Slovenija
386 ogledov

Tako lahko sodelujete v nagradni igri

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:14 07.januar 2016.

    Tajnost osebnih podatkov zajamčena.. ;-)

  • res.no 12:21 02.januar 2016.

    kako je to slpoh mogoče, da iz javnega davkoplačevalskega dnarja organizirajo nagradno igro... očitn ga majo še preveč pobranega... naj kakšen od veletajkunov sponzorira tole financiranje nagrad pol ja, tako pa da bodo iz javnega dnarja organiziral nagradne igre...??? ...prikaži več pa še ko smo že pri pobiranju davkov - ok ja saj je prav, da vsi plačujemo davke... samo če jih moramo mi navadni smrtniki in jih že pred davčnimi blagajnami, naj jih še ti, ki si te zakone izmišljujejo, da se kao spravljajo nad narod... torej - me zanima, kdaj bodo zapovedali obvezno obdavčitev tistega dnarja, ki ga kao dobijo za neko kao delo z volilci in ga za kofetkanje trošijo in je mimogrede neobdavčen!!!!!! aja da oni lahko kar mimo zakonov in davčne, mali narod in pridne in poštene male podjetnike bodo pa zdaj za vsak račun cufal... da jih sram ni... pr seb naj začnejo - pr tem dnarju ki za raznorazne brezvezne zadeve (celo nekateri tudi mimo davčne kot rečeno) izpuhti v luft v parlamentu!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:37 02.januar 2016.

    Da bi v aplikacijo pisal davčno številko se mi zdi neumnost. Po pošti bi pa še nekak šlo.

  • občan1 16:47 02.januar 2016.

    Spoštovani državljani, spet smo priča, kako naj državljani RS pomagajo birokratom, ki so"pogruntali državotvorno nagradno igro".Nič nimam proti pobiranju davkov, sem pa nasprotnik igre z občani in državljani, ki nasedajo takšnim birokratskim igricam.Pred vrati trgovin in lokalov, itd, ...prikaži več naj stojijo tisti, ki so pogruntali način kontrole in kaznovanje državljanov, ki ne vzamejo računa.Ugotavljam, da se državni in občinski birokratski aparat NAPIHUJE na račun občanov.Ljudje so imeli v predlogu pobiranja davkov boljše rešitve, ki bi državi prinašale višje izkupičke davkov, pobiralcem davkov pa višje dobičke.

  • AnzeSmolej 21:49 02.januar 2016.

    pozabil sem še napisati da gredo NAŠI milijoni še vedno, VSAK DAN!!!, v ilegalce ki prečkajo slovenijo! Ste pozabili že na to kajne?! Vsak dan gre še vedno od 5-10 avtobusov čez SLO in to vse MI plačamo!!!!

  • jakec1575 12:22 02.januar 2016.

    Ljudstvo kontrabatarjev na eni strani in ovaduhov na drugi strani. :) A ocitno ne gre drugače. Poizkusili smo že vse. Sicer pa. Tisti, ki jim gredo 500ke v gotovini z lahkoto iz roke, bodo se naprej "normalno" poslovali. Ker ...prikaži več tudi nimajo bavncih racunov in pametnih telefonov. Njihovi prihodki so nevidni, prav tako odhodki. Dokler ne boste preverjali premozenja in virov tega in dejansko obdavcili 70% kot pise v zakonu. Torej izvajali zakon. No, pa da ne bo samo kritika. Korak naprej. Upam, da bo goljufe ustavilo.

  • Avatar Leon
    Leon 15:51 02.januar 2016.

    Securitate je navadna pionirska organiizacija napram našim SLOVENCELJNEM ! Ovce so postale simbol Slovenije !

  • franjo 17:32 02.januar 2016.

    Tu bi sedaj s pomočjo državljanov iskali drobiž, kdo ima milijone pa vemo. Nikomur niso nič vzeli nihčeni in ne bo vrnil nič.Edini ki je vrnil denar je bil uboginavadni Sintalov delavec Hriberšek,ki pa ga ni ukradel ...prikaži več da bi bogatel ampak preživel.Hvala za takšne igrice ne bom sodeloval.Še tu je vprašanje poštenja Sam dvomim da bododenar res izplačali,

  • AnzeSmolej 21:47 02.januar 2016.

    ko bodo šli davki nazaj v dobrodit državljanov bom plačeval vse in spoštoval vse zakone ter predpise! A dokler bo šel denar za dokapitalizacijo bank, v propadle firme, v naložbe ki imajo več lukenj kot švicarski sir in si vsi ...prikaži več pri koritu polnijo žepe bom probal kar se da se izogibati vsem davkom in tudi moji kelnarci rečem daj tiste 2€ od pira u žep, računa ne rabim.

  • romy 13:16 03.januar 2016.

    banda komunistična,igra ja,igra! Multinacionalke bodo počasi izselili,prišli pa bodo samo še begunci....

  • Presvetli 17:19 03.januar 2016.

    Mislim,da bo tale novinarček kar lepo kasiral po kapsuli s tem člankom.Po mojem se mu niti sanja ne,kake bo slišal!

  • Presvetli 17:20 03.januar 2016.

    Nič niso pogruntali!Ukradli so idejo od hrvatov!!!Po drugi strani pa jih non stop šinfajo.

  • h3o 21:56 03.januar 2016.

    a jakličeva hiše še stoji???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.