niso toliko, da bi bili zgled vsem in bi se jih držali... to ...prikaži več veliko pove o inteligenci naše politike... je pa res, da se šminke ne bi videlo, če bi ministrica masko nosila... ves trud bi bil zaman...

  • SonnyBlack 20:39 22.september 2020.

    seveda kak pa...za te budzuvane bodo sklicali posebno inspekcijo,katera bo potem ugotivila kaj???nic seveda...kot zmeraj bodo samo naredli kup stroskov,ki jih bo kot vedno s5 placal nic kriv narod... ce si jaz cago naredim pa mi pridejo domov,mi napisejo kazen ...prikaži več brez vsakih nadaljnih raziskav... konec koncev pa itak ni nobene epidemije,pandemije,torej je to "sportanje" z maskami in ukrepi brezpredmetno... bsi bi mogli ignorirat take prijeme z maskami in podobno,nehat hodit v sluzbe in bit nepokorn

  • kapibara 10:35 23.september 2020.

    Pa še ena cvetka, na ta račun: https://nova24tv.si/slovenija/politika/quod-licet-iovi-non-licet-bovi-ali-zakaj-ceferin-sme-ministrica-kustec-pa-se-mora-opravicevati/

  • kapibara 10:36 23.september 2020.

    Res je, za tiste prve pol ure fotkanja, bi pa ja lahko naredili scenografijo za javnost.. Ko se pa luči ugasnejo, pa : Užežei mal...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.