Slovenija
205 ogledov

Tako so protestirali v Logatcu

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • an.star 20:27 24.februar 2016.

    Bravo, Slovenci, bravo, pokažite narodno zavest!Samooklicani varuh človekovih pravic, Hanžek, bi prepovedal svobodno izražanje Slovencev, na mirnih protestih.Zato Slovenci pokažimo tovrstnim izmečkom, da imamo še vedno hrbtenico!

  • valerijakregar 22:12 24.februar 2016.

    hanžek in ostala svojat iz zl si verjetno žele ta scenarij tudi pri nas !takole so se " integrirali " po eu, ko jih je enkrat dovolj skupaj, sledi tole :https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc&feature;=youtu.be

  • stanekos 01:28 25.februar 2016.

    Domoljubi my ass. Takoj uvesti mejo na mitnici in vize za primitivce iz Logatca. Da mi bo hodila ta neizobražena, nahujskana, primitivna domobranska in SDS drhal otroke plašit v prestolnico. Odcepite se.

  • malonaokoli 08:27 25.februar 2016.

    V Slovenijo sprejmemo samo begunce-kristjane. Vse ostale vere so nezaželjene, ker nas že en bog z 2674 cerkva preveč stane. Ne spreminjate Slovenije v verske kantone zaradi tujcev !

  • malonaokoli 08:29 25.februar 2016.

    kako da ne ? pa saj je ravno Bosna nastradala zaradi tako različnih bogov...in danes živijo ljudje v verskih kantonih Bosne. Jaz si tega nasilja in izzivanja v Sloveniji ne želim.Nikomur se ne bomo prilagajali.

  • malonaokoli 08:37 25.februar 2016.

    jaz sem delal in živel med arabi 30 let v gradbeništvu...ne hvala sem rekel in odšel domov. Sedaj prihajajo sem, zato me je groza, ker vem kako agresivni in trmasti so v svojih zablodah.Za alaha bo vsak postal mučenik samo ...prikaži več da dosežejo svoj prav.Oni bodo spreminjali demokracijo v prah.

  • dragec 08:45 25.februar 2016.

    Za DOM spremni, bi rekel JJ

  • allstarr111 08:47 25.februar 2016.

    jest pa razumem take, ker vedo da jim do arabska braća zajedla se v lep kos pogače tki. socijane pravice, in oni lahko na konc ostanejo suhga kurca :)

  • an.star 22:29 24.februar 2016.

    V tej migrantski krizi, se kaže, vsa levičarska dvoličnost; ves čas, od stare Juge, pa do danes so vpili, kako se borijo proti zahodnemu proameriškemu imperializmu, sedaj ga pa na vse pretege podpirajo, ravno z uvozom "ekonomskih migrantov", ki niso ...prikaži več nič drugega kot uničenje narodov.

  • prrotti 22:59 24.februar 2016.

    Bravo, tako se DOM brani,

  • malonaokoli 08:31 25.februar 2016.

    dobrodošel v Bosni !

  • stanekos 01:30 25.februar 2016.

    Kolega, ti si že itak možganski minorit. Z vsak postom več to potrjuješ. Imaš se za domoljuba, vzdevek pa... Malo podalpski luzerski Dolfe.

  • gapiha 05:58 25.februar 2016.

    BB, vsak kateri misli s svojo glavo, to pokaže ali govori, še ni hujskač, nahujskan, desničar, fašist, nacist, šovinist, .... Problem je, da vladajoča golazen dodeluje vsem več pravic kakor Slovencem. Zakaj? Zato, ker smo za nekatere še vedno hlapci. ...prikaži več Jaz nočem biti. Si to ti?

  • 4krogci 07:41 25.februar 2016.

    O teh beguncih ima vsak svoje menje, mediji tko in tko poročajo kot njim odgovarja,.... Edine stvari ki je ne razumem pri vsemu temu je pa da kako je lahko nekdo tolk proti beguncem, ko je pa ravno on prišel ...prikaži večl v slovenijo kot begunec med vojno na balkanu????? Te dvoličnosti ne morem razumet!

  • sprehajalec 23:59 25.februar 2016.

    Pa lublančana obrnt nazaj v Šentvidu. O odcepitvi od Lublane, je dobra ideja. Edino problem bo, ko se bodo Lublančani začeli vračati na kmetije starih staršev po Sloveniji in Bosni, ker ne bo več DDVja v Lublano.

  • sprehajalec 00:06 26.februar 2016.

    Bravo Logatčani, vztrajajte naprej. Naj gredo nazaj domov, če so jih Nemci zavrnili, pa Avstrijci. potem ne izpolnjujejo eu pogojev za azil. Kaj bodo sedaj v Logatcu.Jutri se bodo pa zaganjali v Črnega panterja na sliki zgoraj kot ...prikaži več sovražni simbol iz državljanske vojne med krščanskimi in poganskimi Slovenci opisani v Krstu pri Savici.

  • dragec 12:42 26.februar 2016.

    Predvolilna ilegalna zborovanja SSDSS

  • pravičnik77 22:20 24.februar 2016.

    "Okrepili bodo policijsko postajoKot je za STA povedal župan Menard, je od predstavnikov MNZ dobil zagotovilo, da bodo okrepili policijsko postajo v Logatcu in patrulje, zagotovili naj bi tudi primerno usposobljene varnostnike. Po njegovih besedah so ga pojasnila predstavnikov ...prikaži več države za zdaj zadovoljila."Ne jim verjet...policija je popolnoma brez rezerv, tudi zelena meja s hrvaško se ne pokriva 24 ur na dan - 100%, ker živim na območju zelene meje in se vidi kdaj policisti so in kdaj ne. Policistov ni, ker je 1/4 moštva vseh postaj skoz zasedena z migranti, saj policisti na Dobovi so v bistvu policisti policijskih postaj z območja policijske uprave ljubljana, kamor spada tudi Logatec - samo iz dveh postaj je dnevno na Dobovi 11 policistov, plus pripaniki posebne enote... policistov enostavno ni.

  • Marko Tertinek 09:43 25.februar 2016.

    Po tem se še pa bomo mi Štajerci odcepili od Ljubljane. Saj to je tako ali tako velika želja vseh Štajercev, pa imejte tam doli v Lj mali bljižnji Vzhod. Mi pa gremo raje pod Avstrijo, katera ni tako hlapčevska ...prikaži več kot tale bolana Ljubljana. Raje grem pod Dunaj, kot pa pod tole hlapčevsko Ljubljano, pa čeprav to ni državotvrono.

  • Ferluci 14:37 26.februar 2016.

    Malo smo tudi sami krivi, se ti ne zdi? Spuščali so vse iz Hrvaške, brez kontrol, tudi tiste, ki jih ne bi smeli - zdaj pa jokajo in tarnajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.