Slovenija
7290 ogledov

Tako so končale maske iz serviet in gumice

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 20:29 24.junij 2020.

    oblast zapravlja denar davkoplačevalcev in spet ne bo nihče odgovarjal, ta pajdaš počivalšek bademajster se bo hvalil kako je naredil dober posel in namočil vse ki so podpisali nabavo, jajo večni kapo bo pa spet malo zajokal ... kaj je ...prikaži več lepše kot biti slovenček? ja lepše je biti nategnjen slovenček, oblasti je težko dopovedat, da nam bodo rinčki pregoreli od vse te nategancije

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:58 24.junij 2020.

    Jaz sem pred približno 2-ma mesecema šel v trgovino TAPRO v Šiški pri Mercator centru,po gumico za kotliček... .Imeli so te servete in razkužilo,takoj ko prideš notri... .Prvi servet,mi je kar gumica ostala v roki.Drugi servet,se mi je po minuti ...prikaži več uporabe strgal pri levi ličnici,pa nimam velike glave... .Izgleda,da so nekomu fajn šli na roko,ker je ta zadeva bila popolnoma neuporabna in ne vem kako je šlo to čez s testi...

  • darja32 16:43 25.junij 2020.

    Dobiček fifti,fifti.

  • darja32 16:47 25.junij 2020.

    Je kdo videl Počivavška s tako masko? Za rajo je vse dobro. Naj pocrka! Samo od kje bodo jemali potem?

  • Friderik1950 19:42 02.julij 2020.

    Ja, to je nerodno. Nerodno je tudi, da je maske zagovarjal človek, ki je pri nas odgovoren za razvoj in visoko tehnologijo. Nerodno je tudi, da je Jelka, kot profesor fizike kupila neuporabne mašine za dihanje, ja to vse je res nerodno.

  • Janez 06:26 25.junij 2020.

    Lopovi! Mafijska država, ki jo poganja mafijska vlada. Protesti vsak petek upravičeni!! Še sam se jih bom začel udeleževati. Dol s takšno mafijsko vlado! Hočemo pravno in nekorumpirano državo.

  • bojan25 13:25 26.junij 2020.

    Glede oblike ne bom komentiral, vendar v Nemčiji, kjer delam, priznavajo ta material (airland) za kvalitetnejše ga kot pa kitajske N95 maske. Tudi slovenski dodelovalec Seti ima podatke o testiranju materiala. Moje mišljenje pa je, da so te maske vsekakor ...prikaži več boljše kot samo ruta ali kakšna druga iz blaga šivanja maska.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.