Slovenija
18378 ogledov

Tako prebrisano je sindikatu UKC ukradla skoraj sto tisoč evrov

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 11:02 12.julij 2022.

    Blagajničarka je vidna članica fašistične SĐS! Nič čudnega!

    • Naklonsky 14:06 12.julij 2022.

      Sindikat po celem svetu istovetijo z mafijo oziroma levičarji, kaj bluziš!

    • Ender3 18:01 12.julij 2022.

      Naklonsky od kdaj pa prikletni predstavljate celi svet . Živite v pravljičnem svetu, vašega vodje.

  • Avatar Leon
    Leon 11:38 12.julij 2022.

    Kaj se prepirate za drobiž ? Janša je zapravil 4 MILIJARDE za maske ,cepiva in respiratorje kar dvakrat več kot na Hrvaškem.

    • Naklonsky 14:08 12.julij 2022.

      Mr. Taubiju je že v enem mesecu uspelu sfižiti 8 miljard, butelj! Torej dvakrat več!

    • Avatar Leon
      Leon 14:52 12.julij 2022.

      Butelj milijarde ne znaš pravilno napisati ! 🤣

    • Ender3 18:10 12.julij 2022.

      Naklonsky kaj blužiš, še Iveku tega ne bi uspelo po dveh mesecih.

  • Željko 12:22 12.julij 2022.

    Žal mi je le to da ni ta gospa državljanka združenih emiratov tam bi bila za njo bolj primerna kazen kot bo naša. Ostala bi brez vseh prstov na rokah

    • Ender3 18:05 12.julij 2022.

      Svečkarji so v zgodovini takšne osebke sežigali, obglavljali, obešali...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:13 12.julij 2022.

    Ženska je vzela tam kjer je lahko, kako se to dela se je pa učila italkk od vodstva, od naših politikov, poslovnežev,... V bistvu sploh ni naredila nič nenavadnega za Slovenijo.

  • bobubob 07:49 13.julij 2022.

    Za toliko 'zdravstvo' ugledni in spoštovani 'ugledneži' oropajo vsak mesec. Pa se jim nič ne zgodi. Ker so preveč znani. In to že desetletja, od rajnke kraljevine juge dalje. Volilci pa jih volimo, nekdaj, ker ni bilo izbire, danes, ker ...prikaži večr izbire na maramo. Ker volimo 'varno stran'. Samo da je levo ali desno, bognedaj karkoli drugega. Posledica genske manipulacije leta 45+, takrat so to delali s puško. Danes z iglo. 'Obdelavi' so se obakrat lahko ognili le tisti z zvezami. Običajno najslabši.

  • torentino 12:27 12.julij 2022.

    Sdsovci so splošno znani, po velikem podpiranju sindikatov...

  • Naklonsky 14:02 12.julij 2022.

    Sindikalisti so večinoma levaki, kaj bluzite!

    • Ender3 18:17 12.julij 2022.

      Naklonsky, če ne bi bilo levakov ne bi bilo sindikatov, al kako. Malo se poduči o zgodovini sindikalizma, potem ne boš imel kaj, bluzit.

  • jan631 10:02 12.julij 2022.

    levičarji ljubijo denar.

    • tlacan 10:29 12.julij 2022.

      Lopovi ljubijo denar. Veliko je levičarjev, ki ga imajo radi a če je primer prehud, ga vržejo iz svojih vrst in takemu lopovu ne ostane nič drugega, kot, da se proglasi za skrajnega desničarja.

    • Ender3 11:32 12.julij 2022.

      jan631 eni ga samo ljubijo, oni drugi si ga prisvojijo. Vse je naše, kar je od boga poslano, je njihov moto....

    • rd2dmk2 14:17 12.julij 2022.

      jan631 ti sigurno sovražiš denar in ti je sigurno v veliko breme in ti povzroča težave . da te vseh teh nadležnosti odrešim se bom žrtvoval zato in ti omogočam da mi podariš ves tvoj denar. ne bom ti pogojeval ...prikaži več z ničemer drugim da mi boš čistis stanovanje in kosil vrt in štihal njivo, bo dovolj to.upam da boš potem srečen in zadovoljen ko boš čisto brez denarja.

    • tlacan 17:18 12.julij 2022.

      @rd2dmk2; Brez denarja je skoraj cel delavski razred saj mu po plačilu položnic ostane bolj malo za preživetje. Jaz pridem takoj delat zate vse to, kar naštevaš, če mi plačaš vse položnice, priskrbiš registriran avto v brezhibnem stanju in ga ...prikaži več vzdržuješ takega ter plačaš vse kar je potrebno za vzdrževanje mojega doma z gretjem in hlajenjem vred. V zameno ti tudi odstopim vse, kar imam na bančnem računu. Ob svem skupaj pa mi je čisto vseeno, če si levi ali desni.

    • Ender3 18:23 12.julij 2022.

      tlacan vse si napisal, opisal, nisi pa napisal koliko si star in kaj si po poklicu. Da ti vemo kako in s čim pomagat.

    • rd2dmk2 19:16 12.julij 2022.

      tlačan kaj meni jemlješ čas. imaš jan631 kateri sovraži denar in ti bo rade volje dal vsega, kateri mi kadarkoli prde v posest, potem boš pa lahko si po mili volji vse željeno uredil in ti ne bo treba pri meni tlako delat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.