Slovenija
21315 ogledov

Tako (ne)varna je slovenska obala

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 08:22 11.julij 2020.

    odličen povzetek trenutnega stanja in razumljivo vsakemu normalnemu človeku. no, sedaj bodo levičarji začeli pisati o vladi, vremenu, patriji, jj.... nekje proti večeru pristanejo še na ustaših, čipiranju, 5G....

  • Avatar praufo
    praufo 12:39 11.julij 2020.

    sam bi predlagal oblasti, da se tovarišu kardelju postavi še en spomenik, ker toliko koristi kot je on naredil za svoj narod , ni še nihče prej in težko če bo kdo še kaj podobnega zmogel

    • Naklonsky 21:08 11.julij 2020.

      Kardelj je bil idiot naroda! Zafural mejo na morju! Hrvati ga spoštujejo kot očeta naroda, ko je šenkal Bakariću slovensko morje - podprl brez razloga in podrepno njegov predlog. Skratka, narodni izdajelec. In ne razumem takšnih neuravnovešencev, ki se jim ...prikaži večim kar dvigne ob pogledu na njegovo sliko! In pa - komentiraš stvari, ki nimajo veze s pasjimi dirkami!

    • Avatar praufo
      praufo 21:14 11.julij 2020.

      mi je žal, ker ne razumeš mojega cinizma in heca ... vse kar si napisal vem, vem pa še marsikaj več ... malo oladi

  • Avatar praufo
    praufo 12:45 11.julij 2020.

    do sedaj še nisem slišal niti ene razlage (uradne) od partizanov, ki so osvobodili trst, zakaj trst ni slovenski ... kot drugo mi ni bilo nikoli jasno po tem kar sem razisokoval zgodovino, zakaj bi morala istra pripadati hrvaški ... ...prikaži več vsi ti primorski borci skačejo do zraka kako so osvobodili primorsko, medtem ko jih istra nikoli ni brigala ... zakaj? zato, da se danes slovenčki tlačijo na ubogi slovenski obali in zdej je že to problem ... dejte oblast bone še za hr, ker ste tako pametni

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:06 11.julij 2020.

      mislim,da bi te moral admin odstraniti iz portala, ker netiš sovraštvo. verjetno si hodil v posebno šolo, ampak to ni opravičilo za takšno pisanje.

    • Naklonsky 21:16 11.julij 2020.

      Tudi tega ne razumeš? O, joj joj! Zaradi komunizma - Zahodni svet ni hotel, da Trst pripada Jugoslaviji, takratni titov prijatelj Stalin pa je pri podpisu pogodbe bil tiho kot rit! Ljudje pa noreli od navdušenja "Tito, Stalin". Spet komentiraš ...prikaži večiraš stvari, ki nimajo veze s pasjimi dirkami! Ubogi na umu.

    • Avatar praufo
      praufo 21:18 11.julij 2020.

      ne jest sem obiskoval kumrovško šola, kjer sva se z jajotom večkrat srečala ... jest sem že takrat malo podvomil v socializem, on ga je pa z vso predanostjo zagovarjal ... no to so moji spomini, kumrovec je lep kraj

    • Avatar praufo
      praufo 21:21 11.julij 2020.

      se pravi, da so se partizani zastonj matral, ko so osvobajal trst ? ne vem, zakaj se potem tolk hvalijo "trst je naš"

    • Avatar praufo
      praufo 21:35 11.julij 2020.

      naklonsky , si se precej zmotu glede trsta , si mi že nekje drugje odgovoril glede kardelja, pa naj ti povem, da je tudi za trst odgovoren tovriš kardelj ... zahod ni imel tukaj prste zraven, tito je imel prekleto ...prikaži več hude veze in vpliv , ampak ubogi kardelj mu je jamral, da trsta ne bo mogoče preživeti, ker je tam preveč folka, zato so ga podarili italijanom

  • Avatar ovca
    ovca 10:30 11.julij 2020.

    https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/vucic-orban-janez-vse-za-biznis-danes-kolumna-793100

    • mulc1 13:32 11.julij 2020.

      Nabijem te na k.... ovca blentava. Beri verodostojne medije

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 14:09 11.julij 2020.

      saj bere in to cele dneve in noči, osamljena, izdana, razočarana nad celim svetom, njeni idoli radikalni levičarji stalin, tito in nicolae ceausescu so že pod rušo in s tem se ne more sprijazniti. na nas je, da jo vzpodbujamo ...prikaži več , da si ne bi kaj naredila.

    • Avatar praufo
      praufo 19:38 11.julij 2020.

      predvidevam, omas, da zvečer pred spanjem vzameš kakšna pomirjevala, ali celo uspavala ker je verjetno težko zaspat ob misli da se okoli tebe ponoči prikažejo levičarji ... lahko ti samo rečem, da jeza ne koristi, pač pa škoduje zdravju in ...prikaži več zaradi hude jeze se sproščajo hormoni, ki niso v prid telesu ... to sem prebral v enem levičarskem časopisu, tega ni bilo na nova24 pa tudi ne v demokraciji ... ubogi

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 20:55 11.julij 2020.

      praufo, ti si en vrhunski bebček, ki misliš, da vse veš, da je potrebno vse komentirati in da imaš samo ti prav, kaj naj ti rečem, zjebali so te komunisti v tvoj glupi mozag. te štose okoli tablet itd...to še ...prikaži več pišejo samo loleki. idi na tvojo nova24 in se tam delaj pametnega.

  • Avatar Oanstella
    Oanstella 01:50 12.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.XXdate.pw

    • Avatar praufo
      praufo 13:15 12.julij 2020.

      če se da vnovčit turistični bom, pridem takoj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.