Slovenija
10233 ogledov

Tako vam za dokumente ne bo treba stati v vrsti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Michael_Colon 10:19 14.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • dusan72 07:18 13.julij 2021.

    Sinu je potekla osebna. Najbližje LJ sem našel Radovljico (4 dni). Ne naročajo, ampak prideš in počakaš. Greva z juniorjem naslednji dan. Komplicirajo, ker zraven ni mame (ni isti naslov) in nimam njenega "soglasja". Ne pomaga niti, če ga pošlje ...prikaži več po mailu?! Naslednji dan gremo skupaj in pošljem v vrsto mamo s sinom. Pa pride ven in maha, da moram biti še jaz zraven. Spet "soglasje". Ta pa zdaj pravi, da bi lahko jaz soglasje poslal tudi kasneje. Čez par dni je bila nova OI že doma-7 delovnih dni.

  • Pepe007 07:44 13.julij 2021.

    Če dokumenta ne pridobivamo prvič in imamo digitalno identiteto, bi moralo iti pridobivanje novega dokumenta po e-poti.

  • radovednica 11:35 13.julij 2021.

    ali zna kdo v tej poneumljeni deželi razložiti, zakaj za vlogo novega dokumenta sploh predhodno neročanje, kdaj boš prišel in še bolj, zakaj čakati? ko namreč prideš naročeni dan tja, je vse popolnoma prazno, za okenci pa vsaj dve zdolgočaseni ...prikaži več bejbi, ki si pilita nohte?! sam sem pred pol leta naredil sliko, jo odnesel na ue, kjer je bil postopek izveden takoj, brez naročanja, čakanja, vse itak prazno. vse opravljeno v nekaj minutah!!!!!

  • kapibara1 20:30 13.julij 2021.

    Šel v Belo Krajino k žlahti na obisk, v Črnomlju na UE s sliko, in dal delat novo vozniško. Žal prepozno zvedel, da bi mi jo tudi po pošto poslali, tako mi jo je pa bratranec dvignil in poslal po pošti - 3 dni..

  • lada 07:13 13.julij 2021.

    kdor čaka zadnji dan poteka, je pa res bumber; kaj je s tistimi, ki so nad 60 let in še kr morjo podaljševat dokumente, dokler jih matilda ne povoha ? Kaj je zdaj s tem ali nimajo trajni dokument, ki ...prikaži več ga ni treba priložit za piksno ?

    • munja 12:22 07.avgust 2021.

      Dej lada, pejt v senco, pa si preber zakon o osebni, ne pa tukaj trosit neumnosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.