Magazin /magazin/vip
163756 ogledov

Tako "goljufa" Hajdi Korošec

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pesnik51 07:56 27.februar 2021.

    No, preden napišete vsako bedarijo, se malo pozanimajte naokoli .. kot "influenserka" (zakaj že?) je bila, poleg ostalih (več njih) povabljena na križarjenje, da bomo sedaj lahko še eno leto gledali prefinjeno zapakirane reklame za križarjenje ..

  • miha84 10:46 27.februar 2021.

    Spoštovani avtor tega članka: ko sem ga bral mi jo " šlo" na bruhanje,....nepoznavanje slovnice,ednine,množine,dvojina je pa tako že presežek, s/ z tudi ni domač....nujno rabite lektorja

    • pesnik51 13:03 27.februar 2021.

      Ne moreš drugega pričakovati od avtorice Ane, ki je 3 leta mastrurbirala na članek o Mireli .. vsak dan je pisala o njej .. bruh od - niti ne morem napisati novinarke ..

  • vzev 09:14 27.februar 2021.

    Kakšno uživanje je pa to, da imaš potem sto in en ukrep, ki ga moraš upoštevati. Pa potem še nenehna testiranja. Potem sem pa rajši doma. Precej bolj pametno je iti v države, kjer nimajo teh neumnih ukrepov in se ...prikaži več res lahko sprostiš.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:39 27.februar 2021.

    Še ena, ki se mora hvalit, kje se potepa v tek čudnih časih. Zakaj vlada na naše "vplivneže" ne kaže s prstom? Ne samo, da sebe izpostavljajo, sledijo jim njihovi zaslepljeni sledilci. Lansko leto je elita virus s smučanja nosila, ...prikaži več letos pa iz Afrike. Jebeliš, raja pa do Portoroža ne sme!

  • a0a00f39e817d67fe2684868c4e710c9609706fe 07:41 28.februar 2021.

    Beseda goljufati v naslovu, glih ni primerna za odpiranje prispevka. A se vam ne zdi, ker s tem ste nekoga obtožili, užalil. Haidi je pa ena lepa, prijazna, poštena gospa in kaj počne v krogu družine, je njena privatna stvar. A je tako...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.