Svet
1949 ogledov

Nemčija delavcem bone za 300 evrov. Kdo jih bo prejel?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pišmevuh 10:28 27.julij 2022.

    Seveda ni problemov. Na roko bojo pumpali. Kako zmago smo dosegli nad Rusijo. Prostovoljno lahko zmanjšamo porabo. Hebo vas absolutist Zelenski Kaj je naredil z 16 opoticijskimi strankami? Aja Navalni je problem. Nemčija bo gorela brez plina.

    • kapibara1 21:03 27.julij 2022.

      Ja, ta je dropbra: Prostovoljno.. ne bom zmanjšal porabe

  • Avatar GraceDibbs
    GraceDibbs 16:52 27.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal dooma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel ................ >>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • rd2dmk2 19:11 27.julij 2022.

    hm 300 € zato da bodo lažje hodili na delo.. a bi se kdo slučajno spomnu da bi se 2 pelala v istem avtu ? bi šlo to pri nas ? bi se dalo uredit pa malome delodajalci uredit delovnike ...prikaži več ? sigurno da ne. glede tistih ki imate tolk povedat glede zelenskega. ka jšele bi govorili, če bi Zelenski napadel Rusijo, ko je že itak tako hudo pobijal ruse tu pa tam po ukrajini,

    • kapibara1 21:02 27.julij 2022.

      Vse se da uredit. Če se pri meni 4 vozijo v enem avtu, pa vsak posebaj kasira prevoz..

    • rd2dmk2 21:17 27.julij 2022.

      bravo. tako je treba.sedaj ko je kriza še enga v gepek, da se več pršpara.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.