Magazin /magazin/vip
19097 ogledov

Tako lepa nosečka je Maja Sodja

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 09:22 06.november 2017.

    Kaj je namen tega agresivnega-vsakodnevnega iskanja nosečnic in postavljanja njihovih trebuhov na šund portale? Saj babnice imajo svoj fejstbook, kjer lahko svoje pritikline vsakemu razkazujejo, ki jih hoče ogledovat...

  • janez60 09:13 06.november 2017.

    Če nimate nič pametnejšega pisati pa lahko naredite zgodbo o vampu neznanega Slovenca, samo da zapolnite prostor.

  • Ledena 10:59 06.november 2017.

    In zakaj pise v anglescini?Se Slovenci ji ne sledijo,....zmagala je,res.

  • sasquatch 12:08 06.november 2017.

    te starlete na justin bieber tv same ne vejo, kako bi čim bolj vpadljivo kameram nastavile svoj trebuh, ko zanosijo. tako je voditeljica pop in-a (beri: ameriški trači, ki slehernega slovenca zelo zanimajo) Ota Roš podaljšala oddajo za dve minuti, ...prikaži več ker je paradirala kot puran po studiu in sama ni vedela, s katere strani bi kameri še lahko pokazala svoj trebuh v visoki nosečnosti. a to ameriško trobilo res nima nikogar, ki bi lahko nadomestil visoko noseče novinarke za nekaj časa?

    • Žirafa 21:18 07.november 2017.

      Mene ne motijo noseče novinarke, ki pač opravljajo svoje delo (pa naj bo takšno ali drugačno), mi gredo pa zelo na živce ženske, ki vsakih pet minut naredijo novo patetično sliko trebuha (in potem dojenčka).

  • partizanka 08:46 06.november 2017.

    lepa je vsaka nosečka

    • Žirafa 21:21 07.november 2017.

      Ta izjava se meni zdi navadno sentimentalno sr**je. Nosečniški trebuh je meni prav grd, še posebej v zadnjem trimestru nosečnosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.