Avto
57 ogledov

Tako hitro umre človek na cesti

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 20:45 04.september 2016.

    61 let, vse jasno! tipični penzlek, na pol gluh in slep, ali pa prepomemben, da bi se oziral na druge, ker on ma pa že 2 milijona kilometrov in še nikoli ni naredil nesreče... mladi vozniki so včasih butasti, nikoli ...prikaži več pa motoristu ne vzamejo prednosti (oz. hudo hudo redko - jaz se ne spomnim primera)! penzijonisti so pa po drugi strani krivi za približno polovico smrtnih žrtev med motoristi. če komu moj komentar komentar ni všeč, je*** ga, tako žal je.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:31 04.september 2016.

    Posnetka nisem gledal. Ampak če je brzina motorista res velika ni šans da voznik to vidi od daleč in opazi šele ko je že prepozno. Sploh če motorist pride iz ovinka.\s\sDrgač pa če motorist vid da je križišče pa bilokatero ...prikaži večo že je lahko mal počasnej voz na tistih koncih....mislm res je da bremzat ne morš tok hitr ampak ob manjših hitrostih imaš več nadzora nad gibanjem levo-desno. Ne rečem ..ni nujno da bi manever uspel ampak .. bolje kot pa super hitrost in se tolažit z golim upanjem.Na drugi strani voznik bi moral biti bolj previdn; pa se zavedat glej nimam prednosti. Rajš se ustaviš; fejst pogledaš za tisto sekundo dve in šele pol zaviješ not.

  • vzev 12:48 04.september 2016.

    hudini, nima voznik avtomobila pravice vzeti prednost motoristu, toda tudi motorist nima pravice voziti krepko čez omejitev hitrosti. In v takem primeru, bi morala kazen biti deljena, ker ni samo voznik kriv za nesrečo. Toda pogosto pa pride, do odvzema ...prikaži več prednost, pa avtomobilist sploh ni kriv, ker motorist krepko prekorači dovoljeno hitrosti.

  • hudini 18:50 04.september 2016.

    Po moji oceni je bila hitrost tam 70-100 ,križišče izven naselja in kolikor je razvidno iz posnetka ni kake posebne omejitve kje,torej je omejitev verjetno 90 in po moji oceni je motorist ni prekoračil.

  • hudini 10:04 04.september 2016.

    Tudi če pripeleš 50 na uro in v tebe zavije avtomobilist bo verjetno izid enak.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:19 04.september 2016.

    pri 50 na uro bi se hitreje ustaviš ,seveda je rezultat isti ,če se misliš zaleteti za nalašč,kaka logika ti je to

  • hudini 10:28 04.september 2016.

    pardon,zapeljal je v levo in ne v desno kot sem napisal

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 10:29 04.september 2016.

    pri večji brzini ne bi preživel in kaj ne razumeš zdaj

  • hudini 10:40 04.september 2016.

    Če bi imel smolo in bi po nasprotnem voznem pasu kdo pripeljal v tistem trenutku ko me je avtomobilist zadel in me je vrglo na nasprotni pas bi bla kriza,sem pa kljub nizki hitrosti letel po zraku in si hudo ...prikaži več poškodoval ramo, na srečo sem zgrešil steber od prometnega znaka,tako da kar veliko sreče je bilo prisotne kljub nizki hitrosti, zaključek zgodbe je da tudi ko voziš avto poglej levo dvakrat preden se vključiš na prednostno cesto

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 11:18 04.september 2016.

    Končno en objektiven članek glede nesreč motoristov!

  • hudini 11:46 04.september 2016.

    Na posnetku se vidi da voznik avta ni uporabljal senčnika za sonce niti ni nakazal smeri zavijanja z utripalci.

  • semseprijavilsamozato 11:53 04.september 2016.

    No, če bi imel višjo hitrost, takšno kot jo ima prenekateri motorist na naših cestah, bi ne bilo pomembno ali si zgrešil steber, ali je pripeljal kdo nasproti ipd, bilo bi po tebi že samo zaradi hitrosti in padca. Ker ...prikaži več si odgovorno vozil si preživel. Marsikateri motorist pa ne vozi odgovorno.

  • hudini 12:07 04.september 2016.

    Torej po tvojem ima voznik avtomobila prednost pred motoristom ne glede na CPP in mu ni treba preverit ali se lahko varno vključi na glavno cesto.

  • hudini 19:01 04.september 2016.

    ta voznik ni vozil krepko čez omejitev, če sklepam da je omejitev 90

  • Jože Bele 22:13 04.september 2016.

    Da ne bo pomote - v mladosti sem bil motorist. Po nekaj 'situacijah' in manjših nesrečah, mi je postalo jasno, da na dolgi rok na motorju ne moreš preživeti v prometu. Roko na srce, biti motorist v današnjem prometu (tako ...prikaži večko zaradi lastnih napak kot napak drugih), je neodgovorno do sebe in svojih bližnjih. Biti motorist je idiotsko - fizika je neusmiljena do biologije ...

  • Tamara Štumperger 23:42 04.september 2016.

    saj ti motoristi kaksni so tui da ne recem kaj. prehitevajo na polno, brez varnosti, razdalje med avtomobili, .. kmaj cakajo da potegnejo pa lih komaj da gre v skarjice, groza.

  • Zmago 10:31 05.september 2016.

    Pred križiščem 90 omejitev ??? Kje te ti živiš ???

  • hudini 10:27 04.september 2016.

    Saj ti ne veš da bo avtomobilist zavil v tebe in zato tudi ne zaviraš, ker pač si na prednostni cesti, to ti ja ta logika.Sem imel isti primer ,avto me je zdru v naselju ko se je vključeval na ...prikaži več prednostno cesto.Imel sem hitrist okrok 50 km/h in ko sem prišel do avta ki je stal na stranski cesti ter čakal da se vključi na glavno je zapeljal v mene ,torej gledal je v svojo desno in poln šus zapeljal v desno na glavno cesto kjer sem bil v tistem trenutku jaz.Imel sem veliko srečo da sem preživel.

  • Pepe007 09:23 05.september 2016.

    Avtomobilist je očitno vzel prednost motoristu. Ali ga je res lahko videl glede na precejšnjo hitrost motorja iz tega posnetka ne morem soditi. Jasno mi je edino, da je motor imel še kaka 2 metra prostora, da vozilo obvozi, vendar ...prikaži več tega ni obvladal. Torej vsaj za svoje sposobnosti vozil daleč prehitro. Tudi če je bil avto kriv, to tema dvema na motorju nič ne koristi. Tega se je treba zavedati vnaprej in tako voziti.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:22 04.september 2016.

    motorist se težje oz.ne tako hitro ustavi kot avto ,pa mirne duše vozijo prehitro in premalo previdno.torej mora biti motorist bolj pazljiv in predvidet možne nesreče ne samo ta ki vozi avto oz.veliko bolj bi moral biti motorist previden ,samo ...prikaži več očitno jim je dirkanje na prvem mestu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.