Slovenija
28571 ogledov

Pozor, da ne boste plačali več kot je potrebno

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • krucefiks 13:19 03.julij 2021.

    koga prav briga to,tam kjer letuješ pač dvigneš denar ,če si prbit ko jelen pa rabiš denar boš se sekiral kaj ja,na dopust greš odklopljen ,do dopusta si pripraviš kar misliš,tam pa se več ne sekiraš,sam da za domov še ...prikaži veče kaj ostane ha ha ha to pa treba mal pozit

  • lada 10:56 03.julij 2021.

    stroškov se lahko izogneš, kot mi že celo življenje, da smo doma, ker ni gnara !

  • lada 15:17 03.julij 2021.

    lora đonson ne srat hudić smrdljiv in usran komunist - rdeć prase - pa ne okol govort, da se sprav unmu ćrnemu u smrdljivo in usrano rit in ne kradi delovne Slovence !

    • Avatar Mark035
      Mark035 18:06 03.julij 2021.

      Ahh .. spet desničar kaže svojo stopnjo izobrazbe. Me veseli, da ste še vedno na ravni ameb.

  • Lorraine_Johnson 11:32 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. Vsak dan se zahvaljujem Googlu za blagoslov tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Lorraine_Johnson 11:33 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Lorraine_Johnson 11:32 03.julij 2021.

    Google plačuje dobro plačo od doma od 4500 do 6000 dolarjev na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. Vsak dan se zahvaljujem Googlu za blagoslov teh navodil in zdaj je moja dolžnost, ...prikaži večt, da ga plačam in delim z vsemi. tukaj sem začel ..... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.