Slovenija
43826 ogledov

Tako se je na zaušnico odzvala ministrica Kustečeva

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:34 23.december 2020.

    Kokokoko...Kustec .

  • Build_NEK2 18:53 23.december 2020.

    Pjt se solit gospa kustec. Zarad tebe sem v velikem zaostanku v šoli. Uničuješ mlado generacijo.

    • timja 20:02 23.december 2020.

      ali ti si poln nasvetov...daj se postavi pred špegel in si z veseljem reci sem butec na kvadrat

    • Build_NEK2 22:01 23.december 2020.

      alibaba zakaj žališ po nepotrebnem? Če te že zanima, hodim v Gimnazijo, če sploh veš kaj je to... Upam. Tvoje SOS pomoči zaenkrat še ne rabim, in upam, da jo še dolgo ne bom. Bi jo pa priporočil tebi, vsaj ...prikaži več glede na komentar. Toliko.

    • Jambor 23:58 23.december 2020.

      Alibaba&40 razbojnikov. Nobena izobrazba ne more nadomestiti pameti. Povedal si, da si gimnazijski maturant? Ali? Ja in? Govoriš o obiskovanju gimnazije. Si jo zaključil? Tudi jaz lahko govorim, da obiskujem ZOO. Pa sem zaradi tega lev(beri Leon)? NIsem. Niti si ...prikaži več ne želim biti. Ti lahko pametuješ in žališ ljudi tukaj, ampak vprašanje:A si na plačilni listi kakšne stranke, da kvasiš neumnosti, žališ in ponižuješ ljudi? Žal. Ampak: Samo gimnazijski maturant je tega možen. Gostilne so nameč zaprte.

    • Build_NEK2 08:28 24.december 2020.

      Ojoj med kake nizkonivojce sm se spustu...

    • timja 08:30 24.december 2020.

      baba, tebi se ne pozna izobrazba, ker drekaš po vsakem komentarju, ki ni v tvojem omejenem klišeju, sicer pa ma vsak pravico napisati svoje mnenje, zaenkrat, o tvoji kulturi pisanja pa nimamo kaj debatirat...ker si povprečen slovenski debil

  • sasa94 22:23 23.december 2020.

    Kolk je zlata....takoj jo vzamem za kokoš nesnico....brez petelina seveda,da ne gre v razplod

  • sam1 08:13 24.december 2020.

    Idrija....

  • mirror 18:32 23.december 2020.

    "Tako se je na zaušnico odzvala ministrica Kustečeva" Tak zavajajoč naslov je dno od novinarja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.