Slovenija
8355 ogledov

Tako lahko v trgovini privarčujete več kot 1.500 evrov na leto

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fenix09 12:17 13.april 2023.

    Pri nas smo privarčevali tako, da smo skoraj nehali hoditi v trgovno. Plunili smo v roke in si začeli zelenjevo gojiti sami, Mesne in mlečne izdelke pa kopujemo izključno na kmetiji. Prihranek je ogromen.

    • alen04 12:51 13.april 2023.

      Tudi mi skozi vrt uporabljamo za pridelavo zelenjave. Meso imamo vsak drugi dan in prav nič nam ne manjka. Žalostno je, da je potrebno iskati načine in rešitve vse okrog sebe, namesto, da bi življenje uživali.

    • Avatar pantani
      pantani 12:53 13.april 2023.

      Žal nimajo vsi te možnosti,da bi gojili svojo zelenjavo!!!

    • Avatar zoo
      zoo 13:09 13.april 2023.

      pantani, mogoče bi se vi v mestih lahko povezali, njiv je še kar nekaj ,1ha najemnina 100 €, koliko vrtov bi lahko imeli?

    • alen04 13:16 13.april 2023.

      Pantani, v Ljubljani in Domžalah je mogoče dobiti kos zemlje za simbolično najemnino. Mislim da2€/m2. Preveriti je potrebno, če je to še aktualno.

    • Avatar pantani
      pantani 14:06 13.april 2023.

      Se bom pozanimal. Sicer jaz dobim veliko zelenjave pri starših, ko jih obiščem. Imata dva velika vrtova + vinograd.

    • lojs 15:36 13.april 2023.

      spet en basač do daske, pluni si ti še kaj drugega, ker vem kaj je to ... vegetacija se začne pri +15 sicer rabiš rastlinjak, po možnostio ogreva, pol leta ni sveže zelenjave ... kar se pa tiče kmetov , ...prikaži več ki imeja tako poceni, se pa priporačam za naslov ... res me zanima ... nehaj basat , ker nimaš pojma

    • sandi76 20:01 13.april 2023.

      Resno ?? Gojim zelenjavo že dolga leta, pa lahko z gotovostjo rečem, da taka zelenjava sploh ni poceni. Sadike, ki jih dobiš, so tako uboge, da jih večkrat sadimo. Zraven dobimo strige, ki nam poberejo pridelek. Da ne omenjam polžev. ...prikaži več. Ko zelenjava obrodi, pa je v trgovinah vse napol zastonj. V bližini imamo kmetije, pa ne hodimo tja, ker so cene "trgovske" . Poznam pa ljudi, ki jim dostavljajo kmetje, njihove cene pa so sploh zasoljene !

    • alen04 11:58 14.april 2023.

      sandi, mi sadike sami vzgajamo. In ja, zgodi se, da tudi v prvo ne požene oz. se ne prime. Vztrajati je potrebno. Nam največjo zadovoljstvo prinese dejstvo, da je brez kemije in doma pridelano. Vse podatke o vzgoji se dobi na spletu.

    • lojs 12:49 14.april 2023.

      to je zelo lepo delo, predvsem če so zraven še otroci ... zaključena skupnost, kjer je delo tudi vzgoja in na koncu tudi zadovoljstvo ... vse skupaj je eno veliko veselje ... kaj sem povedal? tukaj gre za primer socialne ...prikaži več panoge znotraj skupnosti ... to je več kot odličen sistem samooskrbe ... je pa res, da je pogoj sožitje in spoštovanje posameznika znotraj skupnosti ... tega slovenči rabijo toliko kot na smrt žejni v sahari

  • lojs 15:39 13.april 2023.

    tako se včalni v zvezo potrošnikov, ki mi bo zagotovila prihranek 100€ na leto ... ampak to bomo podpisali pri notarju in to bomo objavili tudi v medijih ... kupim kar je v akciji, ker sem prisiljen k temu, ne ...prikaži več da bi se preseravl al pa kar tako ... na kurac mi gre tako nakladanje neke skupnosti, ki najbrž živi od članarine al pa še kaj od države ... oni nič ne pomagaja, ampak samo lupijo in to je banda lopovska

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.