Slovenija
12638 ogledov

Ista medvedka naj bi napadla že prejšnji teden, izdana je odločba za odstrel

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igor83 17:47 22.junij 2019.

    Medved NIKOLI ne napade brez razloga. Tekac je kur.. teku po urejenih poteh. In ja, ce bi ga vidu z pistolo ga tud jest pocim.

  • stilist 19:32 22.junij 2019.

    Kako naj bi napadla že prejšnji teden? Novinarji, dejanje se zgodi, ali pa se ne zgodi. Nikoli pa "naj bi se zgodilo". Prosim da pišete samo tisto, kar se zgodi!

  • racnagora 18:41 22.junij 2019.

    Interesantno človek ni nikoli kriv! Ravno nekaj dni nazaj sem bil priča kako se je zaradi fotke pibližal medvedu! Še sva sreča da je bil medved tolk da se je umaknu!!

  • Mepi 17:46 30.junij 2019.

    Ja, zdaj je pa medvedka kriva... Samo branila je svoje mladiče, kar bi storila vsaka dobra mama na tem svetu. In zakaj pa odstrel? Kaj pa bo z mladičema? Samo nase mislite, ljudje trapasti, če vam sploh lahko rečem ljudje...

  • Ana Poličnik 11:38 22.junij 2019.

    Pa kaj je to za en Spindler, ki bo kar tako ubil mamo z dvema mladičema. Duša pokvarjena, prodana.

  • igor83 17:36 22.junij 2019.

    Ja pa piz... kva pa prcakujes, ce delas vikende sred gozda. Vse vimende sred gozda odstrant oz podret pa nau nobenih tezav. Tekac pa je kur.. moj teku po urejenih poteh za tek. Tud jst bi ga napadu ce bi ...prikaži veči ga vidu z plinsko pistolo, jest pa z otrokom. Pa pocim ga v sekundi. Medved NE NAPADE brez razloga pa PIKAAAAAAAA.

  • igor83 20:56 22.junij 2019.

    Jeb.. ti komunist. Prid v leto 2019, in ne zgubljej se v letu 1945. Al se pa zapri v najvecjo kriminalno ustanovo

  • Borut_Bavarski 10:34 22.junij 2019.

    ma, kakšne bilobil, za take je samo odvzem iz narave. ;)

  • racnagora 18:45 22.junij 2019.

    Ja medved je takoj kriv! Nekaj dni nazaj sem bil priča kako se zaradi fotke približal medvedu še sreča da je bil medved tolk pameten drugače bi bil že nagačen!!

  • ginko 10:11 22.junij 2019.

    Kar še naprej čakajte v komunistični Sloveniji na medvede, volkove, migrante ....... . Saj vladajoči dobijo plačo tudi če nič ne delajo. Za državljane še niso nikoli slišali. Za njih ni zakonov,ni dela - edino je PLAČA (mastna), za kar ...prikaži več vstrajajo. Vi pa še naprej bojkotirajte volitve in danes ne jamrajte.

    • Avatar Leon
      Leon 10:14 22.junij 2019.

      ginko bilobil pomaga za spomin !

    • Vesna Dolšak 13:36 22.junij 2019.

      Medved nikogar ne napade brez veze. Mene še ni nikoli. Mogoče zato ne, ker ne lazim tja, kjer bivajo medvedi. Človek se je zalezel v življenjski prostor teh živali in ne obratno. Medved hodi po svojem teritoriju in ne človek, ...prikaži več torej - kdo je zdaj tukaj zver in napadalec? Ta Spindler se naj malo zamisli nad izdajo te odločbe. Medvedka z mladiči je živo bitje. In ni kriva, če stare tetke rinejo tja, kjer ogrožajo medvedkine mladiče.

    • Vesna Dolšak 13:37 22.junij 2019.

      Če bi mati tega Spindlerja čutila, da je on ogrožen kot "mladič", bi vsiljivxa prav tako napadla. Jaz bi ga. Torej?! Morilci medvedov in ostalih divjih živali, premislite o tem, kdo je bil prej tam, na tem območju: medved ali človek?!

    • DebeliFranc 14:17 22.junij 2019.

      Pa kaj tebi ni jasno?? Medvedka jo je napadla doma, za bajto!! Eni ste pa res za odstrel.

    • Avatar Leon
      Leon 14:47 22.junij 2019.

      Debeli Franc .. preberite še enkrat kaj je zapisala Vesna Dolšak !

    • Avatar Milan48
      Milan48 17:57 22.junij 2019.

      Vesna Dolšak, kam se boš odselila, da ne boš zasedala prostor živalim? Predno je bila civilizacija, so bile vsepovsod živali (tudi komarji) in mi smo jim vsepovsod vzeli prostor. Boš šla na Luno? Izvoli!

    • fiston 17:59 22.junij 2019.

      Medved res ne napade brez razloga, dovolj je da se prestraši, to je pač razlog. Če je medvedov več, potem morajo imeti tudi večji življenjski prostor. No če je napadla ono 80 let staro pri hiši, kdo je bil prej ...prikaži več tam, a je medved hišo sezidal slučajno ? Če bi jih pustil, da se množijo neomejeno, bi verjetno kmalu prikorakali tudi v mesto, potem bi meščani spremenili mišljenje. No saj ponavadi začnejo streljati, ko se približajo Ljubljani.

    • Alfabeta 20:23 22.junij 2019.

      Preveč putinizma, ljudem skisa možgane v rusofilski sloveniji cel svet se takih otepa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.