Svet
7814 ogledov

Tako so se Biden in druščina posmehovali Putinu

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • flash 23:11 26.junij 2022.

    Kretenska druščina se posmehuje evropejcem, ki plačujejo za njihove avanture....največjo ceno pa Ukrajinci...

  • Zdravapametnadopustu 05:49 27.junij 2022.

    Kako se šele Putin posmehuje njim, ki lasten narod kaznujejo zaradi svojih bolanih egotov.

  • Dejan Vehovec 23:33 26.junij 2022.

    Zdijo se mi kot skupina luzerjev, ki je katastrofalno izgubila volitve in se tolaži s tem, da se norca dela iz zmagovalcev. Dam jim nasvet: ne posmehujte se staremu norcu ki ima orožja za pet Zemelj uničit v stilu "za mano potop"

  • h4ck3r 07:16 27.junij 2022.

    In to bi naj bili voditelji, ki odločajo o naših usodah? Namesto, da bi se ukvarjali z resnimi vprašanji, igrajo klovne? Johnson, je pa tako lahko zadnji, ki se kakorkoli norčuje iz kogarkoli drugega, saj mora najprej sam pomesti pred ...prikaži več svojim pragom. Mi je pa smešen pogled na sliko, saj je očitno da je Biden izgubljen, ker je očitno pozabil nekje svoj listek in ne ve kaj narediti. :-D

  • Avatar lopov
    lopov 05:55 27.junij 2022.

    to so idioti totalnk zanetejo spore v bedo poženejo ljudi.. medtem ko oni iz lukenj z varnosniki drek mešajo

  • leonardo 09:32 27.junij 2022.

    Kot debatni klub opravljivih starih bab. Žal in to naj bi bili državniki, ki vodijo svet. Škandalozno in nesprejemljivo!

  • Avatar Leon
    Leon 10:47 27.junij 2022.

    Žabe tam so zaregljale ....toliko o mirovnem sporazumu ,ki ga povsod omenjajo.za konec vojne . Gre za srboriteže ,ki zapravljajo denar državljanov EU .Manjka samo še Juncker .

  • Avatar pantani
    pantani 07:26 27.junij 2022.

    Sami idioti na kupu. na njihovem emstu se ne bi delal norca iz Putina in Rusije!!!

  • munja 08:56 27.junij 2022.

    Malo sem skeptičen do tega zapisa. Če je pa to res, so pa navadni kreteni.

  • Kmodri 11:26 27.junij 2022.

    Jaz se človeku, ki je mentalno bolan ne bi posmehoval, ker lahko postane zelo nevaren.

    • Avatar zoo
      zoo 12:03 29.junij 2022.

      @kmodri, zanimivo, a tile niso bolani? Kaj delajo desetletja, aha, saj tisto je Afrika, Azija, a ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.