Magazin /magazin/vip
42397 ogledov

Tako grdo so prijatelji Piercea Brosnana užalili njegovo ženo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Suli
    Suli 10:54 29.januar 2023.

    Kdor ne zna ceniti notranje lepote živi prazno življenje.🤔

  • leonardo 11:01 29.januar 2023.

    Neumen je, da se sploh odzove na kritiko " prijateljev". Koga briga, če je on zadovoljen? je pa sigurno, saj sicer z njo ne bi bil že 30 let.

  • Toma 09:59 29.januar 2023.

    Marsikdo ima rad močnejše, pa se boji kaj bodo drugi rekli!

    • rokobert 16:38 29.januar 2023.

      Nimam nič proti obilnejšim...tudi moja ni "štanga za fižol"...samo reci bobu bob,ker niso nič bolj "močne"...izraz se mi zdi malce mimo🤔 Kot da bi se opravičevali...reci obilnejše ipd,da se ve za kaj gre👍

    • robi2107 01:50 30.januar 2023.

      Tudi meni grejo te evfemizmi na jetra.

  • martin44 19:23 29.januar 2023.

    Čestitam temu gospodu P. B., ni samo lep ampak tudi dovolj inteligenten in normalen v vseh pogledih. Ljudje se ločujejo kot po tekočem traku, nič več ni pomembno samo svoj jaz. Kaj dobiš na koncu. Ugotoviš, da tudi s tretjim ...prikaži več partnerjem ne najdeš sreče, ker je tudi s tabo nekaj narobe. Spomnim se enega gospoda, ki je imel precej denarja. Ko je bil s četrto žensko je rekel prijatelju. Vsaka naslednja je bila hujša od prejšnje. A ne Saška in Miha sta bila še pred kratkim v oblakih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.